Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jajcarzback
    odpowiedział(a)
    Messi skończ, nie pogrążaj się już

Zostaw komentarz:

• LioneL
    odpowiedział(a)
    Człowieku skoro nie wiesz o czym mowa, to po co się wcinasz? Masz wspólne konto z nim, bo zawsze reagujecie razem? Wiele razy pisałem, że Jura go wygryzł, bo grał lepiej, ale Wszołek nie był w ogóle wpuszczany wcale od pewnego momentu lub na minutę, aby mu pokazać nie chcemy cię tu. Był tak słaby, żeby nawet jako rezerwowy nie wchodzić? Ale rozumiem, że możesz tego nie łapać
    Zajmij się może innymi sprawami, czy szukasz jednak atencji? Jesteś zrzędliwy tak samo jak on.

PS oni będą zrzędzić o tym jeszcze długi czas, bo to takie typy, więc jak tu się daje ignora, bo nie mogę znaleźć?
    Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    A czemu miał być Wszołek wystawiany, skoro lepszy był Jura? Przecież on zaczął beczeć i p******ć farmazony, bo jako rezerwowy spadała jego wartość na rynku i malała możliwość ucieczki z Legii za hajsem.

Zostaw komentarz:

• LioneL
    odpowiedział(a)
    Właśnie cały wywiad nie pokazuje tego o czym piszesz, bo ostatni akapit mówi wiele, ale jak widać klapki na oczach i wio. Do tego traktowanie go od pewnego momentu jako balast i nie wystawianie w ogóle lub na minutę. O tym już nie wspomnisz, nie pasuje? Albo ogólnie traktowanie przez twoich bożków Mioducha i Kucharskiego piłkarzy którym wygasają kontrakty, o tym też cichutko co? To są właśnie te inne czynniki Tak jak po średnim meczu Skibickiego, że jest lepszy, co było ci od razu wytknięte. I kto tu dorabia ideologię

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Kluczem jest cały wywiad, a nie jedno zdanie i dorabianie do tego ideologii, bo pasuje pod tezę. Co za gość.

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Trzeba naprawdę mieć przegrzane styki, żeby sagę o Pawełku (za którego trzeba trzymać kciuki) interpretować "zły klub nie chciał"

Zostaw komentarz:

• LioneL
    odpowiedział(a)
    I kto tu odstawia gorzkie żale i męczy bułę? A pisanie po meczu z Florą lub Wisłą, że Skibicki>Wszołek to już w ogóle. Nawet ktoś już zwrócił na to uwagę, że odlatujesz

Mioduch z Kucharskim już nie raz pokazali jak podchodzą do przedłużania wygasających kontraktów

Jak przychodził, to oczywiste było, że chodzi o odbudowę, ale pod koniec nie wykluczał przedłużenia. Jednak został nie tyle zastąpiony Jurą, co w ogóle odsunięty. Pamiętam jak go Michniewicz nie wpuszczał z ławki wcale lub wpuszczał na minutę. To było pokazanie w stylu nie chcemy cię tutaj
    Przeczytaj jeszcze raz ostatni akapit, ale ze zrozumieniem
    Pomogę - zacznij od "mój kontrakt wygasał", to jest klucz. Inne czynniki też zadecydowały. Chyba, że klapki na oczach nie pozwalają zrozumieć

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Wyjaśniło, że do Legii przyszedł tylko na odbudowę, od początku miał plan wyjechać, zmieniliśmy system na wahadłowych, gdzie był słabszy i strzelił focha... czyli wszystko to, o czym większość pisała od momentu, kiedy wodził Legię za nos, bo się niby zastanawia nad przedłużeniem kontarktu. Ty w tym czasie odprawiałeś gorzkie żale chcąc ukrzyżować Mioducha i Kucharskiego.

Zostaw komentarz:

• LioneL
    odpowiedział(a)
    Zieeew, zachowujesz się jak zrzędliwa baba.
    Masz schizę na jego punkcie, chociaż to co wrzuciłeś cię wyjaśniło, ale nie będę tłumaczył, bo i i tak nie zrozumiesz
    Przydałby się teraz w grze na dwa fronty, oj przydałby się.
    ​​​​
    Takich jak ty to najlepiej ignorować, ale możesz produkować te swoje wypociny dalej jak ci to pomaga w życiu, proszę bardzo. Ignor

Zostaw komentarz:

• arni87
    odpowiedział(a)
    Kosmita w Stomilu Olsztyn.

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Paweł Wszołek w letnim okienku transferowym zmienił barwy klubowe. O kulisach przenosin z Legi Warszawa do Unionu Berlin opowiedział "Kickerowi".

Wszołek trafił do "Wojskowych" we wrześniu 2019 roku. Łącznie dla stołecznej drużyny wystąpił w 60 spotkaniach. Zdobył w nich 12 goli i zanotował 15 asyst.

