Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zawsze najpierw mówił/robił, dopiero później myślał i się głupio tłumaczył. Taki typ człowieka.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• eopiero zobaczyłem, że ta sprawa już kilka dni żyje.
      Tak czy siak przypomina się młody Chajzer. Pierdzielnąć głupotę, gafę czy coś w tym stylu a później bronić się pomaganiem innym. Słabe takie chajzerowanie. A sama wypowiedź w takim momencie mając na uwadze innych gorzej zarabiających bez komentarza.
      Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ale ja nie rozumiem tej jazdy po nim.
        Szczerze odpowiedział na głupie pytanie.

Każdy "nie chciałby, żeby kryzys obił sie na jego zarobkach".

Ja tez bym nie chciał, żeby się odbił na moich.
        Rozumiem sytuację, wiem i widzę, co się dzieje. Wiem, że redukcja wynagordzenia/czasu pracy będzie konieczna, bo jak nie kto mogą być zwolnienia, a w drastycznym przypadku redukcja do 0 (bankructwo) i ja jestem gotów ponieść koszty!
        No ale jakby mnie ktoś zapytał, to oczywiście wolałbym nie! Nie chciałbym!
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Ja też nie jestem za tym żeby po kimś jechać. Po prostu czasami lepiej pomilczeć. Po co taka wypowiedź w takim momencie? Ludzie, kibice w większości nie zarabiają milionów i każda wypowiedź piłkarza trochę razi(delikatnie mówiąc) bo nie ma co ukrywać, mamy takich "Rzeźniczaków" za zarobasów i takie żale nigdy nie będą dobrze odbierane.

Komentarz

• A w Niemczech:
            Tomasz Urban
            @tom_ur
            Brawo Gladbach. Max Eberl: „Drużyna zaproponowała, że zrzeknie się z wypłat, jeśli w ten sposób będzie można pomóc klubowi i jego pracownikom. Jestem z chłopaków bardzo dumny. Oczywiście trenerzy i kierownictwo klubu przyłączyło się do piłkarzy”.

Komentarz

• Kryzysowe sytuacje zawsze oddzielają mężczyzn od chłopców.

Komentarz

• Na tłiterze ktoś napisał, że u nas na ten szlachetny pomysł pierwsza wpadła Lechia Gdańsk
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                X