Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    A ma przejść za ok 8 baniek, więc byłoby od czego liczyć procent.

(Starzy) mistrzowie negocjacji i klauzul...
    Na szczęście teraz macie negocjacyjnego ninje z kompetencjami strategicznymi. On Legie zbawia.

Warto ruszyć głową, żeby wiedzieć, że oczywistym jest, że Hertha ani żaden inny klub nie zgodzilby się na taka klauzulę w przypadku klubu wewnątrz ligi.
    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• "teraz macie..."

Myślałem, że Ty też kibicujesz Legii, a nie Bodkowi, Rado czy Malarzowi, gdziekolwiek by byli i cokolwiek by robili.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Było "mamy" ale celowo właśnie edytowalem aby podpalic i czekać. Nie rozczarowałem się.
        ​​​​​​

#TeamVuko

Komentarz

• Ahh Ty szczwany lisie
          (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Było "mamy" ale celowo właśnie edytowalem aby podpalic i czekać. Nie rozczarowałem się.
            ​​​​​​
            No tak, post żeby "podpalić", norma; z takich najłatwiej jest się potem wycofywać.

Jak napiszesz kiedyś normalny post, za którego treść będziesz brał "odpowiedzialność", a nie tylko robił uniki, to daj znać i oznacz go w jakiś specjalny sposób.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

Na szczęście teraz macie negocjacyjnego ninje z kompetencjami strategicznymi. On Legie zbawia.

Warto ruszyć głową, żeby wiedzieć, że oczywistym jest, że Hertha ani żaden inny klub nie zgodzilby się na taka klauzulę w przypadku klubu wewnątrz ligi.
              Widzimy na przykładzie Linettego

Komentarz

Było "mamy" ale celowo właśnie edytowalem aby podpalic i czekać. Nie rozczarowałem się.
                ​​​​​​
                No piroman normalnie, tylko podpalasz
                Raczej większość denerwujesz po prostu, swoją jedyną słuszną linią towarzyszu
                Bez odbioru,
                Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Widzimy na przykładzie Linettego
                  No widzisz. Rutkowski ok Lesnodorski nie. Smuteczek. Takim prezesem was Pan Bóg pokaral.
                  Teraz jest już normalnie i w końcu puchary co roku.

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

No tak, post żeby "podpalić", norma; z takich najłatwiej jest się potem wycofywać.

Jak napiszesz kiedyś normalny post, za którego treść będziesz brał "odpowiedzialność", a nie tylko robił uniki, to daj znać i oznacz go w jakiś specjalny sposób.
                  Nigdzie się nie wycofuje. Napisałem co napisałem. Tak celowo napisałem "macie". Dla Ciebie żaden mój post nie będzie normalny (i szczerze mówiąc to vice versa) ale jak zapewne zdajesz sobie sprawę niespecjalnie się tym przejmuje.

Jak to się teraz mówi "bez odbioru".
                  Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• A gdzie ja coś piszę o Rutkowskim czy Leśnodorskim. To ty jesteś tak ślepo zapatrzony w kodziarza, że wypisujesz brednie o tym jakoby procenty od transferu wewnątrz ligi to było coś nienormalnego na co nikt się nie zgodzi. Rok bym ruszał głową i bym nie wymyślił żadnego powodu wyłączenia transferu wewnątrz ligi poza tym, że "jak masz frajera to go duś". No i Hertha miała to udusiła. Ale równie dobrze mogłoby to być wyłączenie wewnątrz kontynentu, czy klubów na literę K.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                      A gdzie ja coś piszę o Rutkowskim czy Leśnodorskim. To ty jesteś tak ślepo zapatrzony w kodziarza, że wypisujesz brednie o tym jakoby procenty od transferu wewnątrz ligi to było coś nienormalnego na co nikt się nie zgodzi.
                      Owszem uważam, że zapis taki wewnątrz ligi jest bez sensu. No ale wiadomo wszystko co ja napiszę to brednie.
                      Myślisz, że Zagłębie ma % od następnego transferu za Slisza wewnątrz ligi? Ja mówiąc szczerze wątpię. Bo taki zapis wewnątrz ligi dla klubu kupującego jest.... Głupi.

Ale wiadomo lepiej pisać coś o bredniach zamiast logicznie pomyśleć.

