Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

no bez żartów.

Że co? Ty oglądałeś go? Przecież on tam im wybronil mnóstwo. Nie wina Malarza, że mieli przed nim Sobocinskiego.
    Gdyby nie Malarz to oni by mieli stracone mnóstwo więcej goli.
    Warto oglądać coś o czym się pisze.

Jest tu już taki jeden co ocenia piłkarzy na podstawie ocen w przeglądzie sportowym zamiast odpalić ekstraklasie a potem zdziwiony, że Legia sprowadza Lopesa (oby za Kante).
    Oglądałem, może nie wszystkie ale na pewno większość meczów ŁKS w ostatnim sezonie i taka jest moja opinia o aktualnym Malarzu. Jak będzie bronił lepiej to nie omieszkam go pochwalić. I w ogóle nie rozumiem stwierdzenia, że "Gdyby nie Malarz to oni by mieli stracone mnóstwo więcej goli? Przepraszam ale co to za brednie? Skąd Ty to możesz wiedzieć?

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta

Oglądałem, może nie wszystkie ale na pewno większość meczów ŁKS w ostatnim sezonie i taka jest moja opinia o aktualnym Malarzu. Jak będzie bronił lepiej to nie omieszkam go pochwalić. I w ogóle nie rozumiem stwierdzenia, że "Gdyby nie Malarz to oni by mieli stracone mnóstwo więcej goli? Przepraszam ale co to za brednie? Skąd Ty to możesz wiedzieć?
      Skąd inąnd.

Stad, że wystarczy zobaczyć co puszczał jego poprzednik (ten co go złapali na dopingu) i to co wyjmowal Malarz. Malarz zdecydowanie najlepszy piłkarz ŁKSu.
      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• 1.FC Kaiserslautern poinformowało o pozyskaniu Adama Hlouška.
        31-latek, który występował w poprzednim sezonie w Viktorii Pilzno, postanowił zmienić miejsce pracy. Zgłosiło się po niego FC Kaiserslautern.

Lewy defensor przenosi się do tej ekipy na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Jego nowy zespół to dziesiąta siła minionego sezonu rozgrywek 3. Bundesligi.

Komentarz

• Ale zjazd...
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Adam na głowę upadł czy jak?

Komentarz

• szkoda nie wspomnieć
              Szymański o posturze piątoklasisty 2 asysty.
              Wrzucam bo sporo było hałasu wokół jego umiejętności. Jeśli zrobi 5B i 10A w sezonie uznałbym, że rację mieli obrońcy jego talentu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lord of the Depths Zobacz posta
                Adam na głowę upadł czy jak?
                On ma już 32 lata.
                Prawda jest taka, że różnica w poziomach między nami a zachodem jest już tak duża, że 3 Bundesliga to pewnie poziom dołów Ekstraklasy.
                Nie bez przyczyny furorę robią u nas Hiszpanie z trzeciej ligi, a dwa lata temu z pucharów odprawiła nas drużyna co miała gości z czwartego poziomu w Niemczech. Myślę, że jakby drużyny z 2 Bundesligi czy Championship wpuścić na ścieżkę do LM taką jaką do niedawna miał mistrz Polski, to by spokojnie wchodziły.

Komentarz

• Nie wiem, co tam się dzieje w Kaiserslautern, bo sie nie interesowałem zbytnio.
                  Ale to jest klub z ogromnymi tradycjami. 4 krotny mistrz Niemiec. Przez jakiś czas przewodził w "wiecznej tabeli".
                  Z takimi zawodnikami w składzie jak Ballack, Klose, Kunz czy Brehme.
                  Teraz przeżywa bolesne chwile, ale pewnie szykują się na odbicie od dna i powrót do 1BL.

.
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Ale Brehme ma już 60 lat, a Ballack 43 - więc to może dlatego
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jakby tego nie przedstawiać to przejście na 3 poziom rozgrywek Niemczech jest mega zjazdem. Bez różnicy czy trafiłby na jakieś ogórkowo, czy do klubu z tradycjami. Tym samym byłyby występy League One
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        Jakby tego nie przedstawiać to przejście na 3 poziom rozgrywek Niemczech jest mega zjazdem. Bez różnicy czy trafiłby na jakieś ogórkowo, czy do klubu z tradycjami. Tym samym byłyby występy League One
                        Jest zjazdem.
                        Zwłaszcza, że nie widze, by 1FCK się wielce zbroiło.
                        Hlousek ma zastąpić Nandzika, który po wypozyczeniu wraca do Ratyzbony. (na podstawie transfermarkt)
                        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• 32letni Hlousek gdzie miałby pójść aby to nie był zjazd?

Czy np pójście do mocnego klubu ale w lidze serbskiej byłoby zjazdem? Gość ma 32 lata na bank w lautern zarobi więcej niż na wyższym poziomie w mało placacej lidze. Ba zarobi tam pewnie więcej niż by dostał w ekstraklasie w klubie 8-16

Ciekaw jestem co dla was zjazdem w przypadku akurat Hlouska by nie było.

Ps. Zobaczymy jak się rozwinie kariera Luquinhasa i gdzie pójdzie za parę lat 32letni Luquinhas.
                          Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Tam, gdzie poszedł 31 letni Hlousek...

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Że w takim Pilznie nikomu nie przeszkadza 31 lat Hlouska a w Legii nagle tak... Może dlatego Pilzno jest tam gdzie jest a w przypadku Legii kilku się podnieca tym, że ogrywamy 5-0 przedszkole z Zabrza.

Mamy faceta sprawdzonego, ogranego, doświadczonego, top3 lewych obrońców w lidze ale nie lepiej go oddać bo ma 31 lat. naprawdę może niektórzy powinni się przerzucić na kibicowanie sekcjom młodzieżowym Drukarza, Varsovii. Tam macie kupę młodzieży.

O i jeszcze to:
                            Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Chętnie sprawdzę we wrześniu gdzie będzie Pilzno z 31letnim Hlouskiem a gdzie będzie Legia.
                            Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Po prostu trzeci poziom rozgrywkowy (nie ważne w jak mocnym piłkarsko kraju) wywołuje takie, a nie inne opinie. Też jestem zdania, że Hlousek najzwyczajniej w świecie poszedł po ostatni w karierze solidny kontrakt. Pewnie jest jak piszesz - Niemcy byli mu w stanie zaoferować więcej $ niż dajmy na to mocny zespół z ligi czeskiej czy serbskiej.
                              Hlousek to gośc, który bazował głównie na swojej nadzwyczajnej wydolności. Zasuwał od linii do linii przez 90 minutw każdym meczu i takich zawodników ceni sobie wielu trenerów. Taki gośc nie musi być technicznym wirtuozem, żeby być pewniakiem w składzie. U nas Hlousek jak na swoje ofesywne predyspozycje nie wykręcał liczb, a mimo to był ceniony (jeden z lepszych LO jakich kiedykolwiek mieliśmy).
                              Jego czas się kończy, zdrowie już pewnie nie to co jeszcze kilka lat temu. Wybrał na konice kasę i tyle. Niech mu się tam wiedzie.

E: Benek tego nie wiedziałem. Myślałem, że poszedł tam na zasadzie transferu definitywnego.
                              Ostatnio edytowany przez ŁUKASZ.; [ARG:4 UNDEFINED].
                              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                              Better Dead Than Red

Komentarz

• Ale o jakim kontrakcie Wy piszecie skoro on jest wypożyczony ?
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X