Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odra - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

chłopaki Sagan upadł i chciał sie odgryźć przeciwnikowi (nawet coś do niego mówi) i jak to nazwali w C+ przy pamietnej sytuacji z Kiełbowiczem "wierzgał nogami". Przy tym "wierzganiu" widac ruch nogą w strone przeciwnika. Jak dla mnie zasłużona byłaby druga żólta a nie czerwona.

Co do relacji z LL. Sędzia nie zapomniał o pokzaniu drugiej żółtej tylko jak chce pokazać odrazu czerwoną to pokazuje czerwoną a żółta kartka tak jakby sie nie liczy (tzn jest liczona do wszystkich żółtych uzbieranych w sezonie ale w danym meczu sie nie liczy)
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
      Sędzia nie zapomniał o pokzaniu drugiej żółtej tylko jak chce pokazać odrazu czerwoną to pokazuje czerwoną a żółta kartka tak jakby sie nie liczy (tzn jest liczona do wszystkich żółtych uzbieranych w sezonie ale w danym meczu sie nie liczy)
      czyli dostal jedna zolta i jedna czerwona w jednym meczu? to w takim razie zolta mu sie zaliczy do calosci, za czerwona go zawiesza a na ile zdecyduje wydzial dyscypliny? osobiscie nie widzialem czegos takiego wczesniej, albo nie pamietam.
      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM

czyli dostal jedna zolta i jedna czerwona w jednym meczu? to w takim razie zolta mu sie zaliczy do calosci, za czerwona go zawiesza a na ile zdecyduje wydzial dyscypliny? osobiscie nie widzialem czegos takiego wczesniej, albo nie pamietam.

jak na mój gust to dokładnie tak bedzie jak napisałeś
        Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
        że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
        choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

tylko szkoda, ze zawodnik odry nie dostal nawet zoltej kartki skoro faulowal saganowskiego, bo ten sie przeciez sam nie przewrocil i nie "wierzgal nogami" dlatego, ze symulowal upadek. jakas paranoja. nie zebym wierzyl w spiskowa teorie dziejow wierzyl, ani tym bardziej w spisek sedziow, ale jakos tak dziwnie sie sezon poprzedni skonczyl i jakos tak dziwnie sie nowy zaczal.

Komentarz

ja bym zrozumial jakby pokazali ze maja jakis pomysl na gre jakis plan a to byla zwykla kopanina... gdzie sa te wzmocnienia... ehhh nawet nie chce mi sie pisac... wystarczy mi 1,5 h rozmowy z kumplami po meczu...

Komentarz

oceny z GW:

Artur Boruc - 5+. Kilka naprawdę świetnych interwencji, szczególnie obrona strzału Nowackiego w 72. min.

Wojciech Szala - 3. Solidny, ale bez wielkich wzlotów. Nie włączał się do akcji ofensywnych.

Marek Jóźwiak - 2-. Koszmarny bład na początku, po którym padła bramka dla Odry. Potem też grał niepewnie.

Jacek Zieliński - 3. Lepszy od Jóźwiaka na środku obrony, ale też widywany w dużo lepszej dyspozycji. Kilka potknięć, błędy przy wyprowadzaniu piłki.

Tomasz Jarzębowski - 3+. Grał nie tylko w defensywie, w pierwszej połowie raz groźnie włączył się do ataku.

Tomasz Sokołowski I - 4+. W pierwszej połowie, gdy Legia się broniła miał sporo swobody na prawym skrzydle. Jeden z bardziej widocznych legionistów. A bramka z woleja - "stadiony świata".

Łukasz Surma - 4+. Mało efektowny, ale bardzo sumiennie harował w środku pola. Starał się wiązać akcje, co nie zawsze udawało się jego kolegom.

Aleksandar Vuković - 4-. Próbował pomagać Surmie, ale nie tak pracowity. Popełniał też więcej błędów.

Tomasz Kiełbowicz - 3. Występ solidny, lecz bez większych wzlotów. Niełatwo będzie z tego meczu go zapamiętać.

Marek Saganowski - 4. Jeden z bardziej widocznych. Widać, że jest "w gazie". Byłaby solidna czwórka, ale ze względu na czerwona kartkę i osłabienie zespołu tylko trója.

Radosław Wróblewski - 2. Wyróżniał się tylko ostrą grą, faulował najwięcej ze wszystkich zawodników na boisku. Szybciej powinien go zastąpić Svitlica. Wystąpił w napadzie, a przez cały mecz nie oddał ani jednego strzału na bramkę.

