Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wróblewski do Francji?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wróblewski do Francji?

We francuskiej gazecie "France Football" pojawiły się informacje, że Le Havre, Lille oraz Sedan chcą pozyskać pomocnika Legii, gdy dowiedzieli się, że mogą go wykupić za 400 tys. euro.

Z jednaj strony szkoda, a z drugiej, to Wróbel praktycznie nie gra. Co wróci na boicho to kontuzja. Jeżeli ktoś zagwarantowałby, że rozegra chociaż sezon w pełni sił to chciałabym, żeby został, jeśli jednak będzie łapał non stop kontuzje, to te 400 tys euro Legii się przyda.
    Tylko, że to Legionista przez duże L, a takich zawodników nie powinno się pozbywać lekką ręką.
    Only You

No ciekawi mnie ile w tym prawdy, bo wydaje mnie dziwne żeby tyle klubów interesowało się kontuzjowanym zawodnikiem.

Komentarz

Re: Wróblewski do Francji?

Zamieszczone przez yusta

Z jednaj strony szkoda, a z drugiej, to Wróbel praktycznie nie gra. Co wróci na boicho to kontuzja. Jeżeli ktoś zagwarantowałby, że rozegra chociaż sezon w pełni sił to chciałabym, żeby został, jeśli jednak będzie łapał non stop kontuzje, to te 400 tys euro Legii się przyda.
      Tylko, że to Legionista przez duże L, a takich zawodników nie powinno się pozbywać lekką ręką.
      Nie ma zadnej drugiej strony. Kiedy to sie wreszcie skonczy :fu: Jak tak dalej pojdzie to zostana w koncu sami Jugole + Majewski, Sokol i niesmiertelny Magiera :/
      ...

Komentarz

Moim zdaniem to nie wypali ten transfer. Nawet jak przejdzie do jakiegos francuskiego klubu to znając życie nie pogra tam sobie.... No chyba, że wyleczy kontuzje i czymś zaimponuje

Komentarz

Czy Wrobel ma zapisane w kontrakcie te 400 tys Euro? Bo jezeli nie to mała ta suma jak na takiego pomocnika. Zresztą, gdyby wierzyć we wszystko co piszą w gazetach to połowa zespolów nie wyglądałaby tak jak wygląda!

Komentarz

Wróbel jest zajebisty, pamiętam go jeszcze za Białasa, który go wprowadzał odważnie do składu. To jeden z moich ulubionych zawodników. Nie może odejść.
            Legia
            wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Moim zdaniem Wróbel pozostanie na Łazienkowskiej. Nawet jeśli odejdzie do Francji to tam zgra ze 2-3 razy, a potem będzie grzał ławę. Poza tym Wróbel powinnien zacząć grać i zastąpić Kiełbika, bo ten ostatnio w wysokiej formie nie jest.
              Cała Polska to widziała- Warszawa nie zapomniała! Legia mistrz 1993!

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/79.jpg

Komentarz

nio niezle znow kolejny do odstawki bo kasy nie ma to zaczyna byc coraz bardziej denerwojace! mam nadzieje ze wrobel zostanie u nas na przyszly sezon! ja nie wiem chlop wogule nie gra w meczach a tu takie propozycie chyab ze to pisze "ps" tow szytko jasne hehe:P)
                Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Ciekawe gdzie go te kluby wyparzyły... u lekarza w poczekalni? :buhaha:
                  Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                  Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Nikt przy zdrowych zmysłach nie wyłoży kasy na zawodnika, który więcej się leczy niż nie leczy.

Poza tym musi zostać ktoś z dobrym turbo
                    For those about to rock,
                    I salut you!!!

Komentarz

ja juz nawet nie chce słuchac o tym kto kogo gdzie chce sprzedac. jak ta wyprzedaz dalej potrwa to ja nie chce wiedziec jak to sie wszystko skonczy.. napewno nie najlepiej
                      Legia Warszawa
                      "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                        Moze na 3:0 z Wisla w PL? :>
                        ...

Komentarz

Zamieszczone przez c_zary
                          Zamieszczone przez Unico
                          Moze na 3:0 z Wisla w PL? :>
                          hehehe być może w tym meczu...
                          Jeszcze tu wiślaków nie było...
                          Jak sa to niech sie normalnie wypowiadają...

Komentarz

moim zdaniem powinienen zostac i dalej kontynulowac swoja kariere w legi o wyjezdzie niech nie mysli bo mug by sie zmarnowac jak karwan

Komentarz

Mam nadzieję,że to tylko plotki.Nie chciałbym aby Wróbel odchodził,400 tys. euro to zdecydowanie za mało za takiego gracza.Niech wreszcie wyleczy kontuzję i zaprezentuje swoje nieprzeciętne umiejętności
                              Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Pracuję...
                              X