Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta

No trenerem był ale nie znaczy to że Legionista. Zresztą chyba oddzielny temat jest o nim.
    Zbyt dosłownie bierzesz chyba zwrot "Legioniści" z tytułu tematu. Wydaje mi się, że autorowi tematu chodziło o osoby, które były w Legii, a nie o jakieś legendy klubu.
    A z Orlando Sa to jaki legionista oprócz tego, że tu grał? Albo Medeiros i wielu innych z tego tematu?
    Ostatnio edytowany przez LioneL; 48995.

Komentarz

• Dokładnie. Przecież tu ciągle wstawiamy coś o byle jakich wkładach, które kiedyś tam założył raz czy dwa koszulkę, a tu nagle spina do trenera, który przepracował tu parę dobrych lat i przyniósł mistrzostwo po długiej przerwie. #fucklogic?
      #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Sebek Szymański piłkarzem sezonu wg kibiców Dynama:
        https://twitter.com/UnidosAgency/sta...79940654194693

Komentarz

• https://twitter.com/janekx89/status/...243835392?s=20
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Kronikarsko:
            Trickovski zalicza kilka minut przeciw Austrii.
            You'll take my life but I'll take yours too
            You'll fire your musket but I'll run you through
            So when you're waiting for the next attack
            You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• ...a Duduś pograł z naszymi w dziadka
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• ŁKS nie przedłużył umowy z Arkiem i odchodzi z ŁKS. Wychodzi na to że zostaje bez kontraktu.

W przyszłym sezonie w barwach ŁKS-u nie zobaczymy Arkadiusza Malarza. Umowa bramkarza zakończy się 30 czerwca br. i nie zostanie przedłużona.

Barażowe spotkanie z Arką Gdyni było pożegnalnym występem doświadczonego bramkarza z Łódzkim Klubem Sportowym, bo w niedzielnym finale golkiper nie zagrał ze względu na uraz.

Arkadiusz Malarz pojawił się w ŁKS-ie we wrześniu 2019 roku. Od tego momentu doświadczony zawodnik, który w swoim bogatym piłkarskim CV ma m.in. mistrzowskie tytuły i Puchary Polski oraz występy w Lidze Mistrzów, rozegrał w barwach łódzkiego klubu 27 spotkań w PKO Ekstraklasie, 28 meczów na jej zapleczu, a do tego dołożył trzy spotkania w Pucharze Polski i środowe starcie barażowe, więc w sumie to 59 występów z ełkaesiacką przeplatanką.

W przyszłym sezonie Arkadiusza Malarza nie zobaczymy w barwach ŁKS-u. Umowa bramkarza zakończy się 30 czerwca i nie zostanie przedłużona. Kapitanowi drużyny w sezonie 2020/2021 pragniemy podziękować za cały ten czas spędzony w al. Unii 2, wiele znakomitych występów i przy okazji życzyć mu powodzenia.
                Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                  ŁKS nie przedłużył umowy z Arkiem i odchodzi z ŁKS. Wychodzi na to że zostaje bez kontraktu.
                  Oglądając mecze ŁKSu trzeba przyznać że are zbytnio im nie pomagał.
                  edit: literówka.

Komentarz

• Ale najlepszego bramkarza 1 ligi? Niemożliwe.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Podejrzewam, że za dużo zarabiał jak na obsadzenie pozycji bramkarza kolejny sezon w I lidze.
                      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                      Better Dead Than Red

Komentarz

• Malarz nie pomagał dlatego uratował ŁKS w Gdynii parę dni przed finałem....

Mam nadzieję, że znajdzie jeszcze jakiś klub a jak nie to super byłoby go mieć w LTC. Natomiast w tym przypadku wątpię aby Mioduski chciał.

​​​​​​
                        Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• A Rado gdzie teraz skleja pizdy hejterom?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Mam nadzieję, że znajdzie jeszcze jakiś klub a jak nie to super byłoby go mieć w LTC. Natomiast w tym przypadku wątpię aby Mioduski chciał.

​​​​​​
                            Myślę, że w przyszłości fajnym materiałem na pracę z bramkarską młodzieżą w LTC byłby Radek Cierzniak. Wnioskuje po materiałach na yt Ogarnięty gość z taką osobowością, że ma do tego moim zdaniem predyspozycje.
                            |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                            Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              Malarz nie pomagał dlatego uratował ŁKS w Gdynii parę dni przed finałem....

​​​​​​
                              Tam podobno kibice wymogli że ma na mecz z Łęczną ma nie wychodzić na boisko bo inaczej... Ale jak było naprawdę, to kto wie, oficjalnie uraz. Gdzieś czytałem że miał propozycję pozostania w Legii, ale na stanowisku dyrektorskim i chyba właśnie związane ze szkoleniem w LTC, ale bardziej praca za biurkiem niż na boisku. Ale jako że chciał dalej grać to odmówił. Nowotce też podziękowano.
                              Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Malarz ma swoją szkółkę pod Warszawą - AP Green. Pewnie po zakończeniu kariery będzie chciał się nią zająć.
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X