Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Patryk Klimala piłkarzem Celticu, jakieś około 30 tysięcy ojro wpadnie do nas.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez emdżej87 Zobacz posta
      https://twitter.com/ars_wiadomosci/s...111439874?s=20

Krystian Bielik prawdopodobnie zerwał więzadła. Ten chłopak to ma pecha.
      Łączy nas piłka
      @LaczyNasPilka

Poważna kontuzja Krystiana Bielika. – Niestety zerwał więzadło krzyżowe przednie (ACL) – poinformował nas Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.

11:06 PM 14 sty 2020
      Krystian Bielik doznał poważnie wyglądającego urazu w meczu Premier League 2 pomiędzy Derby County U-23 a Tottenhamem Hotspur U-23. Polak w 18. minucie został zniesiony na noszach. Pierwsze doniesienia sugerowały że mógł nawet zerwać więzadła i tę diagnozę potwierdziły szczegółowe badania przeprowadzone we wtorek. – Niestety, ale Krystiana czeka około pół roku przerwy w grze – powiedział nam Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.

Bielik, który na co dzień występuje w pierwszej drużynie Derby w Championship, tym razem grał w zespole rezerw z uwagi na trzy mecze zawieszenia za czerwoną kartkę, którą obejrzał w starciu z Charltonem. Wszystko po to, aby utrzymać formę i za chwilę znowu pomóc kolegom z pierwszego zespołu.

22-letni Polak nie zagrzał jednak długo miejsca na murawie w meczu młodzieżowej Premier League. W 18. minucie spotkania doszło do fatalnego zdarzenia. Bielik po jednym ze starć musiał opuścić boisko na noszach i nie wrócił już na plac, zastąpił go Archie Brown. Pierwsze doniesienia mówiły nawet o zerwaniu więzadła w kolanie, co oznaczałoby długą przerwę w grze. Diagnozę potwierdziły szczegółowe badania przeprowadzone we wtorek. – Niestety, ale Krystian zerwał więzadło krzyżowe przednie (ACL). Powrót do gry po zabiegu potrwa około pół roku – poinformował nas Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.

https://www.laczynaspilka.pl/repreze...rzPs7FdJhH-QfE
      ..

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
        Duda oficjalnie w Norwich, wypożyczenie tylko póki co.
        Miał chłopak marzenie i właśnie się spełnia, zobaczymy jak sobie poradzi.
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Aleksander Jagiełło wypożyczony do Chojniczanki Chojnice.
          ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
            Duda oficjalnie w Norwich, wypożyczenie tylko póki co.
            Dziś czytałem jego wypowiedź, że swoją grą w pierwszym meczu spodobał się kibicom Norwich i nie chce wracać do Berlina, więc szanse na jakikolwiek zarobek rosną.
            edyta: znalazłem źródło wypowiedzi: https://newonce.sport/2020/01/ondrej...ac-do-berlina/
            Ostatnio edytowany przez Zyga; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Duda szybko wywalczył 1 skład. Gra przeciwko Spurs.
              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Kuchy KING

https://sport.dziennik.pl/pilka-nozn...ozna-ural.html

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
                  Wow!
                  "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                  Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                  Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                  Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Ciekawostka - wg greckiej prasy Carlitos będzie zarabiał w PAO ok 400-450tys EUR.

Komentarz

• Jacek Bednarz prezesem Elany Toruń.

Komentarz

• Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
                        Jacek Bednarz prezesem Elany Toruń.
                        Czy kibice Elany już zaprotestowali?

Komentarz

• Carlitos oficjalnie w Panathinaikosie Ateny.

Czytaj więcej na:
                          https://www.meczyki.pl/newsy/carlito...trakt/135431-n

Komentarz

• Maciej Gostomski w Bytovii Bytów.

Komentarz

• W ostatnich dniach mówiło się o tym, że Polak powinien do końca stycznia zmienić pracodawcę. Dziś natomiast tureckie media poinformowały, że zjawił się on w Ankarze, gdzie przejdzie testy medyczne przed przeprowadzką do MKE Ankaragücü.

Jeśli te wypadną pomyślnie, Michalak powinien opuścić rosyjski Achmat Grozny. Szczegóły całej operacji nie są do końca znane.

22-latek nie będzie osamotniony, jeśli chodzi o badania. W ostatnich godzinach z tureckiego klubu zdjęto bowiem zakaz transferowy. Po tym wydarzeniu władze od razu ruszyły na rynek, by pozyskać nowych zawodników, którzy pomogą zespołowi w walce o utrzymanie.

Poza byłym reprezentantem Polski do lat 21, bliscy przeprowadzki do Ankaragücü są także bramkarz Ricardo Friedrich z FK Bodø/Glimt oraz skrzydłowy, Saba Lobjanidze z Randers.

Jeśli chodzi o byłego gracza warszawskiej Legii, to w bieżących rozgrywkach zanotował on osiem występów. W tym czasie strzelił jednego gola.

Przyszły zespół Michalaka to siedemnasta siła tureckiej ekstraklasy. Zawodnikiem tej ekipy jest również inny Polak - Michał Pazdan.
                              transfery.info

Komentarz

• Legia ma zagwarantowane prawie 20% od kolejnego transferu Szymańskiego!

https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekst...2zNp-e56d.html

Komentarz

Pracuję...
                                X