Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bereś może przejść do ......Celticu wg Piotrka Kamienieckiego z TVP Sport.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Serio wg Kamienieckiego a nie szkockich, nic nie wartych, mediów?

Komentarz

• Janusz Gol w Dinamie Bukareszt.
        ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
        Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Komentarz

• Marcin Burkhardt został dyrektorem Pogoni Siedlce.
          ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)

Komentarz

• Praszelik po raz drugi (na dwie kolejki) w XI kolejki Ekstraklasy. Dobrze, że mamy Gwilie na tej pozycji, bo bym się zaczął martwić, że odszedł.

Komentarz

• A to mało było u nas piłkarzy, którzy błyszczeli gdzie indziej, a w Legii ginęli ?

Z jakiegoś powodu przygrywał u nas rywalizację, nie wierzę, że gdyby był aż takim kozakiem to by więcej nie grał. Karbownik tez młody a grał od dechy do dechy.

Utalentowany chłopak, nie pyknęło, w Śląsku jest mniejsza presja niż u nas.
              Szkoda tylko, że przespaliśmy temat i odszedł za darmo, warto było go np. wcześniej wypożyczyć, albo sprzedać w opcją ponownego odkupu.
              Niech mu się wiedzie.
              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                Praszelik po raz drugi (na dwie kolejki) w XI kolejki Ekstraklasy. Dobrze, że mamy Gwilie na tej pozycji, bo bym się zaczął martwić, że odszedł.
                Dostał kontrakt od Legii, ale sam stwierdził, że nie opłaca mu się przedłużać, bo tutaj nie pogra więcej jak dotychczas. Wybrał Śląsk i pokazuje się z dobrej strony.

Komentarz

• Nemanja chwilę po wejściu strzela bramkę kontaktową na 2-3 w meczu z Rosją w Lidze Narodów.
                  Do końca niecałe 20 min.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                    Nemanja chwilę po wejściu strzela bramkę kontaktową na 2-3 w meczu z Rosją w Lidze Narodów.
                    Do końca niecałe 20 min.
                    Co ty tam wiesz przecież wiadomo ,że do Legii za stary za drogi...
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Majecki właśnie debiutuje w Ligue1.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ktoś oglądał? Lepiej niż Bułka wypadł?

Komentarz

• Przy straconej bramce mógł się lepiej zachować. Generalnie dużo roboty nie miał, w pierwszej połowie wybronił dwa strzały. Występ ok, ale bez fajerwerków.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• A w Panathinaikosie po 8 miesiącach zadebiutował Carlitos

Komentarz

• Ondrej Duda ma przejść do FC Koln, Legia nic nie otrzyma.

Komentarz

• A ma przejść za ok 8 baniek, więc byłoby od czego liczyć procent.

(Starzy) mistrzowie negocjacji i klauzul...
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X