Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gadżety produkowane przez KP Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Arve Zobacz posta

Zamawiałem w ubiegłą niedzielę koszulkę mistrzowską i paczka była rano w środę.
    U mnie nadal cisza. Podejrzewam, że nie mają czegoś na stanie z produktów, które zamówiłem. Mógłbym to zrozumieć i poczekać cierpliwie, ale wkur..a mnie to, że z ich strony jest kompletna olewka. Numer infolinii nie czynny , na maile nikt nie odpowiada i właściwie nie można nic zrobić. Niepojęte
    "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Arturo wrócił na Ł3 a dział gadżetowy oczywiście nie widzi w tym zysku w postaci szalików, kubków czy koszulek z idolem wielu fanów ...
      Kasa ucieka.
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
        Arturo wrócił na Ł3 a dział gadżetowy oczywiście nie widzi w tym zysku w postaci szalików, kubków czy koszulek z idolem wielu fanów ...
        Kasa ucieka.
        Daj im "chwilę". Artur dopiero co do nas dołaczył, a z tego co można przeczytać jego przejście do Legii wydarzyło się bardzo dynamicznie więc niekoniecznie musieli być na to przygotowani.
        Swoją drogą chyba każdy się już przyzwyczaił, że FanStore działa bardzo kulawo. Miejmy nadzieję, że tym razem wjadą jaknajszybciej z koszulkami/bluzami bramkarskimi Boruca. To może być produkt, który wywoła największy ruch w sklepie Legii jaki do tej pory tam mieli.
        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
        Better Dead Than Red

Komentarz

• Marcino jak zakładał biznes to wędki miał na drugi dzień tyle, że nie miał fotki jak zrobić, bo nikt nie potrafił powiedzieć czy może.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
            Arturo wrócił na Ł3 a dział gadżetowy oczywiście nie widzi w tym zysku w postaci szalików, kubków czy koszulek z idolem wielu fanów ...
            Kasa ucieka.
            Po co te nerwy

Komentarz

• Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
              Marcino jak zakładał biznes to wędki miał na drugi dzień tyle, że nie miał fotki jak zrobić, bo nikt nie potrafił powiedzieć czy może.
              A teraz napisz po polsku co masz na myśli, bo z tego bełkotu to niewiele wynika.
              Warto zwracać uwagę na działania klubu, czasem ktoś coś szybciej dostrzeże.
              Ostatnio edytowany przez Marcino; [ARG:4 UNDEFINED].
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
              X