Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tłoki-Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Fiu, Fiu! Kryszał, Choto i Sokół Młodszy w I składzie!
    Uwielbiam relacje live!

Komentarz

fajnie ze graja mlodzi i mlodzi inaczej, ale z atakiem nie jest najlepiej. na Tloki powinno wystarczyc

last update: cos sie nic nie dzieje, a chlopaki z LegiaLive cos slabo ta relacje robia

last update2: Pierwsze 30 minut meczu jest bardzo słabe. Dotychczas jedną znakomitą sytuację zmarnował Vuković, a na stadion dograli kolejni kibice Legii i jest już ich 200 z 5 flagami
      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

0:1 Jeeeeeeeeestttttt. no to teraz juz moze byc tylko lepiej :+:

Komentarz

Sokół strzelił i 0:1 W końcu jest bramka dla nas.Mam nadzieję,że teraz się posypią gole dla Legii.
          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

mlody zdaje sie zadbiutowal dzis w pierwszej 11. no to atak z Sagan i Sokol 2 ale sie ciesze

a od 58 minuty chwila ciszy

a od 77 znowu wielka radosc. eL Manue(L)o

Komentarz

No i ekstra. Niesamowicie sie ciesze ze znowu strzelil Sokol 1! Moze bedzie tak dobrze przez reszte sezonu. Moze tez Garcia sie obudzil. Z Gornikiem nie bedzie juz tak prosto... Ale sie go tez przejdzie. Brawo Legia, czekamy na Polonie.
              Spansz The Legionista

Komentarz

Trzeba było wygrać i wygraliśmy.
                Sokół znów najlepszy.
                Wróblewski strzelił gola. Może jednak coś potrafi w ataku?
                Oby do początek dobrej passy
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Szkoda, że nie było dokładniejszej relacji live albo meczu w telewizji, bo tak nie wiadomo, jaka była gra. Ale skoro Legia uzyskała prowadzenie dopiero w 77 minucie, to marnie to widzę. Wie ktoś jak grali?
                  Legia
                  wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                    Szkoda, że nie było dokładniejszej relacji live albo meczu w telewizji, bo tak nie wiadomo, jaka była gra. Ale skoro Legia uzyskała prowadzenie dopiero w 77 minucie, to marnie to widzę. Wie ktoś jak grali?
                    wiecej optymizmu. i jak prowadzeni dopiero w 77 minucie?! przeciez pierwsza bramka dla Legii padla w 45 minucie!!! potem w 58 wyrownali a w 77 eL Manue(L)o strzelil na 1:2.
                    jest dobrze bedzie jeszcze lepiej

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                      wiecej optymizmu. i jak prowadzeni dopiero w 77 minucie?! przeciez pierwsza bramka dla Legii padla w 45 minucie!!! potem w 58 wyrownali a w 77 eL Manue(L)o strzelil na 1:2.
                      jest dobrze bedzie jeszcze lepiej
                      To wiem, umiem czytać :> Ale faktem jest, że na 15 minut przed końcem remisowali z jakimiś Tłokami.
                      Legia

Komentarz

To wiem, umiem czytać :> Ale faktem jest, że na 15 minut przed końcem remisowali z jakimiś Tłokami.
                        czepiasz sie. kila dni temu wkur***smy sie ze na wlasnym stadionie zremisowalismy z beniaminkiem, hcoc jak trener Kubicki slusznie zauwazyl w Gorniku gra sporo zawodnikow z pierwszoligowym doswiadczeniem.
                        ,a teraz zwyciestwo - zgodnie z oczekiwaniami - na wyjezdzie. i co z tego, ze remisowali. wygrali? wygrali. czy wink 1:3 pozostawia jakiekolwiek watplkwisoci kto byl lepszy? jak dla mnie jest wszystko jasne. pierwszy kro zrobiony, teraz czas na krok nr. 2 i przekonywujace zwyciestwo z Polonia. i wierzez, ze bedzie to drugie z rzedu zwyciestwo i do tego na wyjezdzie

a tak off topic: czy Legionisci dostana szatnie i ławkę dla gości?

Komentarz

Dobrze,ze te Tłoki już za nami.Jak było 1:1 to nie miałem wesołej miny,ale na szczęście udało się strzelić jeszcze dwie bramki i awansowaliśmy Górnik jednak będzie już o wiele trudniejszym rywalem.Liczę,że ten mecz zapoczatkuje passę zwycięstw Legii
                          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                            czepiasz sie. kila dni temu wkur***smy sie ze na wlasnym stadionie zremisowalismy z beniaminkiem, hcoc jak trener Kubicki slusznie zauwazyl w Gorniku gra sporo zawodnikow z pierwszoligowym doswiadczeniem.
                            ,a teraz zwyciestwo - zgodnie z oczekiwaniami - na wyjezdzie. i co z tego, ze remisowali. wygrali? wygrali. czy wink 1:3 pozostawia jakiekolwiek watplkwisoci kto byl lepszy? jak dla mnie jest wszystko jasne. pierwszy kro zrobiony, teraz czas na krok nr. 2 i przekonywujace zwyciestwo z Polonia. i wierzez, ze bedzie to drugie z rzedu zwyciestwo i do tego na wyjezdzie

a tak off topic: czy Legionisci dostana szatnie i ławkę dla gości?
                            Może się czepiam, a może po prostu dmucham na zimne. Ja przed każdym meczem jestem optymistą, ale Legia niestety czasami weryfikuje to. Im bkliżej do końca, tym staję się realistą. Zwycięstwo zwycięstwem, ale dostawałem palpitacji serca jak na 15 minut przed końcem był remis. Tłoki mogły zamurować bramkę, to samo w dogrywce. A karne to loteria. Tyle tylko, że Legia karnych nie umie wykorzystywać wyjątek to Soplica (czyli Svitlica), ale go już nie ma.
                            Pewnie, że smaczniejsze jest zwycięstwo, jak się gole strzela w końcówce. Ale jak drużyna jest bez formy, to może to być jednorazowy wyczyn. Oby nie.
                            Legia

Komentarz

trzeci mecz z rzedu Legia gra fatalnie-trzeba sobie uczciwie powiedziec ze w tym sezonie raczej nie bedzie dobrze.
                              mecz z Gornikiem bedzie duzo trudniejszy.
                              Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

czemu mowisz ze gra fatalnie ! mi z leczna mecz sie nie podobal ale z odro druga polowa byla w miare! jesli chodzi o tłoki to tylko znam wynnik a meczu nie iwdzialem wiec zbytnio sie wypowiedziec nie moge ale jesli wygrali nie wazne ze do 75minuty bylo 1-1 wazne ze skonczylo sie tak jak skonczylo!
                                Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Pracuję...
                                X