Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Guihlerme jednak nie w Besiktas, ale w Trabzonsporze. Co prawda sprawa na ostatniej prostej, ale patrząc na czas do końca transferów
    nic nie powinno się wysypać. Na tę chwilę klub lepszy, ale miejsce do mieszkania to nie ma porównania. Na marginesie
    to trochę mi szkoda naszego Gucia, że przez to układy menedżerskie to taki współczesny niewolnik. Niemniej z chęcią bym
    się z nim zamienił

Komentarz

• Z Maltayasporu do Trabzonu. Co za zjazd.
      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Z Maltayasporu do Trabzonu. Co za zjazd.
        Qvrwa człowieku kto pisał o zjezdzie? Znam Turcję bo przejechałem ją wzdłuż i wszerz i nawet dotarłem
        pod Ararat i jestem zakochany w tym kraju jak i w ich futbolu. Chodziło mi o to, że mieszkać w "Konstantynopolu", a w Trabzonie (też jest fajnie na swój sposób) to jednak jest różnica. I jak piszesz nazwy klubów to się trochę postaraj pisać poprawnie..., ale co ja wymagam od gościa który nie potrafił napisać poprawnie nazwiska zawodnika klubu któremu ponoć kibicuje. Uświadomię Cię, że nie ma takiego klubo w Turcji jak Maltayspor. A Besiktas to jest Besiktas...byłem na ich meczach 8 razy. Nasi kibice to ekstraklasa, ale u nich to była miazga (fakt faktem to bylo jeszcze na starym stadionie i gwiazdą był jeszcze Ilhan Mansiz. Jak nie wiesz kto to to poszukaj w necie) i tylko o to mi chodziło.
        Trabzon to ma obecnie największe długi w Super Lig i pewnie długo nasz Gutek tam nie posiedzi, ale to nie mój problem.

Komentarz

• ***** człowieku, a czy ja to kieruję do Ciebie?
          Nie. Bardziej do tych, którzy tak drwili z Guilerme.

Komentarz

***** człowieku, a czy ja to kieruję do Ciebie?
            A kto tu drwił z Guilherme?

Komentarz

• Poczytaj.

Komentarz

• No dawaj konkrety a nie uciekasz od odpowiedzi jak zawsze.
                Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

***** człowieku, a czy ja to kieruję do Ciebie?
                  Ok. Źle to sprecyzowałeś i nie odczytałem tego. Generalnie ja jak i Ty uwielbiałem i dalej uwielbiam
                  naszego "cyganka". Miałem to szczęście porozmawiać z nim trochę i porobić fotki, ale nie
                  zdążyłem skopiować ich na kompa, a phona rozpierdzieliłem w międzyczasie.

Komentarz

• Kolejny temat zaśmiecony urojeniami gościa, który tworzy sobie wyimaginowanych adwersarzy i próbuje im coś udowodnić w swojej alternatywnej rzeczywistości.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

Poczytaj.
                      Cyrk pojechał klauna zostawili. Dawaj tych co drwili z Guilerme.
                      edit: literówka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        Kolejny temat zaśmiecony urojeniami gościa, który tworzy sobie wyimaginowanych adwersarzy i próbuje im coś udowodnić w swojej alternatywnej rzeczywistości.
                        "wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście, ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić".

Komentarz

• 04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Łukasik przechodzi do Ankaragucu tam gdzie obecnie gra Pazdan.

Komentarz

• Michalak podobno też.
                              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Jakub Rzeźniczak Osobowością Roku 2019!

https://redirect.viglink.com/?format...20G-1490%257CB

Komentarz

Pracuję...
                                X