Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Polonia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia - Polonia

Tutaj piszemy o wszystkim co dotyczy tego meczu od strony sportowej.
    Nieznani Sprawcy

jesli od strony sportowej to mysle, ze mozemy zakladac tylko jeden wynk. Zwyciestwo Legii. i najlepiej tak ze 3:0 zeby nikt nie mial zadnych pytan potem. ale jesli bedzie nawet 1:0 dla nas to bedzie pieknie. W tym meczu musza byc 3 punkty i to nawet nie ze wzgledu na punkty.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

w Polonii graja albo emeryci albo juniorzy, wieksze szanse na zwyciestwo ma Legia bo chociaż wszyscy wiemy jak jest to przynajmniej przypominamy drużynę, a kolejnym argumentem za Legią jest to, że gramy na wyjeździe a jednak u siebie. pożyjemy zobaczymy.
      stawiam 3:0 albo 3:1 dla Legii!!!
      Imielin zawsze z Legią!!!

Komentarz

Po meczu z Łęczną prognozowalem że i z taką Polonią mogą być problemy ale czym bliżej meczu tym wieksza jest moja pewność że ich zmiażdżymy - oczywiscie to jest takie moje zyczenie ale oczuywisce zdobyte 3 pkt są obecnie najważniejsze,z czym mysle jednak nie bedzie problemów.

2:0
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
          Po meczu z Łęczną prognozowalem że i z taką Polonią mogą być problemy
          ale oni graja znacznie gorzej. i wydaje mi sie ze niebawem (sezon, max dwa) Polonia spadnie do II ligi. sklad zaden, stadionu brak, kasy brak, pomyslu brak.

Zamieszczone przez Kempes
          ale czym bliżej meczu tym wieksza jest moja pewność że ich zmiażdżymy - oczywiscie to jest takie moje zyczenie ale oczuywisce zdobyte 3 pkt są obecnie najważniejsze,z czym mysle jednak nie bedzie problemów.
          2:0
          obstawiam, ze to bedzie mecz Sagana (dzis koniec kary chyba). albo Jarza strzeli dwie jak juz kiedys bylo

Komentarz

Sagan bombowy powrót i znów główki Jarzy to bylo by cudo

Zielek mógłby walnac '8
            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

A może wreszcie zacznie trafiać Garcia! W końcu ma być zbawieniem, wybawieniem itp. następcą Svitlicy!

Komentarz

Niech wygrają ten mecz bo jak nie to... zacznę wątpić w jakiekolwiek pozytywne wyniki w tym sezonie 8-
                Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
                http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Komentarz

bardzo wazny bedzie mecz z Tlokami... jezeli tu pojdzie bez problemow to chlopaki uwierza w siebie i beda czuli sie pewniej... jezeli nie to moze byc ciezko...

Komentarz

Co do Tlokow, to mecz wynik moze byc tylko jeden. Przynajmniej 2:0 dla Legii. Wynik ten podbuduje naszych i dzieki temu rozniesiemy Polonie "na wyjezdzie" 3:0.
                    Spansz The Legionista

Komentarz

A mi się marzy, żeby Legia rozniosła polonię 5:0, żeby pokazała ich miejsce w szyku. Czy jest to możliwe? Jeśli by padła szybko pierwsza bramka, to chyba tak. Polonia pewnie będzie się ograniczać do obrony i kontrataków. Legia musi szybko strzelic bramkę. Bo może się to skończyć tak jak z Łęczną.
                      Legia
                      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                        A Polonia pewnie będzie się ograniczać do obrony i kontrataków.
                        no co Ty, przeciez beda grali u siebie :buhaha: a u siebie to sie gra odwaznie :buhaha:

Komentarz

Re: Legia - Polonia

Jestem ciekaw ilu chujów z konwiktorskiej przyjdzie na krytą?Niech wypierdalają i se jupitery wreście zrobią
                          Legiunia

Komentarz

Zamieszczone przez Kubas
                            Jestem ciekaw ilu ch**ów z konwiktorskiej przyjdzie na krytą?Niech wypierdalają i se jupitery wreście zrobią
                            8-
                            Uprasza się o bardziej stonowany język!

PS Mam obawy, że tych jupiterów wcale nie zrobią (a istnieje taka możliwość)
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                              Zamieszczone przez Kubas
                              Jestem ciekaw ilu ch**ów z konwiktorskiej przyjdzie na krytą?Niech wypierdalają i se jupitery wreście zrobią
                              8-
                              Uprasza się o bardziej stonowany język!

PS Mam obawy, że tych jupiterów wcale nie zrobią (a istnieje taka możliwość)
                              Ja daję sobie rękę (no może tylko paznokieć) uciąć, że ich nie postawią. Albo znowu zrobią jakąś improwizorkę (tak jak z dachem).
                              Legia
                              wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Pracuję...
                              X