Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Słowa Jakubasa: "sky is the limit"

Komentarz

• Myślałem, że to Legia zrezygnowała z Kostorza a tu proszę.

W wywiadze też http://m.in. o okolicznościach odejścia z Legii. W skrócie - była oferta przedłużenia kontraktu, ale KK potrzebował zmiany, na początku stycznia podpisał z Pogonią umowę ważną od lipca i wtedy wypadł z kadry na obóz do Dubaju.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wyskoczyło mi na TT:

Z książki "Szamo" o zgrupowaniu w Chile

Komentarz

• To były czasy. Teraz kapitanem jest Lukcośtam...

Komentarz

• Każdy "stary" ma prawo się wkvrwić, gdy młodzież chodzi samopas

Komentarz

• Na TT spekulują, że Praszelik jest bliski przejścia do Verony za 2 mln. euro.
              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Dziś wystarczy mieć około dwudziestu lat i zagrać jedną dobrą rundę i już masz na stole oferty z Włoch. Nie mamy jak z tym konkurować. Kolejny sygnał dla chłopaków z akademii, żeby stąd spierdalać jak najprędzej.
                „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Oczywiście, że tak i takich gości będzie więcej. Kolejny dowód dla nich, że nie trzeba być w Legii czy Lechu. Idziesz do średniaka i wystarczy, że kopniesz piłkę dwa razy prosto i już Cię biorą na zachód.
                  nie trzeba być nie wiadomo kim w ekstraklasie żeby wyjechać.

wiadomo co, wiadomo z kim.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz
                    Na TT spekulują, że Praszelik jest bliski przejścia do Verony za 2 mln. euro.
                    Ile kasy będzie dla nas za wyszkolenie?
                    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Bielik co zasadził w doliczonym czasie gola dającego remis O.o..... i od razu jakaś kontuzja barku....

Komentarz

• Wczoraj pod wieczór:

Nowym zawodnikiem Motoru Lublin został Jakub Kosecki. 31-letni piłkarz związał się z naszym klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku, z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Kosecki jest dobrze znany kibicom piłki nożnej w naszym kraju. Na swoim koncie ma dwa mistrzostwa i Puchary Polski oraz pięć występów w seniorskiej reprezentacji narodowej. W trakcie kariery na rodzimych boiskach grał w takich klubach jak: Legia Warszawa, ŁKS Łódź, Lechia Gdańsk, czy Śląsk Wrocław, notując łącznie 110 meczów na poziomie PKO Ekstraklasy. Występował również w niemieckim SV Sandhausen oraz tureckim Adana Demirspor Kulübü. Jego ostatnim pracodawcą była natomiast Cracovia, której barw bronił w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu.

- Sam fakt, że tacy zawodnicy rozważają dołączenie do Motoru, świadczy o tym, że klub się rozwija i zmierza we właściwym kierunku – mówi Marek Saganowski, trener żółto-biało-niebieskich. - Nie ulega wątpliwości, że to duże nazwisko i wzmocnienie zespołu. Kuba to bardzo doświadczony piłkarz, który ostatnie lata spędził w trudnej i wymagającej lidze tureckiej, a wcześniej udowodnił swoją wartość na ekstraklasowych boiskach. Liczę na to, że będzie wsparciem dla młodszych kolegów w szatni - dodaje szkoleniowiec.

https://www.motorlublin.eu/aktualnos...-motoru-lublin

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec
                          Bielik co zasadził w doliczonym czasie gola dającego remis O.o..... i od razu jakaś kontuzja barku....

https://streamable.com/tis1dv
                          Brameczka cacy! odnośnie kontuzji to na szczęście po badaniach nic groźnego.

Komentarz

• Na transfermarkt znalazłem informację, że Artem Szabanow został wytransferowany z Dymana Kijów do Fehervar za 700 tysięcy euro.
                            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Juranović - 95 minut w wygranym 3:0 meczu Celtic-Rangers

Komentarz

• Zamieszczone przez Yurij
                                Juranović - 95 minut w wygranym 3:0 meczu Celtic-Rangers
                                Swoją drogą, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, jeśli utrzyma taka dyspozycję, to Cetlic będzie tylko przystankiem do gry np w lidze angielskiej.
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