Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    To, że Łakomy ma papiery na granie było wiadomo już wcześniej... No cóż tutaj wręcz głaz do ogrodu Michniewicza wolał pompować Skibickiego...
    Podobnie, jak Mosór.
    Vuko mu dał szansę. u Czesia później nie powąchał murawy.

koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta

Podobnie, jak Mosór.
      Vuko mu dał szansę. u Czesia później nie powąchał murawy.

Lakomy sie bardzo rozwinal, ale tutaj potrzebny byl czas. Na wiosne mial duzo slabych wystepow. Tego w Legii brakuje, takiego stopniowego wprowadzania ale tez cierpliwosci trenera i kibicow. Ja wyobrazam sobie co by sie tutaj dzialo po kilku jego takich wystepach jakie mial w Lubinie.

Komentarz

• Seba Szymański w jedenastce kolejki. Brawo!
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kotzi Zobacz posta

Lakomy sie bardzo rozwinal, ale tutaj potrzebny byl czas. Na wiosne mial duzo slabych wystepow. Tego w Legii brakuje, takiego stopniowego wprowadzania ale tez cierpliwosci trenera i kibicow. Ja wyobrazam sobie co by sie tutaj dzialo po kilku jego takich wystepach jakie mial w Lubinie.
          Oczywiście, że brakuje cierpliwości i czasu.
          Wytrzymania kilku, a nawet kilkunastu słabych/średnich spotkań.
          Z drugiej strony - zamiast słabego na wiosnę Łakomego grał Slisz, Celhaka czy Sokołowski, a oni tak świetnie grali, że nie możnaby było (gdyby Łakomy już rok wcześniej nie wyfrunął) dać mu pograć? Na pewno wypadłby gorzej?

No ale znów masz rację - nasza młodzież jest tu jakoś stale gnojona.
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Podobno MU i Chelsea zainteresowane Juranovicem.
            https://www.meczyki.pl/newsy/byly-pi...steru/193723-n

Edit: Szkoci wyceniają go na 15mln funtów. Legia ma 10%.
            Ostatnio edytowany przez Moriarty; 138042.
            Bazinga!
            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Pekhart w Gaziantep.
              Modły wysłuchane,choć aż tak źle to tym Turkom nie życzyłem.

Komentarz

• Na początku lipca pojawiła się informacja, że Dawid Janczyk zagra w Polonii Jastrowie. Jak się okazuje, piłkarz będzie występował jednak w Sadowniku Waganiec. „Prezes klubu nie ukrywa radości i słów na wiatr nie rzuca obiecał że po okresie przygotowawczym będzie głośny transfer słowa dotrzymał a to nie koniec transferowej listy wkrótce poznamy kolejnych zawodników GKS-u którzy będą reprezentować w sezonie 2022/2023 barwy naszej drużyny. Powodzenia DJ15. Oj będzie się działo” - napisał Sadownik w komunikacie, witając Janczyka.

Transfery.info

Komentarz

• Wystarczy już..

Komentarz

• Nikolić w Pendikspor Kulübü
                    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                      Nikolić w Pendikspor Kulübü
                      Ciekawe ile huknie bramek.

Komentarz

• Żyro właśnie wsadził swojaka w meczu z GKS Tychy
                        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                          Na początku lipca pojawiła się informacja, że Dawid Janczyk zagra w Polonii Jastrowie. Jak się okazuje, piłkarz będzie występował jednak w Sadowniku Waganiec. „Prezes klubu nie ukrywa radości i słów na wiatr nie rzuca obiecał że po okresie przygotowawczym będzie głośny transfer słowa dotrzymał a to nie koniec transferowej listy wkrótce poznamy kolejnych zawodników GKS-u którzy będą reprezentować w sezonie 2022/2023 barwy naszej drużyny. Powodzenia DJ15. Oj będzie się działo” - napisał Sadownik w komunikacie, witając Janczyka.

Transfery.info

Sadownik czyli będą grane wina owocowe.

Komentarz

• Czyste konto Majeckiego.

Komentarz

• – Cześć Legioniści… Moja przygoda w Legii dobiegła końca. Dziękuję zarządowi, trenerom, kolegom z drużyny i wszystkim członkom zespołu za wspaniały czas spędzony w klubie. To był absolutny zaszczyt i przyjemność nosić słynną (L) na koszulce – dawałem za nią 150 procent w każdym meczu, w dobrym i złym czasie. Jestem bardzo wdzięczny za wszystkie trofea zespołowe i indywidualne na przestrzeni lat, które udało mi się zdobyć. Jest trochę niesamowitych wspomnień na resztę życia, których nikt nie może mi odebrać. Dziękuję również fanom za wsparcie i atmosferę na stadionie, to było coś wyjątkowego. Ja i moja rodzina byliśmy super szczęśliwi w Warszawie i czuliśmy się tu jak w domu, dlatego jeszcze trudniej pożegnać się z miastem, w którym urodziła się moja druga córka. Życzę klubowi i kibicom wielu sukcesów i kolejnego tytułu mistrzowskiego na koniec sezonu. TP9 – napisał Pekhart na Instagramie.

Pięknie się pożegnał, powodzenia Tomek i wpadnij czasem na mecz przy Ł3.
                              Szacun za profesjonalizm i grę ze złamanym żebrem.
                              Ostatnio edytowany przez Marcino; 96964.

Komentarz

• Kiedy to napisał?

Komentarz

Pracuję...
                                X