Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• TV Legia

co myslicie o takim kanale tematycznym w calosci posiweconym Legii, w ktorym mozna by bylo obejrzec stare i nowe mecze, wywiady, reportaze, filmy dokumentalne, etc. oczywiscie kanal lokalny dostepny w Warszawie. interesuje mnie Wasza opinia na ten temat.

22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

gdyby to było możliwe to powiedziałbym że jest to zajebisty pomysł

jednak biorac pod uwage to jak jest z finansami w calej Polsce wątpie zeby ktos podjał sie zrobienia czegos takiego

a moze Ty chcesz zainwestować :>
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
      a moze Ty chcesz zainwestować :>
      bardzo chetnie, ale w przyszlym roku.
      natomiast mysle, ze gdyby taki program.kanal byl dostepny w kablowce i ogladalnosc bylaby spora (no wlasnie, jakia szacunkowo moglaby byc) to moze udaloby sie cos takiego uruchomic. przeciez to nie telewizja ogolnopolska z setkami ludzi, etc.

Komentarz

Od razu cały kanał. Niech najpierw powstanie jakiś cykliczny program poświęcony Legii. Trwałby na przykład godzinę i był wyświetlany raz w tygodniu. Od czegoś trzeba zacząć. A cały kanał to nie wypali, ... bo kto ma się podjąć takiego przedsięwzięcia.
        Legia
        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
          A cały kanał to nie wypali, ... bo kto ma się podjąć takiego przedsięwzięcia.
          tego nie wiesz na pewno. ale interesuje mnie rowniez Wasza opisnia na temat ogladalnosci takiego kanalu, czy jak chcesz programu.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
            Zamieszczone przez zajączek
            A cały kanał to nie wypali, ... bo kto ma się podjąć takiego przedsięwzięcia.
            tego nie wiesz na pewno. ale interesuje mnie rowniez Wasza opisnia na temat ogladalnosci takiego kanalu, czy jak chcesz programu.
            Nie wiem? Zastanów się. Swoje kanały ma tylko kilka klubów i to NAJwiększych na świecie, np Real, Manchester. Legia to może mieć w tej chwili co najwyżej widownię do oglądania takiego kanału. A ile jest w ogóle kanałów tematycznych w Polsce? Ile trzeba było czekać, aby powstał kanał sportowy? Kanał Legii jest możliwy za jakieś 50 lat, nie teraz, nie za rządów Trylnika, nie w obecnej, biednej Polsce.
            Bo taki kanał powinien być profesjonalny, a teraz w Polsce to tylko C+ pokazuje piłkę w sposób profesjonalny. PolsatSport się nie umywa do tego poziomu, a o poziomie TVP nie ma co gadać.
            Jeden program jest jeszce możliwy, tylko autor powinien mieć na niego jakiś pomysł, a nie na łapu capu.
            Legia
            wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

wiem ze tylko najwieksze kluby maja swoje stacje, totez nie twierdze ze mialby to byc tego typu kanal, bo osiagniecie chocby tego typu ogladalnosci jest niemozliwe z prostego powodu.
              caly czas jednak zastanawia mnie ile osob byloby zainteresowanych, gdyby taki program (nie oddzielna stacja) byl nadawany np. w kablu za darmo. bo taka informacja jest podstawa do rozpoczecie czegokolwiek.

Kanał Legii jest możliwy za jakieś 50 lat, nie teraz, nie za rządów Trylnika, nie w obecnej, biednej Polsce.
              nie wiem czy to tylko moje wrazenie, ale tak mi sie wydaje ze ciagle skads dochodza glosy ze za trylnika to nic sie nie da zrobic. to juz jakas mania przesladowcza chyba. w obecnej biednej polsce, powstaje duzo roznych projektow ktore sa realizowane z sukcesem. medialnych rowniez.

Jeden program jest jeszce możliwy, tylko autor powinien mieć na niego jakiś pomysł, a nie na łapu capu.
              a skad wniosek ze na "lapu capu"? pomysl jest i to dobrze przemyslany. a ze zajmuje sie mediami od lat to wiem, ze takich rzeczy nie robi sie w 15 minut. stad moje pytania kierowane do (tak mi sie wydaje) najwalsciwszych ludzi, ktorych ten temat dotyczy.

Komentarz

Będę szczęśliwy jak raz na tydzień w WOTcie pojawi sięgodzinnny magazyn "Z Łazienkowskiej" + wykupiona przez klub strona w Telegazecie.
                Cała reszta to dla mnie zupełny kosmos w ciągu najbliższych 15 lat (co najmniej)/
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

no to swietnie, juz 3 osoby zainteresowane ogladaniem takiego programu :/
                  musze tez przyznac ze jest duza rozbieznosc w terminach, raz 50 lat raz 15 lat. :/ :/
                  w swoim poscie pytalem raczej o to, czy taki program mialby Waszym zdaniem duza ogladalnosc i ewentualnie jak ja szacujecie, a nie czy to duzo kosztuje, czy znajdzie sie inwestor i czy jest pomysl., czy ktoras stacja go wuemtuje, czy trylnik bedzie mieszal czy nie, itd.

Komentarz

Dla mnie pytanie jest: czy jest z czego zrobić materiał na chociażby kilka godzin dziennie, dlatego jestem wybitnie sceptyczny, mam też obawy co do oglądalnośći (także z powyższego powodu)
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pragne zauwarzyć że nieliczne kluby które posiadają swoją telewizje takie jak Milan , Manchester czy Real mają kibiców na całym świecie i z takiego przedsiewzięcia mają niewątpliwe zyski .

Dla nas kibicow Legii taki kanał o naszym klubie napewno byłby wielką gratką ,a oglądali by takowy program zapewne nie tylko kibice z Warszawy , lecz w naszej polskiej rzeczywistości kiedy w ogólnodostepnej telewizji nie ma porządnego programu o lidze jeszcze wiele musi czasu upłynac i pokoleń zmienic aby takie rarytasy mogły być mozliwe.

pozdr
                      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                        Dla mnie pytanie jest: czy jest z czego zrobić materiał na chociażby kilka godzin dziennie
                        patrze na to pytanie i tak sie zastanawiam czy mowimy o tym samym zespole. bo gdybys np. mial na mysli Gornik Polkowice to rozumiem, ze moglby byc problem z materialmi, ktorymi mozna kogokolwiek zainteresowac (z calym szacunkiem dla kibicow tejze druzyny). ale jesli sie nie myle, to Legia Warszawa ma dosc bogata historie zwiazana zarowno z liga polska jak i europejskimi pucharami, wystepuje w ekstraklasie i jak zwykle ma ambitne plany, miala wybitnych pilkarzy, ma osobowsci pilkarksie i ludzi z pilka zwiazanych, etc. mozna tak dlugo wyliczac.
                        naprawde masz watpliwosci czy byloby z czego zrobic material?

Komentarz

Taki kanał oglądałbym z przyjemnością,niestety obecnie uważam,że stworzenie go jest raczej niemożliwe.Najpierw w naszej regionalnej telewizji mógłby pojawić się cotygodniowy program o Legii.Skróty z ostatniego meczu(ale tu trzeba się dogadać z C+),wywiady,reportaże i tym podobne atrakcje
                          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

a czy znane jest czytelnictwo Naszej Legii? ale czytelnictwo nie naklad.

Komentarz

Wiesz z tą telewizją to dobry pomysł ale niestety Legii daleko do tego tematu Takie kluby jak MU może sobie na to pozwolić ale jeszcze nie my ale w przyszłości
                              LEGIA I TYLKO LEGIA !!!

Komentarz

Pracuję...
                              X