Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    porgram gites :+: pozwolil by sie wdrazac mlodym kibicom w tajemnice wlasnego klubu pozatym dzieki takiemmu programowi mozna bylo by zachecic wieksza rzesze kibicow na mecz ale jak ktos powiedzial ze Legia to nie MU

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxxxiM
    Zamieszczone przez szczepan
    nie odbior... tylko sciaganie plikow... wywiadow itp...
    tylko ze t juz jest dzial download a nie tv.
    ael zawsze cos... mozna powiedziec ze nie download a biuletyn informacyjny :P

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    tylko ze t juz jest dzial download a nie tv.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    ale mozna cos takiego na netcie zrobic...
    net jest rozwiazaniem, jednak tu jest inny problem. obawiam sie ze wiekszosc uzytkownikow nie ma sztywnych lacz o dobrej przepustowosci, ktore pozwolilyby na odbior dobrej jakosci obrazu+dzwieku.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    taki kanal zyl by z reklam a tera raczej bylby lokalne czyli tanie... dwa musialby miec duzo materialow spoza np wywiady treningi itp...

ale mozna cos takiego na netcie zrobic...

Zostaw komentarz:

• Tupcia
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxxxiM
    Zamieszczone przez TUPA
    No a jesli chodzi o ciąg dalszy tej Twojej wypowiedzi,to jak juz wspomniałam-nie mówię o sobie, mówię o tym, co by było ciekawsze dla ogółu!
    a skad wiesz co jest ciekawsze dla "ogolu"? prowadzilas jakies badania?
    REty,jak TY się czepiasz! Mówię "wydaje mi się" a nie "wiem,że..."

Zamieszczone przez TUPA
    A te 3-4 godziny o Legii to na jakim by były kanale
    tak sie zastanawiam, czy w ogole czytasz to co pisze, czytylko tak pobierznie co trzecie zdanie.

Zamieszczone przez TUPA
    Zresztą nie wiem, nie znam się, ale nie sądz
    ę
    , żeby mozna było założyć kanał, który działa przez 3-4 godziny.
    na jakiej podstawie nie sadzisz ze jest mozliwe stworzenie takiego kanalu? chodzi Ci o wzgledy techniczne czy finansowe czy moze jakies inne?
    nie wiem czy pamietasz, ale na poczatku swej dzialalnosci, Atomic TV (teraz MTV) mial 4 godzinny program.
    1. czytam co piszesz, wbrew pozorom nawet uważnie
    2. NIe pamiętam specjlanie atomica, mówię CI, że nie mam kablówki, do mnei nie dociera...
    3.Wybacz, nie znam się na tv, na tym jak się robi programy, nie wiedziałam, ze mozna zrobić tylko 4-godzinny kanał. Dlatego myślałam, że to by było tak, że to 'tv legia' byłoby z jakims innym kanalem połączone, po prostu "zabierając" im 4 godizny na Legię, rozumiesz już o co mi chodzi?

A dlaczego nie sądzę, ze jest to mozliwe? Ze względow finansowych raczej... WYDAJE MI SIĘ (nie mówię, że tak jest), że jakby miały byc mecze na zywo, to trzbea by wykupic jakies prawa od Canal+ itp, a nie sądzę, żeby to bylo najtańsze.No i właśnie, kto by to oglądał, skoro większośc "targetu"(tak się chyba mowi tym telewizyjnym slangiem) bylaby na meczu w tym czasie!Lepiej w takim razie ogolnopolski kanał o Legii, ale chyba cięzko jest zalożyć i utrzymać taki ogólny kanał. TRzbea miec kasę (ile trwala tv Puls? A sądze, że oni oglądalność mieli większą, niżmiałaby Legia)...

a może najpierw po prostu zacząć od takiego programu cyklicznego, 2 godizny w tygodniu (nie 20 minut jak w Pyrach) w Wocie i wtedy się zoabczy, jaką tkaie coś mialoby oglądalnośc.
    A w POznianu to w ogole chyba jakoś lepiej tą piłe traktują... (jesli chodzi o tv) w tej ich regionalnej nawet mecze ichniejszej żenskiej piłki są (Atena poznań, Medyk Konin), ale to juz nei na temat

Zostaw komentarz:

• Nova
    odpowiedział(a)
    Obiektywnie sprawe ujmując ( ) taka tv w całości poświęcona jednej drużynie,nadawana z 12 h dziennie nie miałaby sensu bo już z braku pomysłów i materiałów zaczęli by robić programy o tym co każdy piłkarz jadł na obiad ho:
    U nas jest tak-w WTK,którą nie wszyscy odbierają jest magazyn "Kolejorz",nadawany raz w tygodniu,trwa ok.25min.pokazywane są wywiady z piłkarzami,trenerem,sytuacje boiskiwe,oprawa,treningi itp.z oczywistych powodów nie są pokazywane strzelone bramki.Wg mnie ten program jest dobry choć nie idealny,do kilku spraw można się doczepić ale wiadom że jeszcze się taki nie urodził...
    Wydaje mi się że kluby powinny mieć taki magazyny w swoim regionie/mieście tylko tam pomysł nie wystarczy,musi byc jeszcze odzew ze strony tych wpływowych.
    Pzdr.

