Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Obiektywnie sprawe ujmując ( ) taka tv w całości poświęcona jednej drużynie,nadawana z 12 h dziennie nie miałaby sensu bo już z braku pomysłów i materiałów zaczęli by robić programy o tym co każdy piłkarz jadł na obiad ho:
    U nas jest tak-w WTK,którą nie wszyscy odbierają jest magazyn "Kolejorz",nadawany raz w tygodniu,trwa ok.25min.pokazywane są wywiady z piłkarzami,trenerem,sytuacje boiskiwe,oprawa,treningi itp.z oczywistych powodów nie są pokazywane strzelone bramki.Wg mnie ten program jest dobry choć nie idealny,do kilku spraw można się doczepić ale wiadom że jeszcze się taki nie urodził...
    Wydaje mi się że kluby powinny mieć taki magazyny w swoim regionie/mieście tylko tam pomysł nie wystarczy,musi byc jeszcze odzew ze strony tych wpływowych.
    Pzdr.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
      Zamieszczone przez TUPA
      No a jesli chodzi o ciąg dalszy tej Twojej wypowiedzi,to jak juz wspomniałam-nie mówię o sobie, mówię o tym, co by było ciekawsze dla ogółu!
      a skad wiesz co jest ciekawsze dla "ogolu"? prowadzilas jakies badania?
      REty,jak TY się czepiasz! Mówię "wydaje mi się" a nie "wiem,że..."

Zamieszczone przez TUPA
      A te 3-4 godziny o Legii to na jakim by były kanale
      tak sie zastanawiam, czy w ogole czytasz to co pisze, czytylko tak pobierznie co trzecie zdanie.

Zamieszczone przez TUPA
      Zresztą nie wiem, nie znam się, ale nie sądz
      ę
      , żeby mozna było założyć kanał, który działa przez 3-4 godziny.
      na jakiej podstawie nie sadzisz ze jest mozliwe stworzenie takiego kanalu? chodzi Ci o wzgledy techniczne czy finansowe czy moze jakies inne?
      nie wiem czy pamietasz, ale na poczatku swej dzialalnosci, Atomic TV (teraz MTV) mial 4 godzinny program.
      1. czytam co piszesz, wbrew pozorom nawet uważnie
      2. NIe pamiętam specjlanie atomica, mówię CI, że nie mam kablówki, do mnei nie dociera...
      3.Wybacz, nie znam się na tv, na tym jak się robi programy, nie wiedziałam, ze mozna zrobić tylko 4-godzinny kanał. Dlatego myślałam, że to by było tak, że to 'tv legia' byłoby z jakims innym kanalem połączone, po prostu "zabierając" im 4 godizny na Legię, rozumiesz już o co mi chodzi?

A dlaczego nie sądzę, ze jest to mozliwe? Ze względow finansowych raczej... WYDAJE MI SIĘ (nie mówię, że tak jest), że jakby miały byc mecze na zywo, to trzbea by wykupic jakies prawa od Canal+ itp, a nie sądzę, żeby to bylo najtańsze.No i właśnie, kto by to oglądał, skoro większośc "targetu"(tak się chyba mowi tym telewizyjnym slangiem) bylaby na meczu w tym czasie!Lepiej w takim razie ogolnopolski kanał o Legii, ale chyba cięzko jest zalożyć i utrzymać taki ogólny kanał. TRzbea miec kasę (ile trwala tv Puls? A sądze, że oni oglądalność mieli większą, niżmiałaby Legia)...

a może najpierw po prostu zacząć od takiego programu cyklicznego, 2 godizny w tygodniu (nie 20 minut jak w Pyrach) w Wocie i wtedy się zoabczy, jaką tkaie coś mialoby oglądalnośc.
      A w POznianu to w ogole chyba jakoś lepiej tą piłe traktują... (jesli chodzi o tv) w tej ich regionalnej nawet mecze ichniejszej żenskiej piłki są (Atena poznań, Medyk Konin), ale to juz nei na temat
      Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
      /Chillout squad/

Komentarz

taki kanal zyl by z reklam a tera raczej bylby lokalne czyli tanie... dwa musialby miec duzo materialow spoza np wywiady treningi itp...

ale mozna cos takiego na netcie zrobic...

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
          ale mozna cos takiego na netcie zrobic...
          net jest rozwiazaniem, jednak tu jest inny problem. obawiam sie ze wiekszosc uzytkownikow nie ma sztywnych lacz o dobrej przepustowosci, ktore pozwolilyby na odbior dobrej jakosci obrazu+dzwieku.
          22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

nie odbior... tylko sciaganie plikow... wywiadow itp...

Komentarz

tylko ze t juz jest dzial download a nie tv.
              22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                tylko ze t juz jest dzial download a nie tv.
                ael zawsze cos... mozna powiedziec ze nie download a biuletyn informacyjny :P

Komentarz

porgram gites :+: pozwolil by sie wdrazac mlodym kibicom w tajemnice wlasnego klubu pozatym dzieki takiemmu programowi mozna bylo by zachecic wieksza rzesze kibicow na mecz ale jak ktos powiedzial ze Legia to nie MU

Komentarz

Pracuję...
                  X