Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gabro
    odpowiedział(a)
    Malarz ma swoją szkółkę pod Warszawą - AP Green. Pewnie po zakończeniu kariery będzie chciał się nią zająć.

Zostaw komentarz:

• Mayhe(L)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Malarz nie pomagał dlatego uratował ŁKS w Gdynii parę dni przed finałem....

Mam nadzieję, że znajdzie jeszcze jakiś klub a jak nie to super byłoby go mieć w LTC. Natomiast w tym przypadku wątpię aby Mioduski chciał.

​​​​​​
    Tam podobno kibice wymogli że ma na mecz z Łęczną ma nie wychodzić na boisko bo inaczej... Ale jak było naprawdę, to kto wie, oficjalnie uraz. Gdzieś czytałem że miał propozycję pozostania w Legii, ale na stanowisku dyrektorskim i chyba właśnie związane ze szkoleniem w LTC, ale bardziej praca za biurkiem niż na boisku. Ale jako że chciał dalej grać to odmówił. Nowotce też podziękowano.

Zostaw komentarz:

• ŁUKASZ.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Mam nadzieję, że znajdzie jeszcze jakiś klub a jak nie to super byłoby go mieć w LTC. Natomiast w tym przypadku wątpię aby Mioduski chciał.

​​​​​​
    Myślę, że w przyszłości fajnym materiałem na pracę z bramkarską młodzieżą w LTC byłby Radek Cierzniak. Wnioskuje po materiałach na yt Ogarnięty gość z taką osobowością, że ma do tego moim zdaniem predyspozycje.

Zostaw komentarz:

• ZwykłyCzłowiek
    odpowiedział(a)
    A Rado gdzie teraz skleja pizdy hejterom?

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Malarz nie pomagał dlatego uratował ŁKS w Gdynii parę dni przed finałem....

​​​​​​

Zostaw komentarz:

• ŁUKASZ.
    odpowiedział(a)
    Podejrzewam, że za dużo zarabiał jak na obsadzenie pozycji bramkarza kolejny sezon w I lidze.

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Ale najlepszego bramkarza 1 ligi? Niemożliwe.

Zostaw komentarz:

• (L)dorado
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
    ŁKS nie przedłużył umowy z Arkiem i odchodzi z ŁKS. Wychodzi na to że zostaje bez kontraktu.
    Oglądając mecze ŁKSu trzeba przyznać że are zbytnio im nie pomagał.

Zostaw komentarz:

• Mayhe(L)
    odpowiedział(a)
    ŁKS nie przedłużył umowy z Arkiem i odchodzi z ŁKS. Wychodzi na to że zostaje bez kontraktu.

W przyszłym sezonie w barwach ŁKS-u nie zobaczymy Arkadiusza Malarza. Umowa bramkarza zakończy się 30 czerwca br. i nie zostanie przedłużona.

Barażowe spotkanie z Arką Gdyni było pożegnalnym występem doświadczonego bramkarza z Łódzkim Klubem Sportowym, bo w niedzielnym finale golkiper nie zagrał ze względu na uraz.

Arkadiusz Malarz pojawił się w ŁKS-ie we wrześniu 2019 roku. Od tego momentu doświadczony zawodnik, który w swoim bogatym piłkarskim CV ma m.in. mistrzowskie tytuły i Puchary Polski oraz występy w Lidze Mistrzów, rozegrał w barwach łódzkiego klubu 27 spotkań w PKO Ekstraklasie, 28 meczów na jej zapleczu, a do tego dołożył trzy spotkania w Pucharze Polski i środowe starcie barażowe, więc w sumie to 59 występów z ełkaesiacką przeplatanką.

W przyszłym sezonie Arkadiusza Malarza nie zobaczymy w barwach ŁKS-u. Umowa bramkarza zakończy się 30 czerwca i nie zostanie przedłużona. Kapitanowi drużyny w sezonie 2020/2021 pragniemy podziękować za cały ten czas spędzony w al. Unii 2, wiele znakomitych występów i przy okazji życzyć mu powodzenia.

Zostaw komentarz:

• Gabro
    odpowiedział(a)
    ...a Duduś pograł z naszymi w dziadka

Zostaw komentarz:

• emil83
    odpowiedział(a)
    Kronikarsko:
    Trickovski zalicza kilka minut przeciw Austrii.

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)

https://twitter.com/janekx89/status/...243835392?s=20

Zostaw komentarz:

• cbr WF
    odpowiedział(a)
    Sebek Szymański piłkarzem sezonu wg kibiców Dynama:
    https://twitter.com/UnidosAgency/sta...79940654194693

Zostaw komentarz:

• blaise101
    odpowiedział(a)
    Dokładnie. Przecież tu ciągle wstawiamy coś o byle jakich wkładach, które kiedyś tam założył raz czy dwa koszulkę, a tu nagle spina do trenera, który przepracował tu parę dobrych lat i przyniósł mistrzostwo po długiej przerwie. #fucklogic?

Zostaw komentarz:

• LioneL
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta

No trenerem był ale nie znaczy to że Legionista. Zresztą chyba oddzielny temat jest o nim.
    Zbyt dosłownie bierzesz chyba zwrot "Legioniści" z tytułu tematu. Wydaje mi się, że autorowi tematu chodziło o osoby, które były w Legii, a nie o jakieś legendy klubu.
    A z Orlando Sa to jaki legionista oprócz tego, że tu grał? Albo Medeiros i wielu innych z tego tematu?
    Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X