Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odra - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Kempes
    Czekaliśmy na wiązane akcje Sagana i Manuela , a tu sie okazuję że najpierw ''siłą rzeczy'' zobaczymy Stanko i Garcie.
    Tylko pytanie: jakiego Stanko, no i jakiego Garcie? Coś marnie to wszystko w ataku widzę! :fu:

A co do meczu to Jóźwiak za karę na ławkę, za niego może być Dudek, Gmitrzuk, ktokolwiek. Faul na Saganie: żołta kartka dla Odrzaka (fajnie go dosiadał ) i czerwona dla Sagana (na moim TV Sagan kopie go w krocze - niesportowe zachowanie, sam wymierzył sprawiedliwość itd.), faul na Jarzy - czerwona kartka dla Odrzaka - atak wyprostowaną nogą w przeciwnika, a nie w piłkę, Jóźwiak - zdecydowanie czerwona kartka, ale ani główny, ani asystent nie widzieli, więc nie ma kary. Niewidoczny Surma, niedokladny Vuko, zaj :* sty Boruc, dobry Sokół Starszy, Kiełbik - taki jakiś bezbarwny, starający się Sagan, Wróbel kiepski, Szala powinien się rozkręcić (czy kontuzja jest groźna), Zielu - kiedyś bywało lepiej, ale może to wina Bereta , Svitlica - skoro ma zaległości treningowe, to niech sobie pogra w IV lidze (a póżniej i tak odejdzie, więc pożytek z niego żaden), system 1-4-4-2 - póki co ciężko, ale może w trakcie sezonu się to rozegra, tylko aby nie było za dużo strat punktowych. Atak - same problemy, Sagan - czerwień, Wróbel - niewidoczny, Stanko - póki co szkoda gadać i jeszcze ma odejść, Manuel - ??? (wrócił z tej Argentyny???), Cieśliński - kontuzja (jak długo???) - cholera to kto będzie strzelal bramki, to dopiero początek sezonu, ale kto da gwarancję, że nie pojawią się kolejne kontuzje i kartki??? Pożyjemy zobaczymy! Cieszmy się, że już grają i miejmy nadzieję, że problemy szybko miną!

Komentarz

zgodnie z przepisami jezeli od razu dostal czerwien to pauzuje od nastepnego meczu... czyli od soboty...

jak juz pisalem przezylbym ten remis gdybym widzial tam pomysl na gre jakis sens a tu byla kopanina jedynymi ktorzy jak dla mnie mysleli na boisku byl Saga oraz Jarza i Vuko...

Komentarz

miejmy nadzieje ze Kubicki zacznie wygrywac bo cos strasznie remisowac lubi.o grze Legii za duzo powiedziec nie moge,z trybun nie wygladalo to najlepiej ale jak widac z tych trybun boisko chyba karzdy wie.

ps.kiedy jest powtorka na analu?

pozdro.
        Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Heh, co tu napisać. Nie takiego spodziewałam się początku sezonu. W końcówce jak nigdy modliłam się o końcowy gwizdek. Legia miała bardzo dużo szczęścia, co prawda Legioniśi też mieli jeszcze ze trzy klarowne sytuacje, ale to że mecz zakończył sie remisem zawdzięczamy Ziarkowskiemu i Borucowi, który potwierdził swoją dobrą dyspozycję z końcówki poprzedniego sezonu.
          Jóźwiak....... dzizas, jak tylko piłka leciała w jego kierunku miałam stan przedzawałowy. Z jego winy padła bramka, a obciął sie jeszcze kilka razy. W ogóle z całej formacji defensywnej przyzwoicie grał tylko Jarza, kompletnie rozczarował mnie Szala.
          Surma w sumie OK, Vuko.... bywało lepiej, chociaż akcja przeprowadzona ze Stanko napawa optymizmem.
          Skrzydełka....... o dziwo lepiej pracowało prawe. Kiełbowicz ze swoimi wrzutkami co raz bardziej przypomina Kosowskiego. Wali takie balonówy, że aż płakac się chce.
          Atak...... Wróbel - kompletne nieporozumienie. Dużo biegał i za dużo faulował, w sumie jakby się Słupik czepiał to mógł zobaczyć czerwoną kartkę. Jedno dobre podanie to troche za mało :/
          Saganowski starał się i szarpał jak zwykle, szkoda że nic nie strzelił i szkoda tej czerwieni, aczkolwiek kartka zasłużona. Jóźwiak też powinien obejrzeć. Z premedytacją wyjechał gościowi z łokcia.
          Kartki dla Legii zasłużone, ale pracy sedziego nie oceniam pozytywnie, bo to samo powinien robić z piłkarzami Odry. Za faul na Jarzy bezdyskusyjna czerwień, ten który dostał kopa i z łokcia powinien dostac żółtko za faul na Saganowskim.
          Cóż, mam nadzieję, że za tydzień będzie lepiej.
          Only You

