Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Teoretycznie, Mateusz może zadebiutować w nowym klubie już 6 sierpnia, w meczu z PSG.
    Piekarski zadowolony ...

Ostatnio edytowany przez r9robins; 49791.

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
      Teoretycznie, Mateusz może zadebiutować w nowym klubie już 6 sierpnia, w meczu z PSG.
      Właśnie wyobraziłem sobie Matiego powstrzymującego Mbappe ​​​​​​.
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Właśnie wyobraziłem sobie Matiego powstrzymującego Mbappe ​​​​​​.
        Paradoksalnie to Wieteska w takim meczu może zagrać profesurę, żeby w następnym meczu z jakimś Troyes czy innym Brestem zrobić dwa karne i dostać czerwoną kartkę w 40-tej minucie spotkania.

Komentarz

• Zamieszczone przez Charamov Zobacz posta

Paradoksalnie to Wieteska w takim meczu może zagrać profesurę, żeby w następnym meczu z jakimś Troyes czy innym Brestem zrobić dwa karne i dostać czerwoną kartkę w 40-tej minucie spotkania.
          cały Mati tak być może
          Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Pamiętam jaka beka była gdy odchodził Zyro do championship.
            dopóki go nie skasowali rywale to prawie w każdym meczu brama lub asysta
            w sumie od tamtej kontuzji już nie wrócił do dawnej formy.
            Ostatnio edytowany przez Alek; 53571.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
              Pamiętam jaka beka była gdy odchodził Zyro do championship.
              dopóki go nie skasowali rywale to prawie w każdym meczu brama lub asysta
              w sumie od tamtej kontuzji już nie wrócił do dawnej formy.
              To prawda. Tak nawiasem byłem ostatnio na meczu Resovii z Wisłą to zapierdolił taką bramę, że szok. W ogóle wyróżniał się tam mocno, ale wiadomo, że to już nie ten sam poziom. Talent to on ma choć nogi kruche i drewniane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Charamov Zobacz posta

To prawda. Tak nawiasem byłem ostatnio na meczu Resovii z Wisłą to zapierdolił taką bramę, że szok. W ogóle wyróżniał się tam mocno, ale wiadomo, że to już nie ten sam poziom. Talent to on ma choć nogi kruche i drewniane.
                Talent i drewniane nogi w jednym
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Żyro nie miał takiego parkinsona jak Wietes. Raczej była feta że odchodzi bo był po prostu wkurwiający.

Komentarz

• Pekhart taki solidny napastnik dający liczby puszczony przez nas lekką ręką a jeszcze nigdzie nie podpisał. Ale pewnie lepiej nie dostać pensji za lipiec i nie mieć okresu przygotowawczego.
                    „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Zaraz się po niego kolejka ustawi jak przy reszcie nieodżałowanych gwiazd Legii, z którymi nie przedłużono umowy…
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Vuko też widzę przebiera w ofertach ...
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Vuko też widzę przebiera w ofertach ...
                          Za dużo ich.To potrwa,zanim rozpatrzy wszystkie.Tak mniej więcej,do czasu,aż Legia znowu będzie szukać trenera.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                            Pekhart taki solidny napastnik dający liczby puszczony przez nas lekką ręką a jeszcze nigdzie nie podpisał. Ale pewnie lepiej nie dostać pensji za lipiec i nie mieć okresu przygotowawczego.
                            Niemożliwe.Nikt nie chce naszego Króla Strzelców.Kto by pomyślał...

Komentarz

• Tomek po prostu stopniowo trzeźwieje, na początku oczekiwał Barcy, ale Lewandowski go ubiegł to teraz schodzi piętro niżej

Komentarz

• Kuba Rzeźniczak poinformował, że jego synek zmarł
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X