Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stroje piłkarzy Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez BiKTOP Zobacz posta
    Tak swoją drogą, to ciekawe czemu żaden producent fajek nie reklamuje się w lidze?? Nie wolno im, czy co?? Bo moim zdaniem, taki napis "Marlboro" wyglądał by na koszulce zajebiście
    Generalnie w prawodawstwie UE wszelka reklama telewizyjna papierosów i wyrobów tytoniowych jest zakazana. Ten zakaz dotyczy również pośrednich form reklamy, które nie wspominają wprost o wyrobach tytoniowych, szukając możliwości obejścia tego zakazu poprzez przedstawianie produktów imitujących wyroby tytoniowe lub rekwizyty tytoniowe oraz symbole związane z używaniem tytoniu (art. 13 ujednoliconej dyrektywy Rady 89/552/EWG z 1989 roku znowelizowanej przez dyrektywę Rady i Parlamentu Europejskiego 97/36/WE z 1997 roku).
    W Polsce reklamę papierosów i wyrobów tytoniowych reguluje Ustawa o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych z dnia 9 listopada 1995 r. (Dz. U. 1996 Nr 10 poz. 55 z późn. zm.). Zgodnie z art. 8 niniejszej ustawy zabroniona jest wszelka reklama i promocja wyrobów tytoniowych, rekwizytów tytoniowych i produktów imitujących wyroby lub rekwizyty tytoniowe oraz symboli związanych z używaniem tytoniu, a w szczególności:
    1) w telewizji, radiu, kinach, zakładach opieki zdrowotnej, szkołach i placówkach oświatowo-wychowawczych, w prasie dziecięcej i młodzieżowej,
    2) w prasie innej niż wymieniona w pkt 1,
    3) na terenie obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz w innych miejscach publicznych,
    4) na plakatach, w tym plakatach wielkoformatowych,
    5) w środkach usług informatycznych.

Komentarz

Zina jakiś czas temu też weszła na rynek

Komentarz

Kappa robi zajebiste koszulki z tym, że są one obcisłe. Tak więc trzeba by było zadbać o mięsień piwny albo też wysyłać masowo e-maile do kappy aby wypuściła "normalne" koszulki.
        Na firmę trzeba też spojrzeć pod kątem ceny za koszulkę. Bo za to coś czerwonego z niebieską kulką na legia.com wołają sobie 240 zł. Już lepiej (nie tylko cenowo) wygląda ta replika meczowa.

Zobaczmy jak to wygląda w Białymstoku:

Jagiellonia Białystok organizuje promocję na żółto-czerwone repliki meczowe, czyli popularne "pszczółki"! Teraz możesz nabyć koszulkę za 69,99 pln!

Promocja wciąż trwa! Koszulki można nabywać w następujących punktach: sklep Kajasport, ulica Hetmańska 40; sklep Topsport, ulica św. Rocha 5 lokal 3 (Zielona Kamienica); oraz Jaga Sklep, ulica Bohaterów Monte Cassino 6/31. Dotychczas repliki meczowe były sprzedawane w cenie 99 pln. Do końca maja możesz kupić koszulkę w dużo niższej cenie - skorzystaj z tej okazji!

Co do Reeboka:

Stroje Arisu na 2009:

Wcześniej wspomniane było lotto. Ciekawe motywy stosowane na koszulkach m.in. Udinese, Gladbach czy Ergotelis jednak ja jakoś tego nie widzę w przełożeniu na Legię.

Ciekawiej prezentuje się ten fason:

Inne firmy:

Diadora

Miałem okazję przymierzać tą diadorę i niestety słabizna. Lekko opięte do tego strach to do pralki włożyć bo wydaje się, że po kilku praniach się rozlezie i będzie wyglądać jak worek na ziemniaki.
        ZS on tour http://tnij.org/mfzb

Komentarz

Kappa być nie może, za dużo brzuchatych mamy w składzie i źle na plakatach by wyglądali

Cóż, możemy sobie gdybać jaki sponsor techniczny robiłby najlepsze stroje, ale o ile dobrze zrozumiałem to o zmianie nie ma mowy bo umowa z Adidasem obowiązuje. Ja z resztą nie mam w zasazie nic przeciwko, robią bardzo porządny sprzęt.

Poza tym myślę, że prosta operacja polegająca na zostawieniu obecnego wzoru koszulki (białej) i wrzucenie nieźle się komponujących kolorystycznie logo bwin oraz (L) w miejsce obecnych paksudztw bardzo podniesie im sprzedaż. Sam bym się skusił. Trochę nie rozumiem ciśnienia, że co roku musi być nowy wzór. Zakładając że byłby jeden porządny to nie widzę konieczności by zmieniać.

Baj de łej, czy zna ktoś jakąś stronkę gdzie można przejrzeć stroje Legii sezon po sezonie?

Komentarz

a mi się wydaje, że w tym sezonie nie było nowego wzoru, albo był bardzo krótko. Moim zdaniem w innym wzorze koszulin grali w meczu z ruskimi, a w innych grali lige przez cały sezon...

