Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Novikovas wybuchł

"W miniony poniedziałek zespół przegrał 1:3 z Fenerbahce Stambuł, a Novikovas został zdjęty przez trenera w przerwie meczu. To wyraźnie nie spodobało się piłkarzowi, czemu dał wyraz w kłótni ze szkoleniowcem.

- Zwyzywał mnie w szatni za to, że zdecydowałem się go zmienić i wprowadzić innego gracza. Kilka lat temu pewnie bym się z nim pobił, ale dziś Bóg daje mi cierpliwość - grzmiał Yilmaz Vural na konferencji prasowej."

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/skandal...ienic/165293-n
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
      Novikovas wybuchł

"W miniony poniedziałek zespół przegrał 1:3 z Fenerbahce Stambuł, a Novikovas został zdjęty przez trenera w przerwie meczu. To wyraźnie nie spodobało się piłkarzowi, czemu dał wyraz w kłótni ze szkoleniowcem.

- Zwyzywał mnie w szatni za to, że zdecydowałem się go zmienić i wprowadzić innego gracza. Kilka lat temu pewnie bym się z nim pobił, ale dziś Bóg daje mi cierpliwość - grzmiał Yilmaz Vural na konferencji prasowej."

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/skandal...ienic/165293-n
      Ale ten trener też udany...
      Turcja to jednak stan umysłu

Komentarz

• Zobaczcie, co robią z nami cudzoziemcy. Dwa miesiące nie dostają pensji i już lecą skarżyć się do UEFA. Ja tego nie rozumiem.
        LoL
        Nie no jasne, powinni siedzieć z mordą na kubeł i grzecznie pracować, aż uczciwi biznesmeni z Turcji raczą zapłacić co jest zapisane w kontrakcie...

Komentarz

• Turcja Panie...
          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Kudłaty trener bramkarzy ze sztabu Pinto od przyszłego sezonu w Rakowie.

Drugi nowy człowiek, to portugalski trener bramkarzy Ricardo Pereira. W latach 2018–2019 pracował w Legii Warszawa, kiedy trenerem mistrzów Polski był Ricardo Sa Pinto. Kibice mogą go kojarzyć z bujnej czupryny. Pereira będzie drugim Portugalczykiem w sztabie szkoleniowym RKS. Drugim trenerem Rakowa jest obecnie Goncalo Feio. Ponoć to on nawiązał kontakt z rodakiem i ułatwił nawiązanie współpracy

Komentarz

• Bereszyński z opaską kapitańską w dzisiejszym meczu Sampdorii

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                Kudłaty trener bramkarzy ze sztabu Pinto od przyszłego sezonu w Rakowie.

Drugi nowy człowiek, to portugalski trener bramkarzy Ricardo Pereira. W latach 2018–2019 pracował w Legii Warszawa, kiedy trenerem mistrzów Polski był Ricardo Sa Pinto. Kibice mogą go kojarzyć z bujnej czupryny. Pereira będzie drugim Portugalczykiem w sztabie szkoleniowym RKS. Drugim trenerem Rakowa jest obecnie Goncalo Feio. Ponoć to on nawiązał kontakt z rodakiem i ułatwił nawiązanie współpracy
                Ciekawy news. Pamiętam, że próbowaliśmy go zatrzymać gdy Rysiek odchodził, ale nie udało nam się go przekonać.

Komentarz

• Lewy już tylko 2 bramki od wyrównania rekordu Gerda Muellera

Komentarz

• Jedna bramka od wyrównania, dwie do pobicia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cavior Zobacz posta
                      Jedna bramka od wyrównania, dwie do pobicia.
                      Dwie bramki w dwóch meczach z dwoma leszczami.
                      Teoretycznie jest to do zrobienia.

Komentarz

• Musi uważać bo ma juz 4 żółte kartki.

Komentarz

• Nie przypuszczałem, że tam są takie pieniądze !

Katarzyna Przepiórka
                          @pustulkaa
                          Znamy oficjalne zarobki w MLS
                          Patryk Klimala: $1 135 000
                          Adam Buksa: $1 106 250
                          Kacper Przybyłko: $916 250
                          Jarosław Niezgoda: $908 758
                          Przemysław Frankowski: $886 68
                          Przemysław Tytoń: $269 375 Przypominam, że mówimy o skali rocznej. #MLSpl
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• to juz po haraczu dla skarbówki czy przed?

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                              to juz po haraczu dla skarbówki czy przed?
                              Podobno przed. A tak w ogóle to orientuje się ktoś jakiej wysokości (%) ten haracz przy takich zarobkach? Ja w ogóle nie zorientowany w tych amerykańskich podatkach.

Komentarz

• W zależności od stanu w którym mieszkają ale generalnie między 40 a 50%. W Bostonie coś koło 42% oddaje.
                                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X