Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Vadis z bramka.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Boruc puścił z City jedna bramkę (przy krótkim słupku), ale poza tym bronił rewelacyjnie (zawodnik meczu). Znamienne jest, że Guardiola powiedział, że to był jeden z najlepszych meczów City za jego kadencji, a skończyło się 1-0.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
        Vadis z bramka.
        Ja to się zastanawiam jak gość z takim prostopadłym podaniem ma dopiero 2 asysty w belgijskiej.. Co oni go tam na DP wystawiają?
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Boruc puścił z City jedna bramkę (przy krótkim słupku), ale poza tym bronił rewelacyjnie (zawodnik meczu). Znamienne jest, że Guardiola powiedział, że to był jeden z najlepszych meczów City za jego kadencji, a skończyło się 1-0.
          Myślę, że by to zobrazować, lepiej jest po prostu przytoczyć statystyki. Bournemouth grało u siebie i nie zdołalo oddać ani jednego strzalu w kierunku bramki MC, co jest rekordem Premier League. City oddało tych strzałów ponad 20 i miało 82% posiadania piłki.
          Mioduski won
          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
            Boruc puścił z City jedna bramkę (przy krótkim słupku), ale poza tym bronił rewelacyjnie (zawodnik meczu). Znamienne jest, że Guardiola powiedział, że to był jeden z najlepszych meczów City za jego kadencji, a skończyło się 1-0.
            Fakt. Jednak z drugiej strony strzał był bardzo precyzyjny i oddany z relatywnie niedużej odległości.
            Mam nadzieję, że nie spowoduje to powrotu Begovića.

Komentarz

• Nie sądzę. Po pierwsze, według mnie strzał też nie był z takich „szmata przy krótkim słupku” (komentator z magazynu Sport+ twierdził, że powinien się zachować lepiej, ale nie podzielam tego zdania), a po drugie to po tym co robił później to zasługuje raczej na pomnik [przesadzam ] niż na miejsce na ławce.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Tak patrzę na terminarz i widzę że 16.03. Przyjedzie do Nas Śląsk Wrocław z Krzysztofem Mączyńskim w składzie

Co za świetna okazja pokazać temu kmiotowi gdzie jego miejsce. Oczywiście ta łachudra nie powinna zasługiwać na jakąkolwiek uwagę, ale fajnie byłoby rugnąć Krzysia i pokazać Mu że nie godzien był kopania piłki w takim klubie jak Legia.

Komentarz

• A ile brakuje mu do wykartkowania się? Bo nie wiem czy obstawiać żółtą czy czerwo ze Śląskiem

Komentarz

• Nie wiem ile mu brakuje, ale lepiej niech tak nie kombinuje łachudra jedna...

Niech pokaże Sa Pinto i innym niedowiarkom ile jest wart.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                      Tak patrzę na terminarz i widzę że 16.03. Przyjedzie do Nas Śląsk Wrocław z Krzysztofem Mączyńskim w składzie

Co za świetna okazja pokazać temu kmiotowi gdzie jego miejsce. Oczywiście ta łachudra nie powinna zasługiwać na jakąkolwiek uwagę, ale fajnie byłoby rugnąć Krzysia i pokazać Mu że nie godzien był kopania piłki w takim klubie jak Legia.
                      Pokazuj.
                      Masz pole do popisu.
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Ja co najwyżej mogę go kopnąć w dupę, jak powiedziałem.

Komentarz

Tak patrzę na terminarz i widzę że 16.03. Przyjedzie do Nas Śląsk Wrocław z Krzysztofem Mączyńskim w składzie

A może kupisz bilecik i pobluzgasz na trybunie? Jutro promocja ma być.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                            A może kupisz bilecik i pobluzgasz na trybunie? Jutro promocja ma być.
                            Bardzo możliwe.

Pozdrawiam.

Komentarz

• Efir w Chełmiance Chełm - III liga.

Komentarz

Ja mam do gościa ambiwalentne podejście, raz irytował innym razem mu kibicowalem, kiedy grał i nawet czasami mu wychodziło, jednakże w większości przypadków nie dawal tyle ile od niego oczekiwano, ale żeby zaraz lżeć go z trybun.........wg mnie na taką serdeczność mimo wszystko nie zasłużył.

Komentarz

Pracuję...
                                X