Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nasze oczekiwania i reakcje...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nasze oczekiwania i reakcje...

Wczoraj moj kumpel wychodzac ze stadionu po meczu rzucil taki tekst:
    "Czy oni choc raz nie moga powiedziec prawdy i ze w tym roku bedziemy walczyc o srodke tabeli, a nie ciagle robia nadzieje"...

Niby ma racje ale z drugiej strony jestem ciekaw jakbysmy my przyjeli taka deklaracje trenera i druzyny? jak bylaby nasza reakcja?

wiec czekam napiszcie...

Ja tam się w tym roku nawet nie łudziłem, że będziemy walczyć o Mistrza, mi w tym roku nie zależy. Zależy mi na tym, by Piernik z resztą sprzedali komuś akcję, kto ma pieniądze i serce do Legii. :eee:

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
      Ja tam się w tym roku nawet nie łudziłem, że będziemy walczyć o Mistrza, mi w tym roku nie zależy. Zależy mi na tym, by Piernik z resztą sprzedali komuś akcję, kto ma pieniądze i serce do Legii. :eee:
      ale chodzi o to jakbys zareagowal ze druzyna przed sezonem mowi nie walczymy o mistrza itp tylko o srodek tabeli...

Komentarz

Re: Nasze oczekiwania i reakcje...

Zamieszczone przez szczepan
        Wczoraj moj kumpel wychodzac ze stadionu po meczu rzucil taki tekst:
        "Czy oni choc raz nie moga powiedziec prawdy i ze w tym roku bedziemy walczyc o srodke tabeli, a nie ciagle robia nadzieje"...

Niby ma racje ale z drugiej strony jestem ciekaw jakbysmy my przyjeli taka deklaracje trenera i druzyny? jak bylaby nasza reakcja?

wiec czekam napiszcie...
        a pamietasz sezon mistrzowski :> wtedy nikt nie mówił o mistrzu kazdy mowił ze Wisła jest faworytem i kibice nie mieli nic do piłkarzy a po sezonie gotowi byliśmy nosić ich na rękach

jak dla mnie to te txt że gramy o mistrza to tylko podkurvia przeciwnikoów a nas jeszcze bardziej widzac taką gre jak wczoraj
        Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
        że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
        choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
          ale chodzi o to jakbys zareagowal ze druzyna przed sezonem mowi nie walczymy o mistrza itp tylko o srodek tabeli...
          Normalnie... przecież napisałem, że się cudów nie spodziewam.

Komentarz

ok czekam na innych...

Komentarz

Ja tam chcę zobaczyć poprawę jakości gry. Indywidualnie piłkarze mają umiejętności, ale drużyny to wczoraj nie widziałem - właściwie bezładna kopanina... :/
              Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

A ***--ja tam zawsze mam nadzieje i licze na mistrza...:P
                Legia zawsze zaczynała słabo,więc to nie żadna nowość...
                Jak wg.Was bedzie sie przedstawiała pierwsza piątka na koniec sezonu,bo zapowiada się ciekawie... '8
                WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
                  A ***--ja tam zawsze mam nadzieje i licze na mistrza...:P
                  Legia zawsze zaczynała słabo,więc to nie żadna nowość...
                  Jak wg.Was bedzie sie przedstawiała pierwsza piątka na koniec sezonu,bo zapowiada się ciekawie... '8
                  sadze ze pierwsz 5 utowrza te zespoly Amica, Gornik, Groclin, Wisla, Legia.

Komentarz

Re: Nasze oczekiwania i reakcje...

delikatnie mowiac bylbym zdziwiony, bo chyba kazdy z nas jest przywyczajony, ze Legia zawsze gra o najwyzsze cele. ale moze tez remis z łęczna bylby inaczej przyjety. gdyby jednak Kuba tak powiedzial, to pewie bylyby to pierwsze szczere slowa w polskiej pilce. a gdyby udalo sie zrobic cos ponad plan, to wszyscy by byli zadowoleni.
                    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Gdyby przed sezonem zarząd powiedział że walczymy o czołówke,lecz o mistrzostwie sie nie myśli to... cóż niebylbym zdziwiony lecz zawiedziony może nie ich deklaracją ale świadomoscią że naprawde Legii nie sta cna skuteczną walke o mistrza.

Najgorsza jest bolączka że kibic sam widzi jak gra jego druzyna i że nie ma zadnych prawie pozytywnych efektów przerwy letniej.

hmm walki o środek tabeli sobie wogole nie wyobrazam bo co to za walka ? spadkiem zagrożeni nie jestesmy wiec .... tylko o puchary w takim razie.

No chyba żebym miał pewność że zarząd wzioł sie do roboty założmy sponsor jest pozyskany i zacznie sie budowanie składu który może kształcic sie dlugi okres czasu i to w tym roku może nie przynieść jeszcze efektów - takie 5 czy 6 miejsce bym przebolał ale wszyscy wiemy że tak nie jest.
                      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

nie ma bata--w tym roku muszą być puchary,bo już sobie obiecałem,że jak się uda to robie jakiś zagraniczny wyjazd...:P
                        WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Gdyby Kubicki powiedział,że na razie Legia będzie uczyć się nowego stylu gry i polepszać jakość gry,to przyjąłbym to ze zrozumieniem.Ale nie może być tak,że gramy tak jak teraz i walczymy o środek tabeli.
                          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Wiadomo, że początki nowego trenera zawsze takie są. Okuka wyniki miał jeszcze gorsze, a widzieliśmy jak to się skończyło. Trzeba dać mu czas. Mnie niepokoi tylko, że Kuba praktycznie nie ma doświadczenia trenerskiego i już kiedyś nas obdarzał samymi remisami... Coś więcej na ten temat będziemy mogli powiedzieć po derbach. Wtedy zobaczymy czy piłkarze będą się umieli zmobilizować na prestiżowy mecz czy po prostu są słabi...

P.S Temat do działu Legia
                            Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
                              Wiadomo, że początki nowego trenera zawsze takie są. Okuka wyniki miał jeszcze gorsze, a widzieliśmy jak to się skończyło. Trzeba dać mu czas. Mnie niepokoi tylko, że Kuba praktycznie nie ma doświadczenia trenerskiego i już kiedyś nas obdarzał samymi remisami... Coś więcej na ten temat będziemy mogli powiedzieć po derbach. Wtedy zobaczymy czy piłkarze będą się umieli zmobilizować na prestiżowy mecz czy po prostu są słabi...

P.S Temat do działu Legia
                              ten miesiac bedzie miesiacem prawdy dla Kuby i obcnej druzyny... Poloni, Lech Wisla... miesac prawdy...

ps
                              czemu do dzialu Legia? przeciez pytanie dotyczlo reakcji kibicow...

Komentarz

Pracuję...
                              X