Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wie ktoś może co słychać u Tomka Sokołowskiego II ?

Komentarz

• Zamieszczone przez je_martin Zobacz posta
      Wie ktoś może co słychać u Tomka Sokołowskiego II ?
      W Gksie pogrywa, za 2 sezony może znowu będzie w ekstraklasie

Komentarz

• Kurde, bo grałem w Fife12 i w lidze norweskiej był T. Sokołowski, to myślałem że może naszego tam wywiało

Komentarz

• Zamieszczone przez je_martin Zobacz posta
          Kurde, bo grałem w Fife12 i w lidze norweskiej był T. Sokołowski, to myślałem że może naszego tam wywiało
          Tam gra 'trójeczka' Sokołowski Klub Viking Stavanger.
          http://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_...ski_(ur._1985)

Z nami nie ma nic wspólnego.

Komentarz

• Teraz już wiem, ale jak widzę T. Sokołowski to mam na myśli jednego z naszych dwóch

Komentarz

• Zamieszczone przez eLek417 Zobacz posta
              W Gksie pogrywa, za 2 sezony może znowu będzie w ekstraklasie
              Obecnie pozostaje bez klubu, a juz napewno nie gra w GKSie Katowice.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• kolejni się nie poznali na jego wielkim talencie
                Bruno Mezenga w lecie rozstał się z Legią Warszawa i trafił do Crvenej Zvezdy. 23-letni napastnik jednak nie spełnił oczekiwań w serbskim klubie. Choć jest wypożyczony do końca sezonu, to zespół z Belgradu chce się go pozbyć podczas zimowej przerwy. Mezenga wystąpił do tej pory w czternastu meczach, ale głównie wchodził z ławki. Brazylijczyk ma na koncie trzy gole, z czego dwa strzelił FK Ventspils w kwalifikacjach Ligi Europy.

W klubie są tak niezadowoleni z Mezengi, że jego następca na pewno nie będzie pochodził z Brazylii. - Crvena ma wystarczająco dużo piłkarzy z tego kraju - powiedział Boban Petković z agencji menedżerskiej, która doprowadziła do transferu zawodnika.
                "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Boruc po meczu z Milanem (0:0) został przez włoską prasę nazwany "SuperBoruc"
                  Jak ktoś jest zainteresowany, to kilka jego interwencji znajdzie w tym linku:
                  http://www.youtube.com/watch?v=FVauths8NGQ
                  Aut mors aut victoria

Komentarz

• Wywiad z Włodarem - 1szy raz na nowym stadionie: http://legia.com/www/index.php?akt=26414

Będzie też na meczu. Nic nie sugeruję

Komentarz

• Mezenga

Komentarz

• Ale bramę zaliczył! Śliczna Trochę jak u nas - cały sezon nic nie gra, ale jak już strzela bramkę, to dokładnie wtedy kiedy trzeba i taką jaką trzeba

Komentarz

• Bramę zajebał!

Z tego co widzę na livescore to dwie pyknął.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• ee tam, raz na rok to i GWno prawdę napisze.
                            Jak powiedział stary góral
                            będzie Polska aż po Ural
                            za Uralem będą Chiny
                            was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Lewandowski tez chyba podobna strzelił w Lechu(debiutancką).
                              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Podobna ale sytuacja Mezengi zdecydowanie trudniejsza do strzelenia.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X