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    Po drugie takie cos warto zrobic w miescie ktore ma iles tam milionow...po trzecie sub-licencja, po czwarte "zabawa" w telewizje i cala produkcje zwiazana z realizacja meczy to nie taka prosta sprawa (i zaufaj mi wiem co mowie...)
    wierze, bo uczestniczylem w powstawaniu nowej stacji.
    ale ok, wnioski sa smutne. nawet bardzo.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Po drugie takie cos warto zrobic w miescie ktore ma iles tam milionow...po trzecie sub-licencja, po czwarte "zabawa" w telewizje i cala produkcje zwiazana z realizacja meczy to nie taka prosta sprawa (i zaufaj mi wiem co mowie...)

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Z resztą Maxxxim zauważ, że taka telewizja musiałaby się opierać na meczach Legii na żywo, a skoro miałaby to być telewizja lokalna to wszyscy zainteresowani meczem kibice powinni być na stadionie, a nie przed ekranem. Eh... o czym tu w ogóle mówić skoro dwumilionowe miasto nie może często zapełnić 15 tysięcznego stadionu...

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    dokladnie Adiq ma racje... tam pilka jest czyms codziennym... tam poczawszy od dziewczyny na skonczywszy na starych dziadkach ma sie choc troche pojecie o zespole... wiele osob moze nie chodzic na mecze ale bedzie sie z druzyna utorzsamiac... itd itp

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Nie ma co się oszukiwać taki kanał nie ma szans zaistnienia w Polsce. W naszym kraju piłka nożna jest inaczej traktowania niż na zachodzie czy południu Europy. Tam mecz jak pójście do kina, spędzenie miło czasu, a u nas wciąż większości osób ten sport kojarzy z latającymi krzesełkami. Wiadomo, że jest też sporo inaczej myślących na ten temat ludzi, ale to wciąż za mało. Dopóki tak będzie postrzegany futbol w naszym kraju, to nie mamy się co łudzić. Poza tym myślę, że jeśli już to ta telewizja mogłaby się rozwinąć właśnie głównie dzięki zasięgowi całą Polskę, a nie na samą Warszawę. Czuję, że właśnie byłaby najbardziej popularna wśród kibiców spoza miasta. Podsumowując bardziej wierzyłbym w powodzenie Małysz TV...

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TUPA
    No a jesli chodzi o ciąg dalszy tej Twojej wypowiedzi,to jak juz wspomniałam-nie mówię o sobie, mówię o tym, co by było ciekawsze dla ogółu!
    a skad wiesz co jest ciekawsze dla "ogolu"? prowadzilas jakies badania?

Zamieszczone przez TUPA
    A te 3-4 godziny o Legii to na jakim by były kanale
    tak sie zastanawiam, czy w ogole czytasz to co pisze, czytylko tak pobierznie co trzecie zdanie.

Zamieszczone przez TUPA
    Zresztą nie wiem, nie znam się, ale nie sądzę, żeby mozna było założyć kanał, który działa przez 3-4 godziny.
    na jakiej podstawie nie sadzisz ze jest mozliwe stworzenie takiego kanalu? chodzi Ci o wzgledy techniczne czy finansowe czy moze jakies inne?
    nie wiem czy pamietasz, ale na poczatku swej dzialalnosci, Atomic TV (teraz MTV) mial 4 godzinny program.

Zostaw komentarz:

• Tupcia
    odpowiedział(a)
    GRrr... Ja tu nie mówię o sobie, tylko tak poprostu gdybam!! Mi canal+ wystarczy. Mówię ogólnie, ze nie sądzę, żeby tv tylko o Legii miało dużą oglądalnośc, a całej lidze miałoby większą. Ale ja bym zapewne oglądała pasmo poświęcone TYLKo Legii.
    Ale to pasmo 3-4 godziny poświęcone tylko Legii, to bardzo dobry pomysł... Myślałam, ze chodzi Ci o cały kanał tv, cały kanał by nie wypalił, Legia to niestety nie Real.

No a jesli chodzi o ciąg dalszy tej Twojej wypowiedzi,to jak juz wspomniałam-nie mówię o sobie, mówię o tym, co by było ciekawsze dla ogółu! a canal+ jest bardzo dobry,nie przeczę. Jednak nie jst to kanał jedynie o polskiej piłce, prawda??

A te 3-4 godziny o Legii to na jakim by były kanale? bo to chyba z czyms by się trzeba było skumać. Zresztą nie wiem, nie znam się, ale nie sądzę, żeby mozna było założyć kanał, który działa przez 3-4 godziny. W ogóle to już się pogubiłam.

PS -Aster City to ja nie mam, do mnei nie dochodzi

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X