Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    "Gra", to za dużo powiedziane.
    Bierze czynny udział w rozgrywkach. No, czasem bierny
    Mioduski won
    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
      Już to widzę, jak "nie żałuje". Ma 29 lat, powinien być chwilę po szczycie kariery, a od 2 lat gra na jakimś tureckim wypiździejewie, odcinając kupony, jak spełnieni piłkarze w wieku 32+. A on co, czym się może poszczycić? Wielu mówiło, że może być zawodnikiem klasy ojca, a on miał 1,5 dobrej rundy i zdobył 2 mistrzostwa. Kariera wypaliła po chvju fest, ale pewnie tata nie miał takich dojebanych fryzur, tatuaży i nie przepierdalał 30 kafli w weekend.
      Ale dupe pokazał na meczu reprezentacji.
      Nie każdy może o sobie to powiedzieć.
      Kubuś stanął w jednym szeregu z największymi.
      Gary Lineker się w barwach reprezentacji na boisku zesrał, a Kuba pokazał dupsko!
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
        od 2 lat gra na jakimś tureckim wypiździejewie
        W zasadzie jest to bardzo duże miasto (ok 2mln ludzi) cześć miasta podobna do europejskich a część to zabite slumsy.
        Miasto bardzo bogate oparte głównie na przemyśle
        Taka informacyjna notatka miałem przyjemność być tam 4 razy.

Komentarz

• Wiem, że red. Stanowski nie jest tutaj raczej szanowany, ale w swojej książce napisał moim zdaniem ciekawy rozdział na temat tego jak bogactwo piłkarzy się często bardzo szybko kończy. Hulaszczy tryb życia, przepuszczanie dziesiątek tysięcy na imprezki, kasyna, ciuszki, samochody i oczywiście tępe dupeczki. Do tego większość z nich totalnie nie próbuje się zabezpieczać na przyszłość i kilka lat po skończeniu kariery są spłukani.

Zdaniem Stanowskiego 8 na 10 piłkarzy Ekstraklasy od około 40. roku życia bieduje i dotyczy to nawet zawodników wielkiej Legii połowy lat 90. czy reprezentantów Polski z MŚ 2002. Swego czasu głośny był przypadek Kałużnego, który skończył na magazynie na jakiejś angielskiej prowincji. Kosecki to idealny materiał, żeby podążyć tą drogą.

Komentarz

• Zamieszczone przez oczkovski Zobacz posta
            W zasadzie jest to bardzo duże miasto (ok 2mln ludzi) cześć miasta podobna do europejskich a część to zabite slumsy.
            Miasto bardzo bogate oparte głównie na przemyśle
            Taka informacyjna notatka miałem przyjemność być tam 4 razy.
            Tak informacyjnie, to "wypiździejewo" odnosiło się do tego, że gra na drugim tureckim szczeblu rozgrywek. Oceny miasta nie neguję. Zresztą, w takim dużym, mimo że tureckim mieście, zapewne są też sa jakieś ciekawe rozrywki, a gdzie indziej Kubuś by nie poszedł.
            Mioduski won
            Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
            Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Taka ciekawostka raczej.

Fiorentina. Były rywal z drużyny zaatakował Artura Boruca. "Zawsze mnie wkur-wiał"

Artur Boruc w przeszłości rywalizował o miejsce w bramce Fiorentiny z Sebastianem Freyem. Francuz do dziś ma o nim kiepskie zdanie.

Były reprezentant Polski grał we Fiorentinie w latach 2010-12. Początkowo był tylko zmiennikiem Freya, który przez kilka wcześniejszych sezonów zapracował na mocną pozycję w drużynie. Do wyjściowego składu wskoczył dopiero, gdy Francuz doznał kontuzji. Grał tak dobrze, że jego rywal szybko musiał poszukać sobie nowego pracodawcy. Latem 2011 roku odszedł do Genoi.

- Boruc zawsze mnie wkur-wiał. Był egoistą. Nie powiem nic więcej, bo nie chcę robić afery - wypalił Frey.

