Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stroje piłkarzy Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nigdy nie byłem fanem trzeciego kompletu, ponieważ zawsze mi ze względu na kolorystykę kojarzył się z Wisłą czy Widzewem. Powiem jednak, że ten komplet całkiem fajnie się rezentuje no i nie jest totalnie kolorystycznie od czapy jak już przywoływany na forum, modny ostatnio np. różowy czy jakiś seledynowy. Jednak jak to ostatnio w naszym klubie jest jakieś "ale" a mianowicie u siebie nie na biało? I to z Rakowem, który grał w bieli? i to w bieli z poprzecznym paskiem? Naprawdę nie można było wystąpić w tym stroju w poprzednim meczu? No i może mi ktoś wytłumaczyć z jakiej okazji ten nadzwyczajny komplet, że tylko ograniczona ilość będzie w sprzedaży? No i w związku z tym będziemy jeszcze w tym komplecie grali? Czy to tylko wyjątek związany z akcją promocyjna? Nie chcę być jakiś upierdliwy ale komukacja mediów klubowych jest na takim poziomie, że ja momentami nie za bardzo ogarniam o co kaman. Mimo to jeszcze raz ode mnie za sam wygląd mają te stroje plusa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta
      Nigdy nie byłem fanem trzeciego kompletu, ponieważ zawsze mi ze względu na kolorystykę kojarzył się z Wisłą czy Widzewem. Powiem jednak, że ten komplet całkiem fajnie się rezentuje no i nie jest totalnie kolorystycznie od czapy jak już przywoływany na forum, modny ostatnio np. różowy czy jakiś seledynowy. Jednak jak to ostatnio w naszym klubie jest jakieś "ale" a mianowicie u siebie nie na biało? I to z Rakowem, który grał w bieli? i to w bieli z poprzecznym paskiem? Naprawdę nie można było wystąpić w tym stroju w poprzednim meczu? No i może mi ktoś wytłumaczyć z jakiej okazji ten nadzwyczajny komplet, że tylko ograniczona ilość będzie w sprzedaży? No i w związku z tym będziemy jeszcze w tym komplecie grali? Czy to tylko wyjątek związany z akcją promocyjna? Nie chcę być jakiś upierdliwy ale komukacja mediów klubowych jest na takim poziomie, że ja momentami nie za bardzo ogarniam o co kaman. Mimo to jeszcze raz ode mnie za sam wygląd mają te stroje plusa.
      Przecież to kolejny raz, to co tu komunikować? To samo było z koszulkami "niepodległościowymi", czy czarno-złotymi. Za każdym razem w sprzedaży ilość ograniczona + kilka meczów zagranych. A koszulka za +/- rok zostanie zastąpiona nowym 3 kompletem sprzedawanym w podobny sposób.

Komentarz

• Klub sprzedał jednego dnia 1000 koszulek z akcji specjalnej za 350 zł sztuka a ten narzeka na komunikacje mediową klubu. Lodu, ludzie są inne miejsca do narzekania.
        Akcja pełen sukces.
        Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• +200 z autografami jeszcze droższych
          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Ale skoro jest taki popyt na te koszulki, a nie ma wpływów z dnia meczowego, to nie można było puścić większej ilości koszulek do sprzedaży ?
            Pewnie jakby dali 10 tyś, to też by się sprzedały.
            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
              Ale skoro jest taki popyt na te koszulki, a nie ma wpływów z dnia meczowego, to nie można było puścić większej ilości koszulek do sprzedaży ?
              Pewnie jakby dali 10 tyś, to też by się sprzedały.
              Myślę, że nie sprzedaliby aż tylu. To właśnie limitowana liczba spowodowała, że wszyscy chętni od razu ruszyli do kasy. Gdyby kibice mieli świadomość, że będzie ich np. 10k, to nie byłoby ciśnienia żeby kupować od razu. Koszulka nie byłaby też tyle warta, bo zawsze można czekać na przeceny

Pytanie jednak jest... czy 1000 to nie za mało? Czarnych wypuścili 3 tys., bordowych 1918. Chyba wszystko poszło po jakimś czasie?

Komentarz

• Nowe kurtki.
                Dla mnie bomba.

Komentarz

• Ładne.....to ortalion, czy coś w podobie.

Komentarz

• Jest już w sklepie, jeśli ktoś będzie przejazdem i sprawdzi w sklepie co to za materiał, to byłbym wdzięczny za info: https://sklep.legia.com/adidas-adida...29-ftb-anthem/

Komentarz

• Czy ktoś z PT Użytkowników miał już problem z odpadającymi literami? (patrz załącznik)
                      https://www.imagevenue.com/ME134NZT
                      Koszul ma swoje lata, prany wielokrotnie, więc jakoś szczególnie nie jestem zdziwiony.
                      Jakieś pomysły co można z tym zrobić? Zagrzać żelazkiem? Próbować w sklepie żeby to zgrzali jeszcze raz?
                      Ostatnio edytowany przez crolick; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• U mnie w ten sposób odpada napis "Niepodległa" na tej wiśniowej.
                        Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• koszulka z akcji tokenowej

Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                            Czy ktoś z PT Użytkowników miał już problem z odpadającymi literami? (patrz załącznik)
                            https://www.imagevenue.com/ME134NZT
                            Koszul ma swoje lata, prany wielokrotnie, więc jakoś szczególnie nie jestem zdziwiony.
                            Jakieś pomysły co można z tym zrobić? Zagrzać żelazkiem? Próbować w sklepie żeby to zgrzali jeszcze raz?
                            Nie nosić.

Komentarz

• no katalogowa meczówka bramkarska, nic nowego
                              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                              Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                              Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

Pracuję...
                              X