Stanko Svitlica, Tomasz Sokołowski II i Jacek Magiera - Grali zbyt krótko, by ich oceniać.
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Z ocenami to jest tak, że ważny jest wynik końcowy - wtedy są wyższe o punkt ;ub dwa.

Z dzisiejszego składu to mam pytanie do "Bereta" - po co on jest na boisku? Jeśli tylko po to żeby zaliczać asysty rywalom, to może niech się weźmie za trenowanie młodzieżowców Ekspandora Cebula....

Sędziemu Słupikowi nic już więcej nie potrzeba...dajcie mi znać kiedy będie sędziował u nas, mam ochotę osobiście obić gębę temu typowi......
                stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

Niestety nie widziałem meczu, ale tradycji stało się zadość - czyli niezbyt udany początek ligi. Z tego co wiem to chyba Odra była bliższa zwycięstwa. Ciekawi mnie jak zagra w przyszłośći atak Sagan - Garcia.

Komentarz

gorąco to tam jest tylko na sektorach odry jak się pikniki smażą.a poza tym że Sokół walnął zajebistą brameczkę to niewiele pamiętam. iwo4:

Komentarz

Obejrzałem meczyk i nie mam pretensji do sędziego za czerwień dla Sagana tylko za brak reakcji nba dość brutalny faul na nim. Podobnie (niemiałbym pretensji) mógł postąpić z Jóźwiakiem (latający łokieć), no i mógł zareagować na faul na Jarzy.
                      Ciekaw jestem co PZPN powie o Saganie (napewno nei zagra z Łęczną a co z Tłokami i derbami zwłaszcza ten ostatni mecz mnie mierzi).
                      Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Zamieszczone przez Radio
                        Obejrzałem meczyk i nie mam pretensji do sędziego za czerwień dla Sagana tylko za brak reakcji nba dość brutalny faul na nim. Podobnie (niemiałbym pretensji) mógł postąpić z Jóźwiakiem (latający łokieć), no i mógł zareagować na faul na Jarzy.
                        Ciekaw jestem co PZPN powie o Saganie (napewno nei zagra z Łęczną a co z Tłokami i derbami zwłaszcza ten ostatni mecz mnie mierzi).
                        przecież w ksp sa same jelenie i jakby się sprężyli nie wiem jak to jak ich nasi piłkarze nie zlekceważą to się mogą zesrać a nie zremisować o wygraniu nie wspominając.Tłoki też powinniśmy opchnąć bez problemu.a z Łęczną nie ma co dumać bo na bank nie zagra.trzeba liczyć na Manuelę

Komentarz

"Zostanę zdyskwalifikowany przynajmniej na dwa mecze" - powiedział Saganowski. to jeszcze pytanie od kiedy bezie ta dyskwaliflikacja i dlaczegoo nie zagra w waznych meczach.

Komentarz

Spisku to ja bym tutaj raczej nie szukał, chociaż wiadomo jak Słupik z Krakowa, przepraszam Tarnowa nas kocha.

Beret jak dla mnie trzepnął go w ramach rewanżu z kartkę Sagana (to był ten sam pajac), chociaż na powtórkach wyglądało to na dość przypadkowe. Znając Jóźwiaka - tak miało wyglądać...
                            For those about to rock,
                            I salut you!!!

Komentarz

co tu duzo mowic pierwsza polowa to calkowite dno! w drugiej polowie gra naszego zespolu podobala mi sie calkiem kilka skladnych akcji z pierszej pileczki! dlamnie wrobel to jest totalne cienizno nie wiem co on robi w skladzie ale coz jak nie ma kogo innego to gra kto jest! beret ehhh juniorzy takich bledow nie popelniaja! ale coz moze lepiej teraz niz w innym meczu! ze popelnia taki bląd! co do vuko starla sie ale nic z tego mu nie wychodzilo! nio sagan po tobie sie najwiecej spodziewalem i powiem szczerze rosczarowals mnie troszke i te kopniecje bylo i nie ma co tu ukrywac ponioslo cie bo cie pzryciwnik faulowal i mu musiales oddac! ale szkoda bo unas jest teraz tragiczna sytulacja z napastnikami! nio ale wsumie gra niezla momentami! baruc w tym roku bramkarz ligi bedzie ! nio to tyle juz w sobote nastepne emocje na ktorych bede i ja do zobaczenia w wawie na zylecje
                              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Czekaliśmy na wiązane akcje Sagana i Manuela , a tu sie okazuję że najpierw ''siłą rzeczy'' zobaczymy Stanko i Garcie.
                                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...
                                X