Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tłoki-Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

hehehehe chya po raz pierwesszy w 1 lidze policja bedzie wporwadzac "gospodarzy" pod eskorta na stadion :P

Komentarz

ma Legia teraz dobra okazje do poprawienia swojego wizuerunku, podbudowania samych siebie i kibocow, ktorzy wierza w mozliwosc zdobycia dubletu. najpierw 3:0 z Tlokami, a potem 3:0 z Polonia. to by bylo takie bardzo mile dla oka, ucha i serca.
      a potem juz z gorki
      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
        ma Legia teraz dobra okazje do poprawienia swojego wizuerunku, podbudowania samych siebie i kibocow, ktorzy wierza w mozliwosc zdobycia dubletu. najpierw 3:0 z Tłokami, a potem 3:0 z Polonia. to by bylo takie bardzo mile dla oka, ucha i serca.
        a potem juz z gorki
        Jejciu, ależ ja bym miał w życiu łatwiej, gdybym był takim optymistą! ))

Komentarz

ja mam takie pytanko dot. biletow. Skoro Polonia jest gospodarzem, to jaka bedzie cena biletow?? Nie wiem po ile sa na Polonie, ale na pewno nie jest to 22 zl, jak u nas. A wydaje mi sie, ze ceny powinny byc jak na Polonii, w koncu oni sa organizatorami spotkania. Stadion jedynie wypozyczaja i sa to podobno groszowe sprawy, wiec nie powinny podwyzszac ceny.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
            to zaley jak na to spojrzec. bo ja mam tak, ze kiedy Legia zagra fatalny mecz, to najpierw ogarnia mnie wielka irytacja, wsciekam sie i mam wszystko w :* . potem mi stopniowo przechodzi, a przed meczem kolejnym znowu wierze stuprocentowo w zwyciestwo. niestety czasem to kosztuje mnie duzo nerwow, bo okazuje sie ze moje marzenia sie nie spelnily. ale kiedy mnie ktos zapyta przed meczem kto wygra, to odpowiedz jest jedna. Legia. obiektywnie patrzac Legia gra slabo i pewnie nie ma zbyt wielu powodow do optymizmu, ale jako kibic po prostu wierze w zwyciestwo.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
              to zaley jak na to spojrzec. bo ja mam tak, ze kiedy Legia zagra fatalny mecz, to najpierw ogarnia mnie wielka irytacja, wsciekam sie i mam wszystko w :* . potem mi stopniowo przechodzi, a przed meczem kolejnym znowu wierze stuprocentowo w zwyciestwo. niestety czasem to kosztuje mnie duzo nerwow, bo okazuje sie ze moje marzenia sie nie spelnily. ale kiedy mnie ktos zapyta przed meczem kto wygra, to odpowiedz jest jedna. Legia. obiektywnie patrzac Legia gra slabo i pewnie nie ma zbyt wielu powodow do optymizmu, ale jako kibic po prostu wierze w zwyciestwo.
              Ja też, tylko zaraz mi się przypomina ostatni kiepski mecz (dzisiaj oczywiście mecz sobotni) i mój optymizm tak, jakoś się ulatnia... Do następnego meczu, oczywiście!

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                Zamieszczone przez Beny
                Ja też, tylko zaraz mi się przypomina ostatni kiepski mecz (dzisiaj oczywiście mecz sobotni) i mój optymizm tak, jakoś się ulatnia... Do następnego meczu, oczywiście!
                ale tak godzinke przed meczem to przyznasz, ze sie juz nie pamieta slabych momentow, tylko ta adrenalina sprawia ze absolutnie wierzysz w zwyciestwo Legii.

Komentarz

Te dwa mecze to będzie wielki sprawdzian dla Kuby bo nik nie przyjmuje innej wersji wydarzeń jak tylko dwa zwycięstwa
                  http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

no kolejna chora akcja zarzadu

za www.legialive.pl:

"Poniedziałek, 18 sierpnia 2003, godz. 16:28
                    Legia 'olała' kibiców?

