Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Miłej niedzieli wszystkim życzę!
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
      Miłej niedzieli wszystkim życzę!
      Łatwiej L pokazał niż znaczek Euro czy Dolara...
      Niemniej jednak przyjemny obrazek
      Ostatnio edytowany przez nst; [ARG:4 UNDEFINED].
      http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Borysiuk podobno wytransferowany do Rosji.
        ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
          Borysiuk podobno wytransferowany do Rosji.
          źródło ?

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
            Borysiuk podobno wytransferowany do Rosji.
            Nie wiesz do jakiego klubu?

Komentarz

• Dawidziuk napisał na TT, że z Komorowskim i Rybą już się nie spotka więc wychodzi:
              Ałanija, Wołga, Krasnodar, Dinamo Moskwa
              Przy czym na Dinamo ma najmniejsze szanse, bo pewnie załapie się ono do grupy mistrzowskiej i wtedy by zagrali przeciwko sobie

Komentarz

• Skoro go pytał czy kupił już Wołgę to pewnie chodzi o drugi z ww. klubów...
                Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• dokładnie
                  Prawdopodobnie jeszcze dziś były zawodnik Legii Ariel Borysiuk zostanie wypożyczony z Kaiserslautern do Wołgi Niżny Nowogród, 13. zespołu rosyjskiej ekstraklasy. "Wizir" nagle znalazł się w bardzo złej sytuacji. Jesienią reprezentant Polski był podstawowym piłkarzem niemieckiego Kaiserslautern, teraz nagle zabrakło dla niego miejsca nawet na ławce rezerwowych. W dwóch meczach z rzędu. Wiosną trener Franco Foda przestawił drużynę na grę jednym defensywnym pomocnikiem i tego systemu się trzyma.

Zatem propozycja z Rosji dla byłego gracza Legii przyszła w najlepszym momencie, bo jeśli wypożyczenie dojdzie do skutku, 22-latek będzie miał większą szansę na grę niż w 2. Bundeslidze. Okno transferowe w Rosji zamyka się 24 lutego, a więc na finalizację rozmów nie zostało dużo czasu.
                  "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Czyli powolny zjazd.

Komentarz

Czyli powolny zjazd.
                      Jeżeli dobrze zaprezentuje się w Wołdze (o ile w ogóle tam trafi) to zapewne zgłosi się po niego któryś z czołowych klubów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                        Jeżeli dobrze zaprezentuje się w Wołdze (o ile w ogóle tam trafi) to zapewne zgłosi się po niego któryś z czołowych klubów.
                        Coś na zasadzie: "jeśli dobrze zaprezentuje się w Kaiserslautern, to zapewne zgłosi się po niego któryś z czołowych klubów".

Komentarz

• SZkoda chłopaka. Mógł zostać w LEgii na długie lata...
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Mógł zostać w LEgii na długie lata...
                            Dobrze, że nie został, bo akurat z trójki, która odeszła rok temu, jego brakuje najmniej.

Komentarz

• Dla mnie trochę dziwna decyzja... Stracił miejsce w składzie raptem na 3 kolejki rundy wiosennej (gdzie w międzyczasie był na zgrupowaniu reprezentacji). Mógłby powalczyć, tym bardziej, że wcześniej wcale tak źle nie wyglądał, a konkurencja jakaś oszałamiająca nie jest.Kaiserslautern ma szansę na baraże i jakieś ewentualne perspektywy, no a Wołga? To nie brzmi poważnie... no chyba, że łyknie go później ktoś mocniejszy jakiś Kubań/Terek/Lokomotiv itp.
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

Dobrze, że nie został, bo akurat z trójki, która odeszła rok temu, jego brakuje najmniej.
                                Może i Tobie. Jak dla mnie jego odejście było dużą stratą. Oczywiście padnie zaraz argument, że jest Furman i Łukasik ale ja tak poprosty widziałem Ariela w Legii przez długie lata nawet jako kapitana. Poprostu myślałem, że za kilkanaście lat to będzie ikonaa tego klubu. Sam nie wiem czemu jakiś taki sentyment mam do niego!
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X