Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sagan w Kadrze!!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sagan w Kadrze!!!!!

No w końcu Janas do cenił Sagana i powołał go do kadry.Miejmy nadzieje że będzie już powoływany na dłużej
    Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni.........

Zamieszczone przez PAP
    Rasiak i Saganowski za Olisadebe

Grzegorz Rasiak i Marek Saganowski zajmą miejsce w kadrze reprezentacji zamiast kontuzjowanego Emmanuela Olisadebe.

Trener Paweł Janas powołał obu tych piłkarzy na mecze eliminacyjne mistrzostw Europy z Łotwą i Szwecją, poinformował rzecznik PZPN, Michał Kocięba.

Rasiak (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.) ma za sobą dwa występy w reprezentacji Polski. W tegorocznym meczu w Splicie z Macedonią (3:0) strzelił bramkę.

Saganowski (Legia Warszawa) - to siedmiokrotny reprezentant kraju. Po raz ostatni wystąpił w drużynie narodowej w marcu 1998 roku, w meczu ze Słowenią (2:0) w Warszawie.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

biorac pod uwage wiosne i wczorajszy mecz to Sagan w pełni na to zasłuzył
      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Bardzo, bardzo, bardzo dobrze!!! Czas najwyzszy olac Olego!!! On nie chce grac dla Polski wiec bez laski. Mamy w kraju innych pilkarzy, nie mowie, ze lepszych ale na pewno bardziej chetnych do gry niz Oli. On nie strzelil w kadrze gola od meczu z USA i strasznie sie od kadry miga. A taki Sagan przynajmniej wyjdzie i powalczy na boisku(jesli dostanie szanse) Oli boi sie na meczach reprezentacji uszkodzic. Jestem przekonany, ze Sagan sie sprawdzi.
        Imielin zawsze z Legią!!!

Komentarz

Mamy już temat o kadrze w dzaiel Sportowe Forum

Ja mam nadzieje że Sagan okaże się zbawcą kadry
          "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
          żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
          w środek meczu, nasze twarze mokną,
          nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Zamieszczone przez Żoliborek
            Mamy już temat o kadrze w dzaiel Sportowe Forum

no i co z tego ?

do tematu : Sagan zasłużył na powołanie jak mało kto . boję się jednak , że do Rygi pojedzie wył. na wycieczkę

Komentarz

ciekawe czy gdyby Sagan nie strzelil w pierwszym wystepie bramki to bedzie polowany z rownym uporem jak Zuraw?
              dobrze, ze Sagan w koncu zostal zauwazony przez Janasa, ale jakos przestalem wierzyc w sukces tej kadry.
              22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Janas wreszcie pomyślał.Sagan ma ambicje,której brakuje wielu reprezentantom...
                Mam nadzieje ,że dostanie szanse gry ,a nie pojedzie tylko na wycieczke.

Komentarz

1)a czy przypadkiem dopiero nie w niedziele wyjasni sie ktory pojedzie czy Rasiak czy Sagan
                  2)bedzie tam rezerwowym i mozliwe ze nawet na lawce go nie bedzie (albo jego albo Rasiaka)

Komentarz

Już podobno zaklepane że jedzie Sagan ale będzie tylko rezerwowym...Zapewne...

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                      1)a czy przypadkiem dopiero nie w niedziele wyjasni sie ktory pojedzie czy Rasiak czy Sagan
                      2)bedzie tam rezerwowym i mozliwe ze nawet na lawce go nie bedzie (albo jego albo Rasiaka)
                      ,Zmiany w kadrze reprezentacji Polski powołanej na eliminacyjne mecze mistrzostw Europy z Łotwą w Rydze (6 września) i Szwecją w Chorzowie (10 września, godzina 20:15). Selekcjoner Paweł Janas, w miejsce kontuzjowanego Emmanuela Olisadebe, powołał dwóch napastników: Grzegorza Rasiaka (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) i Marka Saganowskiego (Legia Warszawa).

źródło: PZPN
                      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

nio i dobrze ze sagan bedzie w kadrze gral mam nadzieje ze zadnego urazu tam nie zlapie bo jak narzie to najlepszy zawodnik Legii wlaczak nie samowity
                        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Sagan ma potencjał, ale póki co na wyrost to powołanie wg. mnie jest...
                          Zagrał dwa spotkania dopiero w tym sezonie

Komentarz

Zamieszczone przez Sinuhe
                            Sagan ma potencjał, ale póki co na wyrost to powołanie wg. mnie jest...
                            Zagrał dwa spotkania dopiero w tym sezonie
                            I wszystkie w których grał w poprzednim sezonie. On to powołanie ciężko sobie wywalczył...
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

Saganowski jeszcze pokaże co potrafi i zadomowi się na stałe w reprezentacji(przynajmniej mam taka nadzieję)

Komentarz

Pracuję...
                              X