Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    32letni Hlousek gdzie miałby pójść aby to nie był zjazd?

Czy np pójście do mocnego klubu ale w lidze serbskiej byłoby zjazdem? Gość ma 32 lata na bank w lautern zarobi więcej niż na wyższym poziomie w mało placacej lidze. Ba zarobi tam pewnie więcej niż by dostał w ekstraklasie w klubie 8-16

Ciekaw jestem co dla was zjazdem w przypadku akurat Hlouska by nie było.
    Nie wiem gdzie zarobi więcej,ale wydaje mi się że 32 lata to nie jest wiek,w którym pozostaje już tylko 3 liga,nawet niemiecka.No ale to jego decyzja.
    Mógłby jeszcze ze dwa lata pograć u nas.Piłkarz pracowity i nie sprawiający problemów.Nawet jak grał słabo,to nigdy ambicji i zaangażowania nie mozna mu było odmówić.

Komentarz

Z taką polityka transferowa jak ściąganie "31latkow którzy nie rokuja" to szokujące, że takie Pilzno w ogóle istnieje piłkarsko. Co oni z nim zrobią? Po co im taki zawodnik? Przecież go nie sprzedadzą....

Takie Pilzno powinno się od nas uczyć.
      Po ponad roku zagadka została rozwiązania.

PS Kaiserslautern ma opcję wykupu.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• No to grubo jak moje posty w 10000% ironiczne są cytowane jako na serio. Pogratulować. Tak to jest jak ktoś ma inteligencję nożyczek do paznokci.
        ​​​
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

No to grubo jak moje posty w 10000% ironiczne są cytowane jako na serio. Pogratulować. Tak to jest jak ktoś ma inteligencję nożyczek do paznokci.
          ​​​
          W ogóle się nie przejmuj. Ja mam jeszcze gorzej.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jeszcze koleś udaje, że nie pamięta w jakim kontekście to wówczas pisałem ale teraz cytuję post jako na serio.

Szczególnie, że tam jest cytat do czego mój post się odnosi, również szydery.

No ale trzeba mieć odrobinę intelektu aby to rozumieć.

No nic niech się kompromituje dalej.

Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
              W ogóle się nie przejmuj. Ja mam jeszcze gorzej.
              jeszcze inni cytują posty niektórych po 8 latach. Równie ironiczne
              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Miło po pewnym czasie powiedzieć "sprawdzam".

Ale rozumiem, że jak ma się monopol na prawdę i wróżby to ciężko jest się przyznać, że napisało się głupotę. No nic. A i najwyraźniej skrypt listy ignorowanych przestał działać.

Zabawnym jest wyśmiewać kumate infosiki i pisać o kompromitacji, kiedy broni się decyzji zawodnika, a samemu nie wie się na jakich zasadach gość tam poszedł...
                Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Działa jak należy.

Zostałem poinformowany, że kolejny raz lzesz wyjątkowo bezczelnie i klamliwie.

Jak nie widzisz w tamtym w tamtym poście i poście który ja cytowalem ironii i szydery tzn ze masz coś z głową.

​​​​​

#TeamVuko

Komentarz

• Do wcześniejszych cytatów też się nie odniesiesz? Strzelam, że tamte również pisałeś humorystycznie, prawda?
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Najpierw miej odwagę i resztki honoru aby przeprosić za brednie.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Ale o jakim kontrakcie Wy piszecie skoro on jest wypożyczony ?
                        A to bycie wypożyczonym wyklucza pójście za większą pensje?
                        To ciekawe. No chyba, że chcesz mi powiedzieć, że w Pilznie on zarabiał więcej niż dostał w Lautern?
                        Skoro Legia płaci wielokrotnie więcej niż Pilzno to oczywiste, że i w lautern dostanie więcej niż ma tam.

#TeamVuko

Komentarz

• Rozumiem, że dalej nie czaisz, czym jest postscriptum, czyli dopisek i że został on w tym konkretnym poście użyty celowo, aby oddzielić cytat i mój komentarz od reszty. A to niby ja mam inteligencję nożyczek do paznokci.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• A tak z ciekawości, skoro już jesteśmy przy tym temacie - przykładowo nożyczki do papieru mają większą inteligencję niż te do paznokci?
                            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Jeszcze koleś udaje, że nie pamięta w jakim kontekście to wówczas pisałem ale teraz cytuję post jako na serio.

Szczególnie, że tam jest cytat do czego mój post się odnosi, również szydery.

No ale trzeba mieć odrobinę intelektu aby to rozumieć.

No nic niech się kompromituje dalej.

Inteligencją, błyskotliwością, ukrytą ironią przerastasz o kilka poziomów Wojewódzkiego. Prze prze inteligentna bestia. Tylko nie liczni umieją zrozumieć twoje górnolotne myśli. Dobrze, ze czasem oświecisz zwykłych szaraków.
                              edit: literówka.

Komentarz

A to bycie wypożyczonym wyklucza pójście za większą pensje?
                                To ciekawe. No chyba, że chcesz mi powiedzieć, że w Pilznie on zarabiał więcej niż dostał w Lautern?
                                Skoro Legia płaci wielokrotnie więcej niż Pilzno to oczywiste, że i w lautern dostanie więcej niż ma tam.
                                Skoro został wypożyczony to albo

Pilzno płaci jego pensje ustalona rok temu
                                Niemcy płacą jego pensje ustalona rok temu

349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X