Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• - Michał był bardzo lubiany i doceniany przez kibiców Widzewa. Znając ich, myślę, że mu tego nie wybaczą. Może wciąż będą go szanować, ale to już nie będzie ich Michał Probierz - mówi Radosław Michalski, były piłkarz Widzewa.

- Przyznaję, że byłem bardzo zaskoczony tym, że podjął pracę w ŁKS-ie. Chyba że on wyjątkowo lubi trudne zadania. Pracował przecież w Polonii Bytom, w Jagiellonii miał minus 10 punktów na starcie ligi. Może chce udowodnić, że i ŁKS w tej trudnej sytuacji utrzyma w Ekstraklasie? Zgadzam się jednak z tym, że Michał szybko znalazłby nową pracę. Powtarzam, że byłem bardzo zaskoczony tym, że zdecydował się na pracę w ŁKS-ie. (...) Wybaczam, nie będę go potępiał. Myślę, że nie była to pochopna decyzja, że Michał poważnie się nad nią zastanowił. Chociaż mówię jeszcze raz - w dalszym ciągu dla mnie to decyzja niezrozumiała. Może kiedy z nim porozmawiam, to go zrozumiem - śmieje się Michalski.
    powiedział człowiek, który w 1996 roku, gdy Legia znalazła się na zakręcie, bez wahania przeszedł do jej największego wówczas wroga Widzewa Łódź...
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• za weszło:

Pewnie niektórzy z was też to oglądali. Wczoraj gościem Bogdana Rymanowskiego w TVN24 był Roman Kosecki. Popatrzyliśmy na niego, posłuchaliśmy i jakoś nam się zrobiło smutno. Wszystko przemija, ludzie dziadzieją, na końcu zawsze górę bierze tzw. poprawność. Nudna, ulizana poprawność.

Roman, kiedyś naprawdę byłeś kozakiem, buntownikiem, facetem, który chce iść pod prąd i za którym chcą iść ludzie. Miałeś te długie włosy, kolczyk, grałeś na gitarze i chciałeś walczyć z komunistami. Miałeś w sobie siłę, energię, charyzmę, wrodzoną przekorę, miałeś hardość i zuchwałość do niezgadzania się ze światem. Nawet jak biłeś się z dziennikarzem w samolocie, to ci było z tym do twarzy. Kto miał się bić, jeśli nie Kosecki?

A wczoraj patrzymy - mydłek.

Sorry, Roman, mydłek. Nie chodzi już o poglądy, bo każdy ma prawo do własnych, ale... no właśnie - do własnych. A ty gadałeś już partyjnymi regułkami, grzecznie, ą-ę, wyuczone było to wszystko, mdłe, wyliczone na to, by nikogo nie urazić. By być takim do bólu rozsądnym, do bólu - o zgrozo - poprawnym. Szarym.

To było takie miałkie, Roman, takie miałkie... Takie żadne. Zrobiłeś się przezroczysty. Niby jesteś w tym studiu, niby gadasz, ale jakoś cię nie widać. Pewnie, że to już nie te czasy i że nikt nie oczekuje od ciebie odgrywania roli wiecznego buntownika, ale żeby przeobrazić się z tamtego chłopaka w mydłka?

To nie jesteś ty. Nie udawaj.

* * *

"Hej prorocy moi z gniewnych lat
      obrastacie w tłuszcz
      już was w swoje szpony dopadł szmal
      zdrada płynie z ust"
      "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Derby Łodzi: bramka Mięciela, asysta Smolińskiego.
        Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• I Mięciel w charakterystyczny sposób pozdrowił Widzewiaków

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
            I Mięciel w charakterystyczny sposób pozdrowił Widzewiaków

Sposób taki oto

Komentarz

• Teraz to już chyba definitywny koniec z hazardem .

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta

Sposób taki oto
                a tutaj troszkę lepsze ujęcie:
                http://www.lksfans.pl/index.php/phot...id/494/page/93

Nie ma co wynik mi pasuje
                Ostatnio edytowany przez kowallu; [ARG:4 UNDEFINED].
                " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
                  Teraz to już chyba definitywny koniec z hazardem .
                  Kto nie ma szczęścia w kartach

Komentarz

• Miętowy na widzewie

Marcin się ładnie przypomniał pokazując eLkę po bramce w derbach !
                    CARPE DIEM

Komentarz

• Grzesiu Szamotulski w poznanskiej Warcie

http://www.90minut.pl/news/171/news1...-w-Warcie.html
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Napastnik ŁKS strzelił zwycięskiego gola w 61. derbach Łodzi. Po zdobytej bramce pokazał fanom Widzewa "eLkę", symbol Legii Warszawa. Komisja Ligi zapowiada, że zajmie się tą sprawą.

Najważniejszy gol Mięciela w ŁKS W 84. min 36-letni zawodnik strzałem głową pokonał Macieja Mielcarza, bramkarza drużyny z al. Piłsudskiego. Chwilę po trafieniu, Mięciel celebrował swoją radość pod sektorem zajmowanym przez najbardziej zagorzałych fanów Widzewa. W ich kierunku pokazywał znak "eLki", kojarzony ze stołecznym klubem. Tym samym doprowadził kibiców do furii.

Wiele wskazuje na to, że piłkarz ŁKS będzie się musiał tłumaczyć ze swojego zachowania. - Na pewno będziemy bardzo dokładnie analizowali to spotkanie. Zachowaniem Mięciela też się zajmiemy - usłyszeliśmy w biurze prasowym Komisji Ligi.

Co na to piłkarz? - Moim klubem na zawsze pozostanie Legia. W końcu spędziłem w niej osiem lat. Na drugim miejscu jest ŁKS. Na pewno nie chciałem prowokować kibiców Widzewa. To była spontaniczna radość, nie planowałem tego przed meczem. Wynikała też z atmosferów derbów i podniesionej adrenaliny. Poza tym na Widzewie nigdy nie byłem lubiany - tłumaczy się Mięciel.
                        Jeszcze mu jakieś zawieszenie dadzą w tej komicznej komisji.

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                          Jeszcze mu jakieś zawieszenie dadzą w tej komicznej komisji.
                          Niedługo nie będzie można było się przeżegnać.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• A tymczasem Jarzębowski przy pomocy Arki Gdynia wykopał czarnuchów z PP

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
                              A tymczasem Jarzębowski przy pomocy Arki Gdynia wykopał czarnuchów z PP
                              Niestety nie pokazał eLki bo nie miał komu .

Komentarz

• Niestety nie pokazał eLki bo nie miał komu .

Masz tu Jarzę pokazującego eLkę do kamery na pocieszenie

Komentarz

Pracuję...
                                X