Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odra - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Adiq
    Zamieszczone przez Sharn
    Teren jest gorący i jeszcze sporo drużyn tam pogubi punkciki (i to wszystkie).
    Wodzisław gorący teren? W jakim sensie? Drużyna nie jest jakaś rewelacyjna, jej nazwa nie powala na kolana, garstka kibiców na małym stadionie w małym mieście, na dodatek zawsze tam wygrywaliśmy. W jakim więc sensie gorący teren? To jak powiesz o grze na Widzewie, Lechu, Wiśle, GKSie, Górniku itd.?

Nie chodzi mi o atmosferę tylko umiejętności piłkarskie, które Odra ma. Vide poprzednie sezony.
    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
      dwa punkty stracone, Saganowski bedzie zwieszony.
      A to on od razu czerwień dostał? Bo myślałem że drugą żółtą? Jak drugą żółtą to z Łęczną gra...
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

dostał czerwien, ale tak był atakowany przy tej akcji

a to spalony którego nie było a brama mogła byc

Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
        że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
        choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
          A to on od razu czerwień dostał? Bo myślałem że drugą żółtą? Jak drugą żółtą to z Łęczną gra...
          Wydawało mi się że Słupik od razu czerwienią machnął. Na pewno wyciągnął od razu, ale czy pokazał wcześniej żółtą - nie wiem...
          For those about to rock,
          I salut you!!!

Komentarz

Dwie żółte - szczescie w nieszczesciu.

bedzie grał

ps. hmm z tego ujecia widać że w dole ekranu gracz był na biernym
            spalonym ,lecz mógł mieć znaczący udzial w tej akcji pod bramką wiec nie jestem przekonany co do tego czy sedzia popełnił bląd.
            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes

bedzie grał

spalonym ,lecz mógł mieć znaczący udzial w tej akcji pod bramką wiec nie jestem przekonany co do tego czy sedzia popełnił bląd.

skad wziałes ze dwie żółte wszystkie agencje informacyjne podaja ze to była odrazu czerwona kartka

spalonego nie było co potwierdzili wszyscy w c+ (oczywiscie był bierny ale piłka nie była do niego zagrywana)
              Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
              że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
              choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

leczna to nie problem, po lecznej jest polonia i potem lech. a tez zalezy od kiedy go zawiesza, bo w 6 kolejce jest wyjazd do galicji. moze jesli nie bedzie ogl grac to zobaczymy duet Svitlica (jesli zostanie) i Garcia.
                22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Pierwsze koty ... itd. Momentami nieźle, momentami tragicznie. Co w tej drużynie robi Wróblewski to nie wiem. Może ma takie zadania by tylko faulować. Nie widziałem żadnego udanego zagrania. Podobnie Vuković. Z tym że tu jeszcze trzeba dać szansę. Pamiętam mistrzowski sezon i jego podania. Dziś nie wyszło nic. Ani jedno zagranie. Może tylko strzał dość kąśliwy i przede wszystkim celny. Zieliński jak zwykle łatający dziury zwłaszcza po ogrywanym niemiłosiernie Jóźwiaku. Najlepszy Sokołowski I i niedlatego że zdobył filmową bramkę. Każde dośrodkowanie w zasadzie udane. A Sagan chyba jednak dostał czerwień czyli pauza (min 1 mecz). No nic. Zobaczymy jak inni powalczą w Wodzisławiu bo mimo wszystko niezła paczkę tam zebrali.

Komentarz

że tak powiem - sędzia kalosz.
                    Za co Sagan dostał czerwoną? (a dlaczegokomentator z C+ upierał się, że to żółto-czerwona?). Dlaczego ci z Wodzisławia nie dostali kartek za wejście nakładką na JArzębowskiego, za kopnięcie w brzuch Wróblewskiego? Zresztą to wogóle kuriozalna sytuacja - kopią Odrowcy Wróbla w brzuch, piłkę na aut, po czym sędzie uznaje, że Wróblewski symulował, a z autu piłkę wrzuca Odra. I znów genialny komentarz na C+: faul był niezamierzony.....

Za co Zieliński dostał kartkę? Przecież tamten symulował! Wsdtał jak tylko Jacuś kartkę obejrzał!

