Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia-Górnik Łęczna

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia-Górnik Łęczna

A wiec czas na nowy mecz.
    Na poczatku dwie ciekawe informacje:

obie za 90minut.pl:

"Na popołudniowym treningu pierwszoligowego beniaminka Górnika Łęczna pojawił się Sylwester Czereszewski, były reprezentant Polski, w poprzednim sezonie występujący w barwach poznańskiego Lecha.
    Niespełna 32-letni Sylwester Czereszewski piłkarską karierę rozpoczął w Koronie Klewki, skąd - do Stomilu Olsztyn. Grał też m.in. w stołecznej Legii oraz w Chinach i na Cyprze.

W polskiej ekstraklasie rozegrał 218 spotkań zdobywając 67 bramek. W sezonie 1997/98, jako zawodnik Legii, wespół z Arkadiuszem Bąkiem (Polonia Warszawa) i Mariuszem Śrutwą (Ruch Chorzów) z 14. golami został królem strzelców 1. ligi.

W pierwszej narodowej reprezentacji Sylwester Czereszewski wystąpił 23 razy zdobywając 4 bramki.

Warunki rocznego kontraktu doświadczony napastnik uzgodnił już z kierownictwem Górnika Łęczna i jeśli w środę pomyślnie przejdzie testy medyczne, w najbliższą sobotę, w spotkaniu beniaminka z Legią na stadionie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie, będzie do dyspozycji trenera Jacka Zielińskiego.

Z Sylwestrem Czereszewskim podjęto rozmowy po tym, jak podczas badań lekarskich Roberta Dymkowskiego stwierdzono u tego gracza przewlekły, wymagający leczenia uraz kolana i zrezygnowano w Łęcznej z podpisania umowy.

źródło: PAP "

oraz jeszcze ciekawsze:

"
    Sylwester Czereszewski po nieudanym podejściu do Widzewa Łódź i Świtu Nowy Dwór Mazowiecki przymierza się do transferu do Górnika Łęczna.
    - W poniedziałek najprawdopodobniej przejdę badania w Warszawie. Mam nadzieję, że nastąpi to szybko i jeśli wszystko pójdzie pomyślnie już tego samego dnia mogę przyjechać do klubu.

- Czyli jest już po rozmowach?

- W sobotę w Lublinie doszło do spotkania. W rachubę wchodzi jednoroczny kontrakt.

- Już w najbliższej kolejce może pan wrócić na doskonale sobie znany stadion przy Łazienkowskiej...

- Można powiedzieć, że Górnik będzie rzucony na głęboką wodę. Dla mnie oczywiście nie ma problemu, aby zagrać na Legii.

źródło: Dziennik Wschodni"

Judasz Czereś Judasz!
    Ju nie moge sie doczekac tego meczu, mam nadzieje,ze wgramy wysoko i pewnie bo z kim wygrywac jak nie z takimi słabeuszami?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

musimy wygrac, po prostu musimy. tylko kto bedzie strzelal bramki?
      a czereszewski gdzie jeszcze nie gral? nieudane podejscie do switu? nawet tam go nie chcieli ? :buhaha:

Dla mnie oczywiście nie ma problemu, aby zagrać na Legii
      nie no spoko. nic sie nei stalo, hej czeres nic sie nie stalo
      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Łęczna to nie taki słabeusz. Wisła P. ma niezły sklad a mimo to u tych słabeuszy poległa.
        Ja troszke obawiam się o rezultat tego meczu. Legia nie przegra ale remis to też byłaby porażka. Zawodnicy z Łęcznej zamurują bramkę, a Legia nie bardzo radzi sobie w takich sytuacjach, no i w ataku mamy w tej chwili deficyt. Ja postawiałbym od 1 min. na parę Stanko - Manuel. Legii ciezko będzie strzelić pierwszą bramkę i liczę na Stanko przy stałych fragmentach - wolnych i rożnych.
        Only You

Komentarz

moj sklad:

Borus-Szala, Zielek, Choto, Jarza-Sokol II, Surma, Vuko, Kielbik-Stanko, Garcia...

i zmiany Wrobel za Stanko (Wrobel bedzie mial lepiej z podmeczonymi) i Sokol I za Sokola II (bo stary Sokol lepiej prezentuje sie na podmeczonych - tak jak Wrobel

aha i napewno nie Magiera!!! tylko Dudek!!!

Komentarz

Ja przyznam tego Choto jeszcze nie widziałem w akcji wiec szczerze postawilbym na Dudka w pierwszym składzie.

Myśle ze Yusta przedstawiła bardzo realna koncepcje murowania bramki przez Łęczną i wyprowadzanie szybkich kontr , przy których nie trudno o bład w defensywie i łapanie kartek za faule ......