Francuz pochlebnie wypowiedział się za to na temat Bartłomieja Drągowskiego.

- Pół roku, które spędził w Empoli, sprawiło, że bardzo urósł. Fiorentina uwierzyła w niego, a on spłacił to zaufanie - ocenia Frey.
              https://www.meczyki.pl/newsy/fiorent...wkurw/140165-n

Komentarz

• "Były piłkarz Legii Warszawa Aleksandar Prijovic, uczestnik MŚ w 2018 roku, został w piątek aresztowany w Serbii za złamanie godziny policyjnej - poinformowały bałkańskie media.

https://redirect.viglink.com/?format...20Id%2C4421409

Komentarz

• Jacek Cyzio zarażony korona wirusem.
                  ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                  Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Komentarz

• Wojciech Kowalczyk
                    @W_Kowal
                    ·
                    2 min
                    Świat mody trzeba wyprzedzać w dobie kryzysu.

Także tego...

Komentarz

• Wygląda jak Urban ... upadek kompletny

Komentarz

• Dawid Janczyk wspomina testy w Chelsea. Piłkarz mówi, dlaczego nie doszło do transferu. "To mnie zszokowało"

Dawid Janczyk w rozmowie z rosyjskim "Sport Expressem" wrócił do czasów, gdy miał szansę związać się z Chelsea. Piłkarz opowiedział też o swojej obecnej sytuacji.
                        Przed laty Janczyk był uważany za jeden z największych talentów w polskiej piłce. Zawodnik w 2005 roku trafił nawet na testy do Londynu. Tam poznał Jose Mourinho i zjadł śniadanie z Romanem Abramowiczem. Z transferu do Chelsea nic jednak nie wyszło.

- Wszyscy o mnie wypowiadali się dobrze, Chelsea proponowała mi pozostanie w klubie. Ale w tym czasie, gdy byłem na testach w Londynie doszło do wielkiej tragedii, zmarł papież Jan Paweł II. To mnie zszokowało i uznałem, że muszę wrócić do domu - przyznał Janczyk.

Dwa lata później Polak przeniósł się do CSKA Moskwa i tam zaczęły się jego problemy.
                        - Byłem zły, że po sprzedaży Ja nadal niewiele grałem. Chciałem pójść na wypożyczenie. Prezes się nie zgodził, twierdził, że w klubie na mnie bardzo liczą. Wtedy coś we mnie pękło. W drodze powrotnej kupiłem butelkę. Jedną, potem drugą i .... Złość minęła - wspominał.

Obecnie Janczyk walczy z nałogiem alkoholowym i zmaga się z problemami osobistymi.
                        - Teraz u mnie wszystko ... shit. Mieszkam sam, wkrótce rozwód, a żona żąda ode mnie pół miliona euro. Za co? Nie wiem. W ogóle nic nie wiem. Wiem tylko, że światem zawładnął koronawirus, a ja i bez niego mam masę problemów - wyznał.
                        - Trudno mi znaleźć coś w Polsce. Wszyscy myślą, że piję, ale to nieprawda! Nie piję od roku! Tak, piłem kiedyś. Ale teraz nie mogę nawet o tym myśleć, ponieważ wiem, że to ryzykowne - podsumował.

https://www.meczyki.pl/newsy/dawid-j...sferu/142423-n

Komentarz

• Orlando Sa wolnym zawodnikem.

Komentarz

• Zbyt szybki to on nigdy nie był.
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                              Orlando Sa wolnym zawodnikem.
                              Kolejny co zaraz będzie dawał Legii zielone światło.

Komentarz

• I na tym zielonym powinniśmy akurat pojechać. I to z piskiem opon.
                                Lalalalala Orlando Sa.
                                Tak jestem fanem talentu tego piłkarza, mimo wszystkich jego wad. Obok Nikolica najlepszy napastnik Legii ostatnich 20 lat.

Komentarz

Pracuję...
                                X