W środę piłkarze Legii rozegrają spotkanie w Pucharze Polski z Tłokami Gorzyce. Jak wiadomo, tam gdzie grają legioniści nie może zabraknąć fanów z eLką w sercu. Dzisiaj staraliśmy się ustalić, jak fani z Warszawy mogą nabywać wejściówki na ten mecz.
                    Na Łazienkowskiej nikt nic nie wie. Postanowiliśmy więc zadzwonić do Gorzyc. Odpowiedź zszokowała nas bardzo. Otóż...działacze Legii nie wystąpili w ogóle o przyznanie biletów dla kibiców gości. "Nie dostaliśmy żadnego faksu, z informacją, że Legia chce bilety dla swoich kibiców. Gdybyśmy taki dostali, bilety wysłalibyśmy pocztą do Warszawy." - powiedziała pani, która odebrała telefon w klubie z Gorzyc. Na pytanie, czy warszawiacy będą mogli kupić bilety na swój sektor na miejscu, dostaliśmy następującą odpowiedź: "Wątpię. Nie znam dokładnie regulaminu, ale skoro Legia nie chce biletów dla swoich fanów, nie przewidujemy oddzielnego sektora dla kibiców gości."
                    Czyżby nasi działacze "olali" kibiców? My cały czas wierzymy, że sprawa zostanie rozwiązana po naszej myśli i będziemy mogli zaprezentować Wam relację LIVE! z tego meczu.
                    Ponadto udało nam się jeszcze ustalić, że na stadionie Tłoków, bilety dla gospodarzy kosztują 20 złotych.
                    Autor: Bodziach"

ej o co wogole chodzi? ktos ma skleroze? czy moze jest glupi??

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                      Zamieszczone przez Beny
                      ale tak godzinke przed meczem to przyznasz, ze sie juz nie pamieta slabych momentow, tylko ta adrenalina sprawia ze absolutnie wierzysz w zwyciestwo Legii.
                      BA! Nosi człowieka, że aż strach do niego podejść...

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                        ale jak sie za to wszystkie emocje negatywne ukywa przyjezdza kolega z krakowa, wchodzi incognito na Zylete i potem mowi ze sami studenci :buhaha:

a to co zarzad zrobil z biletami na mecz z Tlokami nie mozna nazwac inaczej jak <cenzura> <cenzura> <cenzura> to juz naprawde szczyt buractwa w wykonaniu trybikowych kolegow

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                          ale jak sie za to wszystkie emocje negatywne ukywa przyjezdza kolega z krakowa, wchodzi incognito na Zylete i potem mowi ze sami studenci :buhaha:

a to co zarzad zrobil z biletami na mecz z tlokami nie mozna nazwac inaczej jak <cenzura> <cenzura> <cenzura> to juz naprawde szczyt buractwa w wykonaniu trybikowych kolegow
                          Szczerze mówiąc po ostatnich decyzjach to chyba nic mnie już nie zaskoczy! No chyba, że mnie nie wpuszczą na bramkach z powodu nadwagi, no bo mogę zniszczyć krzesełko! Kurde, a kiedyś narzekaliśmy na Miklasa! :fu:

Komentarz

a jeszcze do tego optymizmu wracajac. gram w KOPA i jestem przez ten optymizm bez szans w STS podobnie, bo jakos nie umiem obstawic np. porazki Legii. remis jakos z trudem by jeszcze przeszedl.
                            wyjatkowo zgodze sie z Antonim P. , ktory powedzial o Legii, ze:

Legia nigdy nie zaczynała rozgrywek od efektownych zwycięstw. To jest lokomotywa, która rusza ze stacji powoli, ale kiedy nabierze szybkości, to już jej nie wytraca na dystansie. Przewiduję, że podobnie będzie w tych rozgrywkach.

i pewnie tak bedzie. liczyc trzeba bedzie rowniez na zwyciestwa w spotkaniach z bezposrednimi rywalami do majstra. tez raczej nie ma takiej mozliwosci, zeby Wisla czy Groclin wygraly wszystkie mecze w sezonie. poczatek dobry, nawet bardzo, ale to dopiero dwa mecze. i rzydazy sie i remisik i porazka. za kilka kolejek bedziemy juz wiedzieli, komu sie udalo przypadkowo stracic punkty, a komu przypadkowo udalo sie znalezc w czolowce tabeli. bedzie dobrze - kto jak kto, ale my musimy w to wierzyc!

Komentarz

Teraz zdałem sobie sprawę,że mecz z Polonią będzie moim pierwszym "wyjazdem" :buhaha:
                              Co do tych dwóch najbliższych meczów,to nic innego jak dwa zwycięstwa nie wchodzi w grę. Ja w tym roku liczę na to,że zdobędziemu Puchar Polski.Te rozgrywki mają mniejszy prestiż niż kiedyś,ale dla mnie wciaż są bardzo ważne.Teraz jak nie ma tam Wisły i Groclinu może być łatwiej o triumf.
                              Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

1. Tłoki - Legia... Myślę, że piłkarze i włodarze Legii zrozumieli, że PP to najkrótsza droga do europejskich pucharów i potraktują to spotkanie poważnie :>

2. Polonia - Legia... - nie ważne kłopoty kadrowe czy finansowe; debry to derby... (mamy takie jakie mamy i tyle :/ ) wierze, że zwycięskie (choćby 1:0)
                                "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Pracuję...
                                X