Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    1,7 promila to ile piwek?
    Pięć około 5-procentowych.

Komentarz

• Zamieszczone przez Charamov Zobacz posta

Pięć około 5-procentowych.
      Zależy też od figury.
      Dla Wolskiego pewnie rzeczywiście 5.
      Dla kogoś o mocniejszej budowie i wyższego, około 100 kg to pewnie dwa piwa więcej
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Czyli jakieś 10-12 szotów wódki lub drinków na wódce / rumie / whisky czy innym 40%, zakładając że lane jest po 30ml z miernika barmańskiego.
        Klasyczne 0,7 na dwóch.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta

Zależy też od figury.
          Dla Wolskiego pewnie rzeczywiście 5.
          Dla kogoś o mocniejszej budowie i wyższego, około 100 kg to pewnie dwa piwa więcej
          Właśnie wziąłem pod uwagę, że to chudzina.

Komentarz

• 5-7 browców to już koło 2 promili??
            Ni uja.
            Jeśli nauka tak wskazuje, tym gorzej dla nauki
            Sie w życiu bym nie spodziewał sie.
            btw: a 0,5 literka wódy, to ile mniej więcej zwyczajnych browców, tak pi razy drzwi przynajmniej?

Komentarz

• coż 100g wódki czystej zawiera 40g alkoholu.
              wiec 0.5l to bedzie 200g.
              żeby uzyskać 200g czystego alkoholu z piwa 5% potrzebne 4 litry - 8 browarów
              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
                5-7 browców to już koło 2 promili??
                Ni uja.
                Jeśli nauka tak wskazuje, tym gorzej dla nauki
                Sie w życiu bym nie spodziewał sie.
                btw: a 0,5 literka wódy, to ile mniej więcej zwyczajnych browców, tak pi razy drzwi przynajmniej?
                Wszystko zależy od głowy osobnika jak i postury
                Dla Ciebie 5 piw może być wstępem dla innych meta

Komentarz

• Będąc ścisłym, wartość procentowa podana na butelkach to stężenie objętościowe, a nie masowe. Gęstość etanolu to około 0,79g/cm3 (dla temp 20 st. C). Dlatego w 100 ml wódki 40% (które będą ważyć 95 g) będzie około 32 g etanolu. Niemniej to samo dotyczy 5% objętości piwa (ok. 3,95 g etanolu na 100 ml), dlatego proporcja nieco ponad 8 piw na butelkę wódki jest miarodajna.
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta

Wszystko zależy od głowy osobnika jak i postury
                    Dla Ciebie 5 piw może być wstępem dla innych meta
                    No pewka. Ogólnie tolerancja na alkohol zależy głównie od ilości masy mięsniowej, dlatego faceci zazwyczaj mogą znacznie, znacznie więcej, niż kobietki.
                    Spełniam te wzorcowe założenia, jestem dość wysoki, duża masa, z przewagą mięsniowej, stąd mogę i sporo wypić. Aczkolwiek staram się nie przeginać, zdrowie ma się tylko jedno w końcu. Ale i znałem kilku większych od siebie, co to zaczynali wymiękać po 3-4 piwerkach.
                    btw: taka mała ciekawostka, kiedyś jestem z towarzystwem Na Ukrainie, siedzimy w całkiem miłym lokalu. Naprzeciw nas, kilka stolików dalej 2 panienki, na oko kole 30 lat. Drobnej postury i wzrostu, żadne Helgi (średnio urodziwe).
                    Jak zasiedliśmy, one już były, na stoliku na wpół opróżnione 0,7. Nie wiem, czy ich pierwsze, zakładam, że tak. Potem wjeżdża na ich stolik kolejne 0,7, to zaczynam obserwować z zainteresowaniem, ale też rosnącym zdumieniem. I tak jeszcze 2 razy wjechało 0,7.
                    Plus żadnej zakąski, a napitki miały tylko po pół szklanki jakiegoś soku, której nawet całej nie zużyły.
                    A potem wstały i z tego co zrozumiałem, naradzały się, czy nie skoczyć jeszcze do jakiegoś lokalu.
                    Albo jutuberki, odgrywające jakieś show i tak naprawdę miast wódy, wodę im przynoszono. Albo mutantki, jak na baby.
                    W każdym razie, oczy mi dęba stanęli, co to sie właśnie odebało sie

Yevaud bloniaq -dzięki za info
                    Ostatnio edytowany przez szaka; 2273.

Komentarz

• Najdziwniejsze w tej całej sprawie jest to, że nikt nic nie widział, poza samymi zainteresowanymi oczywiście:

Przez rok Wisła Płock i Rafał Wolski milczeli w sprawie przestępstwa, którego dopuścił się były reprezentant Polski. Dopiero doniesienia "Onetu" skłoniły obie strony do wydania oświadczeń. Niechciana prawda wyszła na jaw i nie przeszła bez echa.

Równie pesymistyczne jest to, jak długo opinia publiczna nie wiedziała o niczym, co związanego było z 29-latkiem. Oczywiście, to nie jest tak, że toczące się sprawy i związane z nimi akta są do dyspozycji każdego dziennikarza o dowolnej porze roku. Nie zmienia to jednak faktu, że uprawomocnienie wyroku względem Rafała Wolskiego miało miejsce miesiąc (!) temu. Dopiero medialna burza skłoniła piłkarza do zabrania głosu.

- Nie ma absolutnie żadnych okoliczności łagodzących ani jakiegokolwiek usprawiedliwienia dla mojego zachowania. Wsiadając za kierownicę samochodu po spożyciu alkoholu popełniłem przestępstwo, okrywając wstydem nie tylko siebie, ale także Wisłę Płock i jej wspaniałych kibiców oraz pracowników. Mój wstyd jest tym większy, że mam świadomość jak wielkim zaufaniem i szacunkiem obdarzali mnie ludzie młodzi - kibice oraz adepci futbolu - przyznał Wolski.

- W pełni akceptuję nałożony na mnie wyrok, a wszystkie wynikające z niego zobowiązania prawne już uregulowałem. Proszę wszystkich o wybaczenie mojego karygodnego czynu oraz drugą i ostatnią szansę na odzyskanie zaufania. Obiecuję, że taka sytuacja nigdy się już nie powtórzy - zakończył piłkarz.
                      Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/rafal-w...-zart/194588-n

Komentarz

• Nikt w klubie nie zauważył, że Wolski przyjeżdża na treningi rowerem?
                        „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                          Nikt w klubie nie zauważył, że Wolski przyjeżdża na treningi rowerem?
                          Mógł przecież powiedzieć, że przyjeżdża rowerem dla sportu, a i za jednym zamachem robi rozgrzewkę przed treningiem, co mogło być odebrane jako logiczne i profesjonalne działanie z jego strony

Komentarz

• Przecież jeździł samochodem jak 99% typów z zatrzymanym prawkiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                              Przecież jeździł samochodem jak 99% typów z zatrzymanym prawkiem.
                              Dokladnie.Dopiero teraz zapadł wyrok.

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel_155 Zobacz posta

Dokladnie.Dopiero teraz zapadł wyrok.
                                Wyrok zapadł teraz, ale pewnie odebrali mu prawko po kontroli alkomatem rok temu, więc jak jeździł to jeździł bez uprawnień i narażał się na kolejne konsekwencje.

Komentarz

Pracuję...
                                X