#TeamVuko

Komentarz

• dlaczego głupi? co to za różnica czy wewnętrznie czy zewnętrznie? transfer to transfer.
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Przecież napisałem, że "Rok bym ruszał głową i bym nie wymyślił żadnego powodu wyłączenia transferu wewnątrz ligi poza..."*. Ale chętnie się dowiem, pisz śmiało. Bez problemu zwrócę honor jeśli to będzie miało ręce i nogi. Widocznie nie potrafię logicznie myśleć. Slisz zapewne nie ma żadnego %, nawet od transferu na koniec świata.

Komentarz

Owszem uważam, że zapis taki wewnątrz ligi jest bez sensu. No ale wiadomo wszystko co ja napiszę to brednie.
                            Myślisz, że Zagłębie ma % od następnego transferu za Slisza wewnątrz ligi? Ja mówiąc szczerze wątpię. Bo taki zapis wewnątrz ligi dla klubu kupującego jest.... Głupi.

Ale wiadomo lepiej pisać coś o bredniach zamiast logicznie pomyśleć.
                            Można by zwrócić uwagę, że Zagłebie Slisza sprzedało do tej samej ligi, w której gra, a Legia Dude za granicę. Ale w sumie to nawet nie ma większego znaczenia. Nie ma żadnego logicznego znaczenia czy klub kupujący sprzedaje potem dalej do swojej ligi czy do innej - chyba, że jestes je w stanie wskazać; poza pisaniem, że taki zapis jest "głupi". Dlaczego w wypadku spzredazy pzrez Herthę do Koln ten zapis jest głupi,a przy sprzedaży do Rapidu Wiedeń już nie?

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

No widzisz. Rutkowski ok Lesnodorski nie. Smuteczek. Takim prezesem was Pan Bóg pokaral.
                            Teraz jest już normalnie i w końcu puchary co roku.
                            Lesnnodorski był dobrym prezesem, co nie znaczy, że nieomylnym. I że nie mozna go krytykować. A nie, zapomniałem, że nie można.

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Dla Ciebie żaden mój post nie będzie normalny (i szczerze mówiąc to vice versa) ale jak zapewne zdajesz sobie sprawę niespecjalnie się tym przejmuje.

Jak to się teraz mówi "bez odbioru".
                            Dlatego niemiło mnie zaskoczyło, że zacytowałeś i skomentowałeś mój post. "Bez odbioru" było dużo fajniej.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Można by zwrócić uwagę, że Zagłebie Slisza sprzedało do tej samej ligi, w której gra, a Legia Dude za granicę. Ale w sumie to nawet nie ma większego znaczenia. Nie ma żadnego logicznego znaczenia czy klub kupujący sprzedaje potem dalej do swojej ligi czy do innej - chyba, że jestes je w stanie wskazać; poza pisaniem, że taki zapis jest "głupi". Dlaczego w wypadku spzredazy pzrez Herthę do Koln ten zapis jest głupi,a przy sprzedaży do Rapidu Wiedeń już nie?
                              Może np. Z tego powodu dla jakiego kluby wpisują kwotę odstepnego ale tylko poza tą samą ligę albo np wpisują kwotę odstepnego z wyłączeniem niektórych klubów, których ta kwota nie dotyczy....

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Lesnnodorski był dobrym prezesem, co nie znaczy, że nieomylnym. I że nie mozna go krytykować. A nie, zapomniałem, że nie można.
                              Można nawet trzeba ale krytykowanie za go, za brak % od następnego transferu w ramach tej samej ligi to absurd. Ze z taką latwością Ci nie przychodzi krytykowanie Mioduskiego. Zastanawiające....

#TeamVuko

Komentarz

Może np. Z tego powodu dla jakiego kluby wpisują kwotę odstepnego ale tylko poza tą samą ligę albo np wpisują kwotę odstepnego z wyłączeniem niektórych klubów, których ta kwota nie dotyczy....
                                Ale ty piszesz o zabezpieczeniu się przed zawinięciem zawodnika bez zgody klubu w którym występuje. Sytuacja gdzie nie ma się nic do powiedzenia, przychodzi kupiec i kupuje. A tu mamy przykład gdzie Hertha zgadza się go sprzedać do klubu ze swojej ligi. I co nas obchodzi czy klub z którym się dogadają będzie z Niemiec czy z Portugalii? Co innego gdybyśmy to my musieli wydać zgodę na transfer. Nie widzę żadnej analogii poza tym, że kluby wpisują różne rzeczy. Tylko, że to w żadnym stopniu nie tłumaczy dlaczego akura taki zapis ma sens(oczywiście nie licząc tego, że Hertha ograniczyła liczbę sytuacji gdy będzie musiała się dzielić).

Komentarz

Pracuję...
                                X