Brawo Wróbel - kilka pieknych zagrań, brawo Sokół za gola, Boruc całkiem ładnie. W pierwszej połowie Kiełbowicz też się starał. Surma potrafi grać lepiej, Vuko więcej gubił niż grał do przodu, Jóźwiak - winny przy bramce dla Odry.
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Zamieszczone przez James
                      . Co w tej drużynie robi Wróblewski to nie wiem. Może ma takie zadania by tylko faulować. Nie widziałem żadnego udanego zagrania. Podobnie Vuković. Z tym że tu jeszcze trzeba dać szansę. Pamiętam mistrzowski sezon i jego podania. Dziś nie wyszło nic. Ani jedno zagranie. Może tylko strzał dość kąśliwy i przede wszystkim celny. Zieliński jak zwykle łatający dziury zwłaszcza po ogrywanym niemiłosiernie Jóźwiaku. Najlepszy Sokołowski I i niedlatego że zdobył filmową bramkę. Każde dośrodkowanie w zasadzie udane. A Sagan chyba jednak dostał czerwień czyli pauza (min 1 mecz). No nic. Zobaczymy jak inni powalczą w Wodzisławiu bo mimo wszystko niezła paczkę tam zebrali.
                      To oglądaj mecze uważniej, a nie śpij! Miał choćby zagranie piętą do Kiełbowicza wchodzącego w pole karne. Kiełbik nie trafił. Kilka innych zagrań Wróblewskiego też było bardzo udanych
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
                        Zamieszczone przez Kempes

bedzie grał

skad wziałes ze dwie żółte wszystkie agencje informacyjne podaja ze to była odrazu czerwona kartka

spalonego nie było co potwierdzili wszyscy w c+ (oczywiscie był bierny ale piłka nie była do niego zagrywana)
                        Wybacz mój błąd , opierałem sie na onetowej relacji , i bylem pewien ze to była druga żółta.
                        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

ja juz w ogole nie wiem o co chodzi. relacja z LegiaLive:

56 min. Żółta kartka dla Saganowskiego za faul na Myszorze.
                          i potem
                          82 min. Czerwona kartka dla Saganowskiego.

czyli dwie zolte, tylko przy drugiej sedzial olal pokazanie zoltej i od razu wyciagnal czerwona, czy nikt nie zwrocil uwagi na druga zolta?

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                            ja juz w ogole nie wiem o co chodzi. relacja z LegiaLive:

56 min. Żółta kartka dla Saganowskiego za faul na Myszorze.
                            i potem
                            82 min. Czerwona kartka dla Saganowskiego.

czyli dwie zolte, tylko przy drugiej sedzial olal pokazanie zoltej i od razu wyciagnal czerwona, czy nikt nie zwrocil uwagi na druga zolta?
                            Tak BTW to oglądałem powtórke z tej sytuacji i za chińskiego Boga nie wiem za co Sagan tę kartkę wyłapał. Skoczył na niego koleś, sprowadził go do parteru i... Czerwień. Ślepy jestem? Co tam widzieliście?
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

nie jestes w swym zdumieniu osamotniony. zdumiony jest rowniez Saganowski. i choc pilkarzom nie zdarza sie czesto przyznac do faulu to jednak w tym przypadku rezcywiscie sedzia chcial sie chyba wpisac do galerii slaw sedziowskich im. sedziego o nazwisku na M

Nie wiem dlaczego dostałem kartkę. Byłem ewidentnie faulowany, zawodnik Odry mnie trzmał i upadliśmy, a sędzia boczny stwierdził, że go kopnąłem... wszystko wyjaśnią powtórki Canal+.

Komentarz

a sobie skomentuje...no wiec juz na poczatku mam czarne mysli "zlota seria remisow KUBY" druga sprawa...ja w tym roku bede bardziej liczył na puchar POLSKI, ale nie mozna olać przeciwnika jak ost. razem w PP.
                                3 sprawa, ODRA to jednak nie ogórki, musimy poczekać, wszyscy jestesmy podminowani, bo te 2 miechy przerwy były, i emocje w nas sie gotują z Łęczną musi być dobry doping, jak za dawnych latek, kiedy piro nie było tak popularne, ja tam staram sie opierdalać tych co nie spiewaja :buhaha: a przynajmniej upominać '8 zatem niech każdy forumowicz działa na trybunach, i bedzie git
                                z Łęczną 3 pkt, a inne drużyny poobserwujmy w wodzislawiu, i wtedy zweryfikujemy nasz wynik,
                                jak mawial mój dziadzio "tylko spokój nas uratuje"
                                "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Pracuję...
                                X