Komentarz

No to mamy pierwszy remis. Na pewno nie ostatni.

Pol obrony do wymiany.

Jedynym atutem Szali byla walecznosc - na Odrze radaru o wiekszym zasiegu dawno nie widzialem w nasze lidze - jak mu sie nie chce biegac to nie biega...

Beret nie Zielek - belt nie wino. Jak dobrze, ze ktos czasem mysli i nie zostal kapitanem.

Dudek, Choto, Magiera moze cos sie uda poskladac

Komentarz

Po pierwszej kolejce nie da sie ocenic, co i jak... Dopiero za jakiś czas będziemy wiedzieć czy walczymy o Mistrza, czy o środek.

Jednak ja się modle o Mistrza anie: .

Komentarz

Nie ma się co łamać po pierwszym meczu. Wygramy z Łęczną 3-0, dwie strzeli Garcia a jedną Jarza.
                "Czarna Elka w kółeczku się mieni....."

Komentarz

Zamieszczone przez Aro
                  Nie ma się co łamać po pierwszym meczu. Wygramy z Łęczną 3-0, dwie strzeli Garcia a jedną Jarza.
                  Optymista , a serio mam nadzieję że nie potracimy punktów z Łeczną i Polonią.

Komentarz

http://tour-de-lain.chez.tiscali.fr/photo09.htm
                    Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej ukarał dziś dwoma meczami dyskwalifikacji zawodnika Legii Warszawa Marka Saganowskiego za czerwoną kartkę w ligowym meczu z Odrą Wodzisław.
                    Na kolejne posiedzenie WD w dniu 18 sieprnia zaproszono innego piłkarza Legii Marka Jóżwiaka w celu wyjaśnienia incydentu do jakiego doszło w meczu z Odrą Wodzisław.

WD PZPN wszczął dziś postępowanie dyscyplinarne wobec Widzewa Łódź za brak porządku podczas ligowego meczu ze Świtem Nowy Dwór, w dniu 9 sierpnia, w wyniku czego naruszono nietykalność osobistą delegata - obserwatora PZPN. Decyzja w tej sprawie zostanie podjęta na specjalnym posiedzeniu WD w dniu 18 sierpnia 2003 roku.

WD PZPN, po zapoznaniu się z pismem Wisły Płock, uznał za prawidłową decyzję klubu o zawieszenie kary dyskwalifikacji nałożonej na Emmanuela Ekwueme. Tym samym piłkarz może wystąpić w najbliższej kolejce ligowej zaplanowanej na 15/17 sierpnia.
                    Czyli Łęczna i Gorzyce. Czyli nie jest źle. Dobrze że przełożyliśmy ten mecz pucharowy z Gorzycami :+:
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

wezwany na wyjasnienia pewnie powie ze sie odpychali i ze chcial sie poprostu uwolonic pewnie skonczy sie na krzyku...

Komentarz

watpie takie rzeczy za czesto sie zdarzaja...

Komentarz

Pracuję...
                        X