Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta

Jaka bramka
    Bardzo mi go w Legii brakuje...
    Dokładnie, jak dla mnie najlepszy piłkarz jaki grał w Legii a pamiętam Legie od czasów Pisza Podbroznego Zielińskiego czykiera.
    edit: literówka.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta

Dokładnie, jak dla mnie najlepszy piłkarz jaki grał w Legii a pamiętam Legie od czasów Pisza Podbroznego Zielińskiego czykiera.
      Ljuboja jeszcze był!
      Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

Ljuboja jeszcze był!
        Dla mnie Vadis lepszy niż Ludojad.
        edit: literówka.

Komentarz

• Ludojad najlepszy, IMO. Gdyby mu się tylko bardziej chciało.

Komentarz

• Vadis i Ljubo byli kozakami, ale wg mnie najlepszy był Radovic jak był w swojej życiówce to był nie do zatrzymania.

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
              Ludojad najlepszy, IMO. Gdyby mu się tylko bardziej chciało.
              Lubo mega grajcar i mega gość, mam z nim wspólną fotkę

Komentarz

• nie wiem, jak można mieć dobrą opinię o Radoviciu. nawet pomimo preferowania go po znajomości przez Vukovicia był za słaby nawet na granie ogonów: https://www.transfermarkt.pl/mirosla...PL1/verein/255

Komentarz

• Dla mnie Rado zdecydowanie nr jeden - Ilość meczów , bramek , asyst całokszatł. No ale wiadomo Vadis i Ljubo umiejętności lepsze

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel_155 Zobacz posta
                    Dla mnie Rado zdecydowanie nr jeden - Ilość meczów , bramek , asyst całokszatł. No ale wiadomo Vadis i Ljubo umiejętności lepsze
                    Mówisz o piłkarzu, który przez cały sezon 18/19 rozegrał AŻ 172 MINUTY. Przez większość sezonu nawet na ławkę się nie łapał, a jak w końcu zaczęto go wystawiać na ogony, to po znajomości z Vuko...

Komentarz

• Zamieszczone przez remige_ Zobacz posta

Mówisz o piłkarzu, który przez cały sezon 18/19 rozegrał AŻ 172 MINUTY. Przez większość sezonu nawet na ławkę się nie łapał, a jak w końcu zaczęto go wystawiać na ogony, to po znajomości z Vuko...
                      A co to ma wspólnego z oceną za całość?

Komentarz

• Dziwnym trafem zbanowany został Tadeo (od awataru z PZPR), po czym pojawił się ten cały remige_ wypisujący te swoje głupoty (tutaj o Radovicu, a w innym temacie o referendach na Ukrainie).

Komentarz

Kogo obchodzi jego ostatni sezon w Legii?
                          Rado, lub jak ktoś woli Dolar dał Legii bardzo dużo. Oby kiedyś pojawił się taki, który strzeli tyle bramek, da tyle asyst.
                          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Litery "Z" brakuje w Twoim avatarze.

Komentarz

Pracuję...
                            X