Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak z nudów poczytałem sobie o nim w necie no i kurcze kariery to on nie zrobił. Nie był to może wybitny piłkarz ale jednak solidny środkowy pomocnik. W Paoku się nie przebił od razu wypożyczenie a teraz siedzi w jakimś totalnym zadupiu rumuńskim. Ktoś kojarzy co to za pralnia pieniędzy ta Academica? Ta miejscowość ma niecałe 7k mieszkańców a w top 5 w lidze rumuńskiej. Jak to z nim było? On nie chciał nowego kontraktu? Czy to Legia z niego rezygnowała? Bo rekordu transferowego to też nie pobił. Do dziś pamiętam piękny strzał z dystansu i bramkę z Realem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta
      Tak z nudów poczytałem sobie o nim w necie no i kurcze kariery to on nie zrobił. Nie był to może wybitny piłkarz ale jednak solidny środkowy pomocnik. W Paoku się nie przebił od razu wypożyczenie a teraz siedzi w jakimś totalnym zadupiu rumuńskim. Ktoś kojarzy co to za pralnia pieniędzy ta Academica? Ta miejscowość ma niecałe 7k mieszkańców a w top 5 w lidze rumuńskiej. Jak to z nim było? On nie chciał nowego kontraktu? Czy to Legia z niego rezygnowała? Bo rekordu transferowego to też nie pobił. Do dziś pamiętam piękny strzał z dystansu i bramkę z Realem.
      Wg Wikipedii Niecieczę zasiedla 783 mieszkańców.

Komentarz

• Kowal dzisiaj kończy 49 lat.

Od dwóch dni na urlopie
        Wojciech Kowalczyk: "Wypierdalam na urlop"

https://twitter.com/W_Kowal/status/1381645685452382208

Komentarz

• Niech s*******a.
          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zajebista asysta Ondreja.
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              Zajebista asysta Ondreja.
              Mączyński też niczego sobie dziś zagrał.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Bardzo dobry mecz Majeckiego, czyste konto z Lyonem.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dodam, że miał najwyższą notę z drużyny wg Sofascore
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Przeglądając net przypomniał mi się Paweł Stolarski.
                    W tym sezonie 6 meczy i 217 minut. Jednak ostatni mecz z Piastem w lutym. 7 minut.
                    Kontuzja ?
                    Ostatnio edytowany przez Lombardino; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: błąd

Komentarz

• Zamieszczone przez Lombardino Zobacz posta
                      Przeglądając net przypomniał mi się Paweł Stolarski.
                      W tym sezonie 6 meczy i 217 minut. Jednak ostatni mecz z Piastem w lutym. 7 minut.
                      Kontuzja ?
                      Słaby jest.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Duda z golem przeciwko Augsburgowi.
                        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Duda x2
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Guilherme z golem w Chinach.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                              Duda x2
                              I to jakie

https://youtu.be/Br8jkeIl5wY
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• https://youtu.be/gFiRr3FLnU0?t=649

O k#rwa, jeb@ny kapuś Stanowski Chociaż Stolec nie lepszy
                                „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

Pracuję...
                                X