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

Zamieszczone przez :bialy: Zobacz posta
              Trochę nie rozumiem ciśnienia, że co roku musi być nowy wzór.
              Mnie na przykład wkurwiają te bąbelki po bokach. Po co? Koszulka ma by prosta - cała biaała najlepiej, ewentualnie z czarnymi wykończeniami pod szyją i paskami Adidasa na rękawkach, klasycznie.
              Nie wspomną już o tym, że drugim kompletem powinien być cały zielony.

Do tego całkowicie szpecą te koszulki logotypy Ekstraklasy S.A. Jak widzę jak fajnie rozwiązali tę kwestię w Anglii czy Francji...

Komentarz

W Australii, całą ligę ubiera Reebok i wyobraźcie sobie wszystkie drużyny, w takim samym fasonie i tylko w innych barwach. W tym sezonie Reebok się trochę wysilił i że tak powiem jest o dużo więcej do wyboru, po niektóre całkiem, całkiem. Wracając do Legii, ten wzór mi się podoba. Trochę szkoda że Królewskie nie powróciło na swoje.

Komentarz

Dokładnie, cała biała +
                  Czarne paski Adidasa, końcówki rękawów i kołnierzyk

Ktoś kiedyś wklejał zdjęcie z allegro, zielona z czasów Deyny. Taka mogliby wydać kolekcjonerską, albo chociaż jako drugą meczową(z nowym logiem adidasa i bwin).

Komentarz

Ale Legia to nie Barca - żadna firma nie zrobi jej spersonalizowanych koszulek. Prędzej jakaś mniejsza firma, zina czy coś. Ot dają jeden fason na sezon, naszywke i fajrant.
                    "Śpiewamy głośno, niech słyszy cały kraj!
                    Jeb*ć komuchów i jeb*ć ITI !"

Komentarz

Hummel robi specjalne koszulki dla Polonii Bytom - i tyle w temacie Twojej uwagi, ze Legia to nie Barca.

Piłkarze otrzymają specjalną koszulkę Hummela, wyprodukowaną poza oficjalnym katalogiem firmy. Mam nadzieję, że podołam zadaniu jej zaprojektowania. Jest to duże, ale zarazem ciekawe wyzwanie dla grafika - dodał "graphic designer" Polonii Tomasz Kopciuch.
                      Zreszta wydaje mi sie, ze w 2004 adidas zrobil specjalne dla Legii - kontrakt sprzed przyjscia ITI.

W zasadzie pełna zgoda z Daimlerem - i mniej beznadziejnych aerodynamicznychturbomegagadzetów tym lepiej. Biała koszulka. Czarna eLka w czarnym kółeczku. Czarne spodenki. Białe skarpetki. Czarne buty, bez zadnych idiotyzmów w postaci innych kolorów i tyla.
                      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                        Zreszta wydaje mi sie, ze w 2004 adidas zrobil specjalne dla Legii - kontrakt sprzed przyjscia ITI.
                        dokłądnie, chodzi o model biały z czarnymi rękawkami i zielony z białymi rękawkami. Najbardziej zajebiste koszulki ostatniej dekady. I jeszcze z "Królewskim", miodzio były!
                        Jestem szczęśliwym posiadaczem
                        Wtedy jakoś można było... Ale cóż, to tylko jest kolejny element układanki pt. "podejście ITI do Legii". Wyjebane mają i tyle.

Komentarz

Apropo specjalnych koszulek dla klubów piłkarskich. To w Polsce, oprócz Polonii Bytom, takowe posiada Wisła, dla której Umbro zrobiło specjalny wzór koszulki. Jak widać jak się chce to można. Trzeba tylko mądrze gadać.
                          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                            Apropo specjalnych koszulek dla klubów piłkarskich. To w Polsce, oprócz Polonii Bytom, takowe posiada Wisła, dla której Umbro zrobiło specjalny wzór koszulki. Jak widać jak się chce to można. Trzeba tylko mądrze gadać.
                            Nie jestem pewien, ale czy z Wisłą to nie jest tak, że mają katalogowy wzór plus dodana tylko biała gwiazda na pagonie?

Komentarz

Zamieszczone przez :bialy: Zobacz posta
                              Baj de łej, czy zna ktoś jakąś stronkę gdzie można przejrzeć stroje Legii sezon po sezonie?

Takiej strony nie ma! Przejrzałem sieć. Pamiętam, że w Naszej Legii chyba od 2007 roku Wiktor Bołba rozpoczął cykl "Historia piłkarskiego stroju Legii Warszawa". Jeśli, któryś z kolegów posiada skaner to mógłby wrzucić kilka wzorów. Pamiętam, że kolekcja Umbro z początku lat 90-tych była masakryczna. Legia prezentowała się w nich jak Celtic. A pamiętacie stroje (chyba Lotto), w których Legia grała w PZP w 1991 roku i ten wielki, biały prostokąt? hehe

Komentarz

no ob to były stroje Celticu, w ramach transferu Wdowczyka
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X