Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• https://twitter.com/JKL__84/status/1...057739267?s=19

Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• No to życie napisało epilog
      Kuba Laskowski
      @JKL__84
      ·
      1 min
      Jako że transfer już został sfinalizowany można sprostować, że przedstawiona przez red. Stanowskiego informacja o ograniczeniu w zakresie należności na rzecz Legii sell-on fee w związku z transferem Ondreja nie jest prawdziwa.
      Mądrego zapisu jednak nie było, Boguś nie okazał się amatorem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Moje odpisanie tobie to nie była dyskusja.
        Czyli to ja nieopacznie zacząłem dyskusję odpowiadając na Twoje odniesienie do mojego postu...
        Kijek odpisać komuś to nie dyskusja. Ktoś odpisać Kijkowi to dyskusja. Zaczynam rozumieć.

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Ale bądźmy poważni i szczerzy, co to za dyskusja skoro żadna ze stron nie chce a nawet nie próbuje zrozumieć drugiej.
        Czego bym nie napisał i jak tego nie tłumaczył to napiszesz, że nie wystarczająco etc.
        I wyjaśniam dlaczego niewystarczająco. I stawiam konkretne pytania. I nie daję się zbyć ogólnikami.
        A Ty odpisujesz, że nawet nie będziesz czytał.
        Pierwszy raz dzisiaj masz rację: to nie jest dyskusja.

Co innego rozmawiać merytorycznie a co innego chcieć z rozmówcy zrobić idiote. Wybacz ale mnie dyskutowanie na tej drugiej płaszczyźnie średnio interesuje.
        Przepraszam, nie chciałem być aż taki okrutny.

"bez odbioru".

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Czyli to ja nieopacznie zacząłem dyskusję odpowiadając na Twoje odniesienie do mojego postu...
          Kijek odpisać komuś to nie dyskusja. Ktoś odpisać Kijkowi to dyskusja. Zaczynam rozumieć.
          Widzisz jak chcesz to potrafisz.

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Przepraszam, nie chciałem być aż taki okrutny.
          Widzisz, raz potrafisz (wyżej) a drugim razem takie pudło.

Lepiej się zatroszcz o Darka na kwarantannie. Kwiaty, czekoladki czy coś.
          Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• Kuba Laskowski @JKL__84

Jako że transfer już został sfinalizowany można sprostować, że przedstawiona przez red. Stanowskiego informacja o ograniczeniu w zakresie należności na rzecz Legii sell-on fee w związku z transferem Ondreja nie jest prawdziwa.
            "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
            Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
            Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
            Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• A tyle postów nawalone
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Kuba Laskowski
                @JKL__84
                ·
                1 min
                Czekaj, czekaj, jak to było?

Warto ruszyć głową, żeby wiedzieć, że oczywistym jest, że Hertha ani żaden inny klub nie zgodzilby się na taka klauzulę w przypadku klubu wewnątrz ligi.

Owszem uważam, że zapis taki wewnątrz ligi jest bez sensu. No ale wiadomo wszystko co ja napiszę to brednie.
                Myślisz, że Zagłębie ma % od następnego transferu za Slisza wewnątrz ligi? Ja mówiąc szczerze wątpię. Bo taki zapis wewnątrz ligi dla klubu kupującego jest.... Głupi.

Ale wiadomo lepiej pisać coś o bredniach zamiast logicznie pomyśleć.

Dobrze ostatnia próba, niech stracę.

Jaki interes ma Hertha jako zdecydowanie jeden z najbogatszych niemieckich klubów interes w tym, żeby się dzielić w tym przypadku z Legia hajsem z powodu transferu wewnątrz ligi niemieckiej? Ja nie widzę takich powodów. Ciężko sobie wyobrazić, że Duda odchodzący z Herthy do Kolonii to jakiś sukces sportowy. Ile klubów w Niemczech byłoby krokiem do przodu i dla Dudy i dla Herthy? Max z 5, tyle że w żadnym z tych klubów Dudy sobie nie wyobrażam. W związku z tym, że sportowo można transfer Dudy do Koln (jak wielu innych niemieckich klubów) określić bardziej "zjazdu" niż awansu sportowego to nie widzę powodów aby Hertha transferujac go wewnątrz kraju chciała się dzielić hajsem.

P.S. Skoro takiego wyłaczenia nie było, to i krytyka Lesnodorskiego za zgodę na jego zawarcie w umowie była oczywiście niesłuszna.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

Widzisz jak chcesz to potrafisz.

Widzisz, raz potrafisz (wyżej) a drugim razem takie pudło.

Lepiej się zatroszcz o Darka na kwarantannie. Kwiaty, czekoladki czy coś.

"bez odbioru".

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Czekaj, czekaj, jak to było?

P.S. Skoro takiego wyłaczenia nie było, to i krytyka Lesnodorskiego za zgodę na jego zawarcie w umowie była oczywiście niesłuszna.
                    Widzisz. Tyle niepotrzebnej dyskusji ze mną. A wystarczyło docenić Bodka.
                    Ps. Nadal nie widzę sensu w tym co Hertha zrobiła. No ale brawo dla Bogusia. tyle lat poza klubem a my ciągle czerpiemy profity.
                    Kodziarz jak w końcu sprzeda klub to po dwóch dniach się o nim zapomni. (info dla Ciebie, księciuniu tak teraz trochę podpalam)
                    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

Widzisz. Tyle niepotrzebnej dyskusji że mną.

Ale bądźmy poważni i szczerzy, co to za dyskusja skoro żadna ze stron nie chce a nawet nie próbuje zrozumieć drugiej.

A wystarczyło docenić Bodka.
                      Już dziś pisałem, że doceniam Lesnodorskiego jako prezesa Legii. Ale zapomniałem, Ty czytasz tylko swoje posty.

​ ​

"bez odbioru".

Komentarz

Widzisz. Tyle niepotrzebnej dyskusji ze mną. A wystarczyło docenić Bodka.
                        Ps. Nadal nie widzę sensu w tym co Hertha zrobiła. No ale brawo dla Bogusia. tyle lat poza klubem a my ciągle czerpiemy profity.
                        Kodziarz jak w końcu sprzeda klub to po dwóch dniach się o nim zapomni. (info dla Ciebie, księciuniu tak teraz trochę podpalam)
                        Byle nie ratował Wisełki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta

Byle nie ratował Wisełki.
                          A przypadkiem już nie uratował?
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

A przypadkiem już nie uratował?
                            Uratował, ale ten lepszy, a nie ten gorszy. Swojsza mojsza niż twojsza.
                            Mioduski won
                            Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                            Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Stanowski dalej twierdzi, że bonusów za Dudę nie dostaniemy, ale tym razem z innej przyczyny:
                              Krzysztof Stanowski
                              @K_Stanowski 1h

Co do bonusów z Herthy za transfer Ondreja Dudy do Koeln, to zgodnie z tym co wczoraj pisałem nie będzie ich. Ale nie miałem racji co do tego, dlaczego nie będzie. Stan faktyczny: Legia miała zagwarantowany bonus przy sprzedaży Dudy za min. 8 mln euro. Kwota transferu wynosi 7,9.
                              Jeżeli to prawda to o to już bym się Leśnego nie czepiał. A Niemiaszki sprytne świnie

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta

Uratował, ale ten lepszy, a nie ten gorszy. Swojsza mojsza niż twojsza.
                                Przecież tam była "praca grupowa" ponad podziałami
                                Teraz chyba żaden nie popełni drugi raz tego błędu
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X