Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najbardziej legijny zawodnik w Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Najbardziej legijny zawodnik w Legii

Który Waszym zdaniem pilkarz występujący w Legii Warszawa był najbardziej przywiązany do barw klubowych i gdyby byla mozliwosc przyznania tytulu SuperLegionisty to kto powinien Waszym zdaniem go otrzymac?
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Lucjan Brychczy...
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Nic dodać nic ująć - choć dodam jeszcze Jacka Zielińskiego ofkoz.
      Co do reszty juz słyszałem o eLkach w sercu i takie tam, ale nie wiem czasem co o tym mysleć. :/
      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Zieliński bezsprzecznie a swoją postawą dał automatyczne uzasadnienie wyboru. Ja osobiście jeszcze darze dużą sympatią Tomka Sokołowskiego który ostatnimi laty nieco w cieniu ,lecz z Legią już od wielu lat nie liczac epizodu w Izraelu.
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zdecydowanie Jacek Zieliński, a dlaczego? bo biega już po polskich boiskach z eLką na sercu już ładnych kilkanaście lat, jest solidny, profesjonalny i chyba po prostu kocha Legię.
          Imielin zawsze z Legią!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
            Nic dodać nic ująć - choć dodam jeszcze Jacka Zielińskiego ofkoz.
            Co do reszty juz słyszałem o eLkach w sercu i takie tam, ale nie wiem czasem co o tym mysleć. :/
            Zieliński to wymierający gatunek.
            A pierdoły jakie gadaja piłkarze ze zawsze chcieli grać w Legii/Widzewie/Lechu itp po prostu zlewam,moja wiara upadła wraz z Citkiem...teraz jest juz tylko pieniadz,bo czy wierzycie np. Surmie-wychowankowi wisły,Krakusowi ze chcial zawsze grac w Legii?To sa banały i tyle.
            WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
            RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
              A pierdoły jakie gadaja piłkarze ze zawsze chcieli grać w Legii/Widzewie/Lechu itp po prostu zlewam,moja wiara upadła wraz z Citkiem...
              niestety prawda. pilkarze sie dosc czesto tlumacza koniecznoscia zarabiania, bo ich kariera trwa krtko i trzeba zarobic na emeryture. to takie troche mydlenie oczu, bo przeciez zarobki pilkarzy do malych nie naleza. Zielek jakos grajac w Legii potrafil sie zabezpieczyc na przyszlosc.

Zamieszczone przez Kiju
              teraz jest juz tylko pieniadz,bo czy wierzycie np. Surmie-wychowankowi wisły,Krakusowi ze chcial zawsze grac w Legii?To sa banały i tyle
              w to akurat moge uwierzyc, bo gdybym byl pilkarzem (nawet urodzonym w Krakowie) to chcialbym grac tylko w Legii

a do grona legijnych Legionistow to nalezy chyba rowniez zaliczyc Kowala. duzo namieszal, ale herbatnik jest z niego przedni.
              22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Wedlug mnie Lucjan Brychczy.W naszej swiadomosci istnieje pewien poglad ze jezeli mysli sie o "prawdziwym" legioniscie to mowi sie o Deynie niedostrzegajac tego skromnego starszego pana ktory cale zycie oddal Legii.Oczywiscie niechce nic ujmowac Kazikowi ale jego stawiam na pozycji nr.2.Takie jest moje zdanie.Pozdro.
                Naszą Dzielnicą Bie(L)any-Legia Klubem Który Kochamy.

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                  A pierdoły jakie gadaja piłkarze ze zawsze chcieli grać w Legii/Widzewie/Lechu itp po prostu zlewam,moja wiara upadła wraz z Citkiem...teraz jest juz tylko pieniadz,bo czy wierzycie np. Surmie-wychowankowi wisły,Krakusowi ze chcial zawsze grac w Legii?To sa banały i tyle.
                  No tak ,ale np.taki Mila z Dyskobolii podobno chciał zagrać w Legii od dziecka i nie mówi tego w momencie kiedy Legia go kupuje i chce sie podlizać ,ale grając w bogatym Grodzisku,więc jednak to troche coś innego ,niż Surma.Jednak ogólnie to zgadzam sie z Toba ,bo pieniądz ,to Bóg tego świata.

Komentarz

Zamieszczone przez Grabo
                    Zamieszczone przez Kiju
                    No tak ,ale np.taki Mila z Dyskobolii podobno chciał zagrać w Legii od dziecka i nie mówi tego w momencie kiedy Legia go kupuje i chce sie podlizać ,ale grając w bogatym Grodzisku,więc jednak to troche coś innego ,niż Surma.Jednak ogólnie to zgadzam sie z Toba ,bo pieniądz ,to Bóg tego świata.
                    A jeśli chodzi o Milę, to kiedyś jak grał (bodajże w Lechii) to na każdym meczu miał pod koszulką ligową koszulkę Legii. Ja temu piłkarzowi wierzę. Tak samo jak Załusce. I chciałbym, aby tacy zawodnicy grali w Legii.
                    I mimo wszystko nie można tak generalizować. Pozostali jeszcze zawodnicy na świecie, dla których barwy klubowe są ważniejsze od pieniędzy.
                    Legia
                    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Lucjan Brychczy Bezapelacyjnie!!!

Komentarz

ŁUKASZ ZAŁUSKA )
                        z młodej ekipy wiedzą co to obrona barw Wróbelek i Borul ze starej symbolami sa pan Lucjan i Zielu
                        a teraz czas do Gorzyc
                        cya
                        nie woź się, reprezentuj...

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                          przecież jak on zaczynał grać w piłkę to wisła była słaba więc czemu się tu dziwic? gdyby teraz tak powiedziął np. Kuzera czy Szałęga to bym się zdziwił bardzo a tak tylko trochę.

a do tematu:
                          LUCJAN BRYCHCZY!!!! :+: :+: :+:

Komentarz

Lucjan Brychczy w przyszłym roku zdaje się że będzie 50 lat jak jest z Legią na dobre i na złe.
                            Kazimierz Deyna chyba największy symbol Legii.
                            Jacek Zieliński - skromność i przywiązanie do barw jakie rzadko się obecnie spotyka.

Komentarz

"Teesowym" okiem Wiślaka to...

nie ma co gadać... Kazimierz Deyna i kropka... Klasa facet i dwie klasy piłkarza :+:

Co do Jacka Zielińskiego... też klasa facet. I "nowy" symbl Legii, choć po prawdzie, jak sam powiedział, w Legii gra tak długo, bo gdy było nim zainteresowanie z Zachodu to klub go nie chciał puścić. I słucznie bo obrońcą jest nieprzeciętnym. A gdy mógł już odejść, to nie było konkretnych ofert, a ponieważ Zieliński ma klasę to nie chciał uciekać z klubu za wszelką cenę, jak nie przymierzając inni Wasi i Nasi piłkarze...

Dlatego... Człowiek Symbol+Legenda = Deyna, Człowiek Współczesny Symbol = Zieliński.

A w Wiśle, to tak na marginesie, to byłby to Reyman, Balcer, Kotlarczyk, Musiał, Kmiecik, Szymanowski i Kaziu Moskal - najbliższy memu sercu, bo na jego grze się wychowałem...
                              Niezłomny Związek wolnych republik
                              Zespoliła na wieki Wielka Rosja
                              Powstały w walce z woli ludu
                              Jedyny, potężny Związek Radziecki

Komentarz

Pracuję...
                              X