Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Felieton w NL J. Engela

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Felieton w NL J. Engela

Co o nim sądzicie?

Dla mnie jest to reklama, próba przyciągnięcia sponsorów i dobrze, że Jurek próbuje na wszystkich frontach „coś” zdobyć.
    Żeby w końcu udało się pozyskać jakiegoś sponsora z prawdziwego zdarzenia, bo jak zaczynam myśleć o naszym składzie, to coraz częściej włosy mi się na głowie jeżą.

Jak dla Mnie to bylo dobre posuniecie, sciagajac Engela. Chocna razie ne udalo mu sie sciagnac chociazby Zewlakowa, to sie stara. Moze juz jutro sie okaze ze sciagnie do klubu jakiegos zawodnika z prawdziwego zdarzenia...
    Spansz The Legionista

Komentarz

Dla mnie Engel jest wporzo! Swoja fachowość i kompetencje pokazał już przy Lidze Mistrzów, w Polonii i w reprezentacji, więc liczę, że będzie kontynuował to w dalszym ciągu, z korzyścią dla klubu. Boje się jedynie tego, że pewne działania Engela może schrzanić Trylnik, albo Zarajczyk. Wtedy panowie się pokłócą, dadzą sobie "po razie" i pójdą w swoje strony, niestety dla nas stroną Engela nie będzie Legia.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
        Dla mnie Engel jest wporzo! Swoja fachowość i kompetencje pokazał już przy Lidze Mistrzów, w Polonii i w reprezentacji, więc liczę, że będzie kontynuował to w dalszym ciągu, z korzyścią dla klubu. Boje się jedynie tego, że pewne działania Engela może schrzanić Trylnik, albo Zarajczyk. Wtedy panowie się pokłócą, dadzą sobie "po razie" i pójdą w swoje strony, niestety dla nas stroną Engela nie będzie Legia.
        Enge(L) cos mowil gdzies o tym, ze w Legii czysci pole dla nowego sponsora. wydaje mi sie, ze jest to kwestia czasu. Trybik i Zarajczyk przeciez chca sie pozbyc Legii. w koncu im rura zmieknie, bo przecie dopoki sa wlascicielami musza placic.
        22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
          Zamieszczone przez Beny
          Enge(L) cos mowil gdzies o tym, ze w Legii czysci pole dla nowego sponsora. wydaje mi sie, ze jest to kwestia czasu. Trybik i Zarajczyk przeciez chca sie pozbyc Legii. w koncu im rura zmieknie, bo przecie dopoki sa wlascicielami musza placic.
          Muszą? Płacą?

Tu jest Polska i polska piłka, tu nikt nic nie musi...

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
            Muszą? Płacą?
            Tu jest Polska i polska piłka, tu nikt nic nie musi...
            nie jest tez tak, ze w ogole nie ponosza kosztow. ale to co robia i jak probuja sprzedac udzialy bardziej przypomina targi niebyt rozgarnietej przekupki na stadionie dziesieciolecia niz czlowieka, ktory zna sie an zarzadzaniu.

Komentarz

Wg mnie Jurek Engel najpóźniej do końca roku znajdzie nowego sponsora dla naszej Legii. Jego dotychczasowe działania oceniam pozytywnie. Stara się, kombinuje swoimi sposobami jakby tu kogoś do Legii przyciągnąć. Co do felietonu, dla mnie pisał prawdę i nie odbieram tego jak wazeliniarstwo.
              "Czarna Elka w kółeczku się mieni....."

Komentarz

mysle ze engel sie stara chce cos zmienic kombinuje chce dla naszego klubu znalesc sponsora bo wie ze tak dlugo sie nie da pociagnac (choc to polska) ale mysle ze engel znajdzie i bedzie dobrze i znow zaczniemy byc ta potega co pisal w felietonie !
                Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Kogo właściwie ma szukać Engel? sponsorów czy nowych właścicieli?
                  To różne sprawy.

Komentarz

A propos sponsorow....

Otoz wchodze prosze ja Was wczoraj do Zrodelka po zakupie bileciku na dzisiejszy meczyk, a barman zadaje mi pytanie: CO powiedza kibice jesli bedzie lany Lech z kija.
                    Odpowiedz: NIE BEDZIEMY PIC!!!!!
                    IMO proste.
                    I na to ten gosciu, ze Lech ma sponsorowac Legie. Byl ponoc w Zrodleku jakis handlowiec z Kompanii Piwowarskiej i ponoc tak bedzie. Ja osobiscie sobie tego nie wyobrazam. Co wiecej uwazam to za plotke. Gdyby to bylo info z "przekretu szmatlawego" to wogole bym sie nie przejmowal, ale tu???
                    Zrodelku....ten barman tez znajomy...no nie wiem co o tym myslec.
                    Kto bedzie dzisiaj w Zrodelkyu przed meczem ma dostac podobne pytanie....

Zdroowko iwo4: ijany: iwo5:
                    stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

Lecha nie piję, choć to dobre piwo :: . Nie piję przez to, że to sponsor Lecha ::twister:: .

Ale jakby sponsorował Legię, to znów zacznę pić :: .

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                        Lecha nie piję, choć to dobre piwo :: . Nie piję przez to, że to sponsor Lecha ::twister:: .

Ale jakby sponsorował Legię, to znów zacznę pić :: .
                        Chyba już nie sponsoruje... Jak tak to już nie piję 8-

Ale fajnie jest lać Lecha w mordę... '8
                        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Lecha nie piję , choćby za samą nazwę - wyjątek zrobię jak zostaną sponsorem Legii , w co jednak wielce wątpię .
                          you may try - (L) - but it won't die!
                          ITI GO HOME!!!

Komentarz

Mamy już Triadę to i Lech już nie taki straszny
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

to troche absurdalne zrezygnowac z picia Lecha bo sie kojarzy/sponsoruje klub pilkarski. ja najbardziej lubie Zywca (choc pewnie powinienenm Eb, ale nie bo sie zepsulo) i moze sponsorowac kogo chce i dopoki bedzie dobry pil go bede.

Komentarz

Pracuję...
                              X