Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tłoki-Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

ja tez licze pomimo zlej gry naszych pilkarzy w sobote na dwa zwyciestwa mysle ze puchar polski w tym roku jest pzreznaczony dla nas bo inaczej nie moze byc a w lidze pownno tez byc dobrze znow rcoil mi optymist! ma ktos moze potwierdzona pzrez zarzd ze stanko juz jest 100% sprzedany?
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

ja mysle optymistycznie (ale i jestem pelen obaw )chociarz po meczu z beniaminkiem to nie wiem czy z tlokami gorzyce nie zremiisujemy

Komentarz

Zamieszczone przez *PRZEMO*
        ja mysle optymistycznie (ale i jestem pelen obaw )chociarz po meczu z beniaminkiem to nie wiem czy z tlokami gorzyce nie zremiisujemy
        spoko, pan trener Dariusz Kubicki ustawi dobrze zespol i wygramy. bedzie dobrze, bo po prostu nie moze byc inaczej.
        22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Piszmy tutaj tylko o meczu Pucharu Polski z Tłokami...
          Nieznani Sprawcy

Komentarz

Nie zagra dzisiaj Zielu (Estonia) i Stanko (dostałem esemesa, że załatwia sprawy związane z transferem do nowego klubu), więc obstawiam, że na obronie zagra Choto , a w ataku obok Garci Wróbel, tylko kto na zmianę? Macie jakieś typy? Może kogoś z rezerw? Kruczek, Dylewski?

Komentarz

Co do meczu z Tłokami to nie zagra Andy Bara, bo go wypożyczyli do Świtu. Mam nadzieję, że odpoczną również Szala z Jóźwiakiem. Za nich do składu: Choto i Gmitrzuk, który wg Engela jest całkiem niezły. Z rezerw wziąłbym Dylewskiego albo ewentualnie Fedoruka (przez sentyment do zwodu ojca - może on kiwa tak samo ).
              "Czarna Elka w kółeczku się mieni....."

Komentarz

Zamieszczone przez Aro
                Co do meczu z Tłokami to nie zagra Andy Bara, bo go wypożyczyli do Świtu. Mam nadzieję, że odpoczną również Szala z Jóźwiakiem. Za nich do składu: Choto i Gmitrzuk, który wg Engela jest całkiem niezły. Z rezerw wziąłbym Dylewskiego albo ewentualnie Fedoruka (przez sentyment do zwodu ojca - może on kiwa tak samo ).
                bardzo chcialbym ze Fedoruk w tym meczu wystapil chocby 15 minut. w Olimpii Elblag trenowal i gral pod okiem ojca i kiedy gral (choc wiadomo, ze to III liga) byl niezly. poki co dokonania Fedoruka seniora to dla juniora marzenie scietej glowy, ale mysle ze jelsi nie podzieli losow wielu innych mlodych zdolnych to bedzie miala Legia zniego pozytek. a dzisiejszy mecz z Tlokami po prostu Legia wygra. nie ma innej mozliwosci i typuje ze 3:0 dla naszych. niech duch Kowala bedzie dzis z nimi.

Komentarz

Zamieszczone przez Aro
                  Z rezerw wziąłbym Dylewskiego albo ewentualnie Fedoruka (przez sentyment do zwodu ojca - może on kiwa tak samo ).
                  Podobno kiwa tak samo Ojciec go nauczył '8
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Skoro te Tłoki w 2 lidze przegrywają to nietaktem by bylo obawiać sie ich

Wg.mnie w takim meczu można zagrac eksperymentalnym składem ( oczywiscie nie mówie o 11 rezerwistow ) ale napewno Choto czy inni mogli by sie pokazac..

trójka będzie jak nic '8
                    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
                      Skoro te Tłoki w 2 lidze przegrywają to nietaktem by bylo obawiać sie ich

Wg.mnie w takim meczu można zagrac eksperymentalnym składem ( oczywiscie nie mówie o 11 rezerwistow ) ale napewno Choto czy inni mogli by sie pokazac..

trójka będzie jak nic '8
                      Dla Grodziska Pogoń i dla Wisły Arka też były drugoligowcami! Tak samo jak Radomsko w poprzednim sezonie Więc nie jest to nietakt, ale może... szacunek dla przeciwnika w sportowej walce! Co do Choto to zgadzam się.

Komentarz

Ogólnie nie chodziło mi o to żeby zlekcewarzyć przeciwnika ale obawianie sie go bylo by czystą kurtuazją '8

baj de wej pogon czy arka to dobre przykłady rzeczywiscie

Komentarz

Ogólnie nie chodziło mi o to żeby zlekcewarzyć przeciwnika ale obawianie sie go bylo by czystą kurtuazją '8

tyle ze Tolki po trzech meczach maja jeden punkt i nie prezentuja poziomu Pogoni czy Arki. Legia musi dzis wygrac. i wygra

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM

tyle ze Tolki po trzech meczach maja jeden punkt i nie prezentuja poziomu Pogoni czy Arki. Legia musi dzis wygrac. i wygra
                            a to było wlaśnie odnośnie tego ze przegrywaja w 2 lidze... ostatnio chyba u siebie 1:3 czy 1:4 o ile sie nie myle

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM

No faktycznie jesteśmy lepsi bo w dwóch meczach mamy 2 punkty ))

Komentarz

a to było wlaśnie odnośnie tego ze przegrywaja w 2 lidze... ostatnio chyba u siebie 1:3 czy 1:4 o ile sie nie myle
                                no i dzis tez bedzie 0:3. nie wyobrazam sobie, zeby Legia Warszawa nie wygrala z outsiderem II ligi. wiem, ze w pilce moze sie wszystko zdarzyc, ale nawet cuda maja swoje granice. no chyba zeby sedziowal Stevie Wonder

Komentarz

Pracuję...
                                X