Po zakończeniu minionego sezonu skrzydłowy pożegnał się z Łazienkowską. Nie doszedł do porozumienia ws. nowej umowy i stał się wolnym zawodnikiem. Wszołek nie ukrywa, że Legia była tylko przystankiem w jego karierze.

- Granie w silniejszych ligach zawsze było moim celem. Wyjechałem za granicę w 2013 roku, kiedy miałem niewiele ponad 20 lat. Gdy wróciłem do Polski w 2019 roku, był to poniekąd krok wstecz, bo chciałem zostać mistrzem w ojczyźnie, a Legia zbudowała dobrą drużynę - przyznał.

- Dwukrotnie zdobyliśmy tytuł, w zeszłym roku mogliśmy awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów, ale zostaliśmy wyeliminowani przez Omonię Nikozja w drugiej rundzie kwalifikacyjnej. Od początku było jasne, że prędzej czy później chcę ponownie przejść do mocniejszej ligi. Po kilku pierwszych tygodniach pobytu tutaj czuję, że moje oczekiwania się potwierdziły. A nawet zostały przekroczone - dodał.

Piłkarz nie ukrywa, że na jego decyzję o odejściu z Legii Warszawa wpłynęły też inne czynniki.

- Nie chodziło o sprawy związane z piłką nożną. Grałem regularnie do marca i nagle przestałem grać, choć miałem trzy gole i pięć asyst. Mój kontrakt wygasał, więc każdy może się domyślić, czy moje miejsce na ławce było wynikiem zmian taktycznych - zakończył
    LioneL otrzyj łzy.

Zostaw komentarz:

• blaise101
    odpowiedział(a)
    Janczyk daje czadu znowu, tym razem na IG. A nagrywa go.. partnerka, a w aucie jego córki.

Zostaw komentarz:

• Tuzin
    odpowiedział(a)
    https://www.samar.pl/__/3/3.a/112465...l?locale=pl_PL

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    "Zorganizowana akcja medialna zawierająca oszczerstwa". Citko odpowiada na oskarżenia ws. podpisu Niezgody

Autor: Marcin Karbowski Dzisiaj | 08:25

Marek Citko został oskarżony o podrobienie podpisu Jarosława Niezgody. Były piłkarz wydał stanowcze oświadczenie w tej sprawie.

Sprawę kilka dni temu opisał portal WP Sportowe Fakty. Według niego Citko wniósł sprawę przeciwko Niezgodzie do Piłkarskiego Sądu Polubownego. Domaga się od niego 700 tysięcy dolarów.

Piłkarz przygotowując się do rozprawy dopatrzył się nieprawidłowości w dokumentach. Niezgoda na jednym z pism związanych z transferem do Portland Timbers odnalazł swój podpis, którego - jak twierdzi - nigdy nie składał. Sprawę bada prokuratura.

Były piłkarz w odpowiedzi na publikację wydał stanowcze oświadczenie. Citko twierdzi, że został pomówiony.

- Kategorycznie zaprzeczam, ażebym kiedykolwiek podrobił bądź sfałszował cudzy podpis, a w szczególności składał podpis jako Jarosław Niezgoda w okolicznościach opisanych w artykule. Wszelkie twierdzenia na ten temat są nieprawdziwe i wobec ich autorów będą podejmowane dostępne działania prawne w celu ochrony mojego dobrego imienia - napisał Citko w oświadczeniu dla mediów.

- Zorganizowaną akcję medialną zawierającą oszczerstwa przeciwko mnie, odbieram jako niedozwoloną i pozamerytoryczną próbę wpływu na orzeczenie Polubownego Sądu Piłkarskiego przy PZPN. W związku z tym informuję, że nie dam się zastraszyć i będę konsekwentnie dochodził należnej mi zapłaty przed tym jedynym właściwym organem - dodał były reprezentant Polski.

Zdaniem Citki jego umowa z Niezgodą wciąż obowiązuje. Piłkarz miał złamać jej warunki.

- Przedmiotem moich roszczeń nie jest niewypłacona prowizja menedżerska związana ze zmianą barw klubowych Jarosława Niezgody, tylko kara umowna, którą zgodził się on zapłacić, w przypadku gdy zawrze kontrakt z klubem piłkarskim z pominięciem mojej osoby w czasie obowiązywania umowy menedżerskiej ze mną na wyłączność. Umowa ta obowiązuje do dnia dzisiejszego, a opisywany w artykule Jarosław Niezgoda ją złamał - stwierdził Citko.
    Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/zorgani...zgody/170191-n

Zostaw komentarz:

• WESOŁY DIABEŁ
    odpowiedział(a)
    Za Stout:
    Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Kante to nie jest były legionista.
    To zwykła kurva.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X