Trzeba maksymalnie zdominowac środkową część boiska i byc uwaznym własnie przy tych kontratakach , wobec których pomocnicy powinni próbowac niwelować je juz przy srodkowej lini boiska, a jesli to nie powiedzie sie , wrócic za atakującymi gdyż wiadomo że Zieliński czy Jóźwiak zwrotnoscią nie grzesza , a dobre ustawienie sie coraz czesciej zawodzi , natomiast Szale łatwo złapać na faulu.

ps. tak sobie myśle że wobec naszej ławki rezerwowej odnosnie srodka pomocy i slabej formy Vukovica , chciałbym zobaczyc Sokoła starszego na środku pola wysuniętego przed Surme - posiada strzał z dystansu co jest wielkim atutem na tej pozycji i mysle ze wobec doswiadczenia i kreatywnosci powinien sobie poradzic. ale to tylko taka moja sugestia...

pozdr
            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

nie no Szczepan tylko nie Szala! jego wyczyny to akurat w Wodzisławiu dało się zauważyć.koszmar!

Komentarz

Kurczę, naprawdę obawiam sie o atak!
                Nie rozumiem, jak chcecie umieścić Stanko w ataku, w imię zasług, czy jak? Przecież nie trenował on z drużyną chyba przez większość okresu przygotowawczego, to niby jak ma grać. I to w dodatku z Garcią! (ciekawe, czy wogóle zdążyli podać sobie prawice na przywitanie?). Czarno to widzę! Mimo to trzeba to wygrać, bo ewentualny remis, czy porażka z beniaminkiem na własnym boisku to już będzie tragedia!

Komentarz

nio pannowie ja tez sie nie moge doczekac tego meczu! znow zawitam na lazienkowska i w tej rundzie nie opuszcze zadnego meczyku naszej Legiunii!mam nadzieje ze Legia wygra z Leczna i bede wracac w doskonalych chumorkach do domciu po spedzonej sobocie w Wawie! a co do Czeresia to jego spraawa troche znow dostanie okrzykow nie przyjemnych dla niego:P
                  Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez beny_77
                    Kurczę, naprawdę obawiam sie o atak!
                    Nie rozumiem, jak chcecie umieścić Stanko w ataku, w imię zasług, czy jak? Przecież nie trenował on z drużyną chyba przez większość okresu przygotowawczego, to niby jak ma grać. I to w dodatku z Garcią! (ciekawe, czy wogóle zdążyli podać sobie prawice na przywitanie?). Czarno to widzę! Mimo to trzeba to wygrać, bo ewentualny remis, czy porażka z beniaminkiem na własnym boisku to już będzie tragedia!
                    Ja liczę na Stanko przy stałych fragmentach typu rzut wolny czy rożny. W zamieszaniu pod bramką on zawsze gdzieś nogę lub głowę przystawi i jest gol, a własnie w stałych fragmentach upatruję szansy dla Legii na zdobycie gola, przynajmniej pierwszego, bo o bramki raczej łatwo w tym spotkaniu nie będzie :/
                    Only You

Komentarz

Tak Yusta, tylko ile podczas meczu jest takich sytuacji? A już opieranie nadziei na wygraną z Łęczna na ich ewentualnym wykorzystaniu przez Svitlicę wydaje mi się, przepraszam, niedorzecznością. A jeśli weźmiemy pod uwagę błędy w obronie, to może być naprawdę ciężko. No chyba, że oczaruje nas Manuel!

Komentarz

powinniśmy ich od razu zaatakować i to ostro zeby powiedzmy w pierwszych 10 minutach :mieciel: bo wtedy się będą musieli odkryć i będzie już łatwiej a więc od początku głośny bezustanny "kulturalny" doping taki żeby górnika w ziemie wbiło i dodało skrzydeł naszym kopaczom.niech górnik zobaczy jak wygląda doping w pierwszej lidze i jak Legia potrafi śpiewać.pierdolić czereszewskiego.nie ma ambicji to nie.nie zajmujmy się nim tylko trzeba dać z siebie wszystko i pomóc kopaczom z eLką na koszulce.(nie pisze na sercu bo z tym nie wiadomo jak jest) a więc w sobotę pełny stadion i doping przez 90 minut!!! :zyleta: a potem :dz: i kierunek Gorzyce

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                          ...głośny bezustanny "kulturalny" doping...
                          Wojteeeeek Hadaaaaaaaj!!! Ach kurde już się nie mogę doczekać!

Komentarz

Spoko spoko, będzie dobrze. Vuko się przełamie, Sokołowi znowu zejdzie piłka, Kiełbik strzeli bramkę z akcji 8- . Damy radę.

Cała Kryta odpowiada...
                            For those about to rock,
                            I salut you!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Keleborn
                              Cała Kryta odpowiada...
                              Kto wygra mecz ?! '8
                              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...
                              X