Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• + kontuzja + kontuzja +...
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ściągnąć go do nas do rezerw w takiej samej roli jak Pruchnik czy Astiz.
      Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Ściągnąć go do nas do rezerw w takiej samej roli jak Pruchnik czy Astiz.
        Zgoda.
        Skoro daliśmy szansę Janczykowi, to uważam, że i Michał mógłby pobiegać znowu w Warszawie. Oczywiście kontrakt jak w Stali.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
          90 minut.

27 lat. Legia, W'hampton, Charlton, Pogoń, Korona, Stal Mielec...
          Ale przynajmniej sobie pogra z braciszkiem
          „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Ściągnąć go do nas do rezerw w takiej samej roli jak Pruchnik czy Astiz.
            Po tym jak razem z Kucharskim Cezarym zrobili Legię w *****?
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Komentarz

• Henrik Ojamaa piłkarzem Widzewa.
                ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
                  Dobry fragment mówiący zarazem o tym, jak bardzo się stoczyliśmy:

[...] i wtedy pojawiła się Legia. Był tam Besnik Hasi, który wytłumaczył mi, co to za klub i jakie są w nim perspektywy, możliwe granie w Lidze Mistrzów itp.[...]
                  Teraz też są perspektywy. Na wpierdol od pastuchów w el. LE.
                  Mioduski won
                  Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                  Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
                    Henrik Ojamaa piłkarzem Widzewa.
                    Ten też coraz lepsze kluby wybiera ...
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Tymczasem Szczęsny zapewnia sobie święty spokój
                      MailOnline Sport
                      @MailSport

Wojciech Szczesny signs new four-year deal at Juventus as the goalkeeper commits his future to the Serie A champions
                      Przetłumaczone z angielski przez
                      Wojciech Szczęsny podpisuje nową czteroletnią umowę z Juventusem, gdy bramkarz poświęca swoją przyszłość mistrzom Serie A.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                        Tymczasem Szczęsny zapewnia sobie święty spokój
                        Obstawiam, ze w wakacje i tak sie znajdzie jakis polski dziennikarz piszacy o problemach Szczesnego, ze jest juz na wylocie z Juve. Pewne historie nigdy sie nie koncza.

Komentarz

• Podobno Borysiuk przymierzany do Jagielloni (żródło janekx89).
                          Bazinga!
                          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• : offtopic:
                            Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                            Tymczasem Szczęsny zapewnia sobie święty spokój
                            Ale to "Przetłumaczone z angielski przez" jest nie "przez", tylko "z"...
                            A konkretnie z dvpy.

Jeśli to dziennikarz, to korzystanie z Góglotranslatora jest dyskredytujące.
                            Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                            Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                            ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Tam po "przez" jest logo Google, które się nie skopiowało. Tak to wygląda na Twitterze.
                              Przed:

Po:

https://twitter.com/MailSport/status...92995344576512

Komentarz

• Dawid Janczyk na testach w MKS Ciechanów.

https://redirect.viglink.com/?format...20e%2F136775-n

Komentarz

Pracuję...
                                X