Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głupie pytanie.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Głupie pytanie.

Wierzycie jeszcze w mistrza w tym sezonie?

tak najblizsza kolejka wiele wyjasni - czy jeszcze walczymy , czy juz nie
    http://www.legialive.pl/graf/projekt14_m.gif

Komentarz

cholera wie, watpie aby wisla byla w tak kiepskiej formi i potracila tyle punktow. jak zwykle stracilismy zbyt wiele punktow na ogorkach. Ale cien nadziei sie jeszcze u mnie tli

Komentarz

Nie ma głupich pytań (są tylko głupie odpowiedzi)
        Mistrzostwo? hmmmm, są dni kiedy wymyślam scenariusz że Wisełka przegrywa to i tamto, i LEGIA zdobywa majstra. Ale szczerze mówiąc nie bardzo wierzę, choć jakaś iskierka nadziei się tli. Ale uważam że 2 miejsce będziemy mieć i do żadnego intertoto nie powinnismy się pchać.

Komentarz

Jestem optymistą i jeszcze wierzę, że uda nam się jakoś wyprzedzić Wisle. Ale to wydaje się wręcz nieprawdopodobne. Mistrzostwo graniczy teraz z cudem... :/ Ale pewiem znakomity trener powiedzial kiedyś ze wszystko jest możliwe dopuki piłka w grze.
          Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

Bądźmy poważni - za słabi jesteśmy na mistrza i tyle. Lepiej że go nie będzie, może klub nie zbankrutuje :fu: .
            Będzie dobrze jeśli zagramy w pucharach, trudne mecze przed nami, rywal niby słaby ale zawsze się spina. Co tam - zdobyliśmy konwiktorską, zdobędziemy Łódź. Pozdr.
            For those about to rock,
            I salut you!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Keleborn
              Bądźmy poważni - za słabi jesteśmy na mistrza i tyle. Lepiej że go nie będzie, może klub nie zbankrutuje :fu: .
              Będzie dobrze jeśli zagramy w pucharach, trudne mecze przed nami, rywal niby słaby ale zawsze się spina. Co tam - zdobyliśmy konwiktorską, zdobędziemy Łódź. Pozdr.
              Nie zgodze się całkowicie. legia nie jest za słaba na mistrza, Legia jest (albo raczej była) bez formy i pogubiła punkty z Górnikami czy innymi Groclinami. Nie jest prawda że Legia jets słabsza od takiego Groclinu czy Odry, Legia jest znacznie lepsza ale musi być w formie.

Komentarz

Re: Głupie pytanie.

Zamieszczone przez Legia_____
                Mamy stratę do Wisły równa dwóm remisom i porażce. Wisła ma doła (albo ściemnia) a gra jeszcze z Gieksą i Odrą. My mamy teoretycznie łatwiejsze mecze (tylko jeszcze Widzew w Łodzi, ale to już nie ten Widzew) więc jeżeli Wisła pogubi punkty to kto wie - teoretycznie jeszcze Legia może być majstrem.
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

szansa jest , ale mała ... ale ja juz nie wierze w mistrz w tym sezonie ... LEGIA MISTRZ POLSKI 2004 !

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
                    Mamy stratę do Wisły równa dwóm remisom i porażce. Wisła ma doła (albo ściemnia) a gra jeszcze z Gieksą i Odrą. My mamy teoretycznie łatwiejsze mecze (tylko jeszcze Widzew w Łodzi, ale to już nie ten Widzew) więc jeżeli Wisła pogubi punkty to kto wie - teoretycznie jeszcze Legia może być majstrem.
                    Ale przecież jeżeli Legia zrówna się z Wisłą na koniec sezonu punktami to chyba i tak Wisła zdobędzie mistrza. Tak mi się przynajmniej wydaje - my wygraliśmy 3:2, oni wygrali 2:1. Bramki na wyjeździe na ich korzyść.
                    Dlatego, żeby wyprzedzić Wisłę musielibyśmy wszystko wygrać, natomiast Wisła musiałaby 2 razy przegrać i raz zremiswać.

Komentarz

gdybym nie wierzył , to nie byłbym kibicem

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                        Ale przecież jeżeli Legia zrówna się z Wisłą na koniec sezonu punktami to chyba i tak Wisła zdobędzie mistrza. Tak mi się przynajmniej wydaje - my wygraliśmy 3:2, oni wygrali 2:1. Bramki na wyjeździe na ich korzyść.
                        Dlatego, żeby wyprzedzić Wisłę musielibyśmy wszystko wygrać, natomiast Wisła musiałaby 2 razy przegrać i raz zremiswać.
                        Włąśnie nie chciałem tego pisać bo nie jestem do końca pewny, ale tutaj chyba gole na wyjeździe nie są premiowane. Trzeba zobaczyć w regulaminie rozgrywek.
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together

Komentarz

Tu jest regulamin:
                          http://www.pzpn.pl/pzpn/3/default.htm#

Jednak bramki wyjazdowe są premiowane.
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together

Komentarz

moja postac wierzy i wierzyc bedzie do konca obserwuje Wisły, gra ona coraz słabiej, jutro mam nadzieje ze przy Reymonta bedzie remis a wtedy wszystko jest mozliwe
                            Legia Warszawa
                            "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb

Włąśnie nie chciałem tego pisać bo nie jestem do końca pewny, ale tutaj chyba gole na wyjeździe nie są premiowane. Trzeba zobaczyć w regulaminie rozgrywek.
                              nawet jak byłoby liczone na remis to wtedy liczył by się stosunek bramek, a w tej chwili Wisełka ma 60-25 (+35), a Wy 46-23 (+23), nadrobicie 12 bramek ? 8o

Tak, wierze, że Wisełka będzie mistrzem
                              http://www.bizz.pl/blog/pics//tmp/phpFz0pce.jpg

WISŁA MISTRZ 2003 !!!

Komentarz

Pracuję...
                              X