Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

na C+ o Kaziu

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez piknik_warszawski
    Zamieszczone przez szczepan
    Zamieszczone przez Yevaud
    Słyszałem - Szczepłek z Rzepy: "Debile byli na stadionach i są dalej"
    co o tyle dziwi ze to jest zatwardzialy polonista...
    Dlaczego dziwi? Jestem kibicem Polonii, a nie znam osobiście nikogo, kto by określił tę flagę inaczej, niż: wstyd, hańba, czy idiotyzm.

Głupich nie sieją. Wszędzie ich pełno. Skoro mają swe przedstawicielstwo na uniwersytetach, w rządzie, czy wśród inteligencji, to dlaczego nie miałoby być ich nawet na Polonii.
    Zobacz forum na www.polonia.civ.pl/forum/ tam jest pelno takich ktorym sie ta flaga bardzo podobala...

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
      Zamieszczone przez szczepan
      Zamieszczone przez Yevaud
      Słyszałem - Szczepłek z Rzepy: "Debile byli na stadionach i są dalej"
      co o tyle dziwi ze to jest zatwardzialy polonista...
      Dlaczego dziwi? Jestem kibicem Polonii, a nie znam osobiście nikogo, kto by określił tę flagę inaczej, niż: wstyd, hańba, czy idiotyzm.

Głupich nie sieją. Wszędzie ich pełno. Skoro mają swe przedstawicielstwo na uniwersytetach, w rządzie, czy wśród inteligencji, to dlaczego nie miałoby być ich nawet na Polonii.
      Zobacz forum na www.Polonia.civ.pl/forum/ tam jest pelno takich ktorym sie ta flaga bardzo podobala...
      Pełno? To ilu? Aż trzech? Toż to cały Fan klub, jaki ma Polonia :buhaha:
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

przede wszystkim Wasz tuba propagandowa, nazwiska nie pamietam, powiedzial ze wiekszosc kibicow sie zgadza z tym przeslaniem (chodzilo o slowo pogarda). to ze nie znasz osobiscie nikogo kto tak twierdzi, to tylko dobrze swiadczy o Tobie. ale fakty sa faktami
        22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Nasza tuba?

Z pewnością nie moja. Z pewnością też nie Polonii.

Komentarz

Nasza tuba?

Z pewnością nie moja. Z pewnością też nie Polonii.
            8- Następny

Zamieszczone przez Lolek
            Bardzo ciekawa wypowiedź Kamińskiego - jednego z szefów stowarzyszenia Polonii, "dziennikarza" Polonia Ole, tego samego który się ślini do mediów w sprawie ichniego stadionu.

"Mnie np. transparent się podobał, uważam, że autor miał jak najbardziej rację (pogarda dla Deyny!) i twierdzę, że tak myśli większość kibiców Polonii..."
            "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Pracuję...
            X