Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odra - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Kawa
    Bart Ty lepiej nie wklejaj screenów z c+ bo Cie jeszcze oskarza
    Ilu naszych jest w Wodzisławiu?
    na moje oko około 300 osób moze wiecej

są fany Deyna, Legiunia, Stegny, Turyści, FB, Legijni Patrioci i chyba jeszcze coś.
    Jak złabie screena to wkleje a cAnal moze mnie w dupe pocałować i tak z nimi nie wspópracuje
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Czy ktoś może zrobić coś z tym pacjentem z fikającym pedałkiem w podpisie? Dziękuję, właśnie wróciłem z wesela i jestem lekko rozdrażniony 8o

I gdzie jest ten temat o kacu?

Gogo Legia! Sinuhe trafi wynik, ja to wiem...
      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Qrwa Sagan! Czerweń w takim momencie :fu:
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Za dwie żółte ile on może pauzować ?
          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez seman2
            Jest!!!!!!!!!!! 1-0 dla odry!!!!
            Doceniam poświęcenie, że zarejestrowałeś się tutaj specjalnie, żeby nam przekazać tą cenną informację. W nagrodę zmniejsz albo skasuj podpis.
            Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
              Za dwie żółte ile on może pauzować ?
              Nic.
              Nieznani Sprawcy

Komentarz

Za to teraz Magiera zmienił kontuzjowanego Szale. Ciekawe ilesobiepopałzuje. Sagan według przepisów nie bedzie pauzował gdyż dostał 2 zółte kartki, a nie odrazu czerwona.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

koniec 1:1

Komentarz

No i to już koniec.Wprawdzie liczyłem na 3 punkty,ale remis w Wodzisławiu takim bardzo złym wynikiem nie jest.Obie drużyny miały sytuacje.Niestety niedosyt pozostał :/ Ale za tydzień z Górnikiem Łęczna będzie lepiej
                    Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Spoko jest - Legia zawsze niemal ma problemy w pierwszych meczach sezonu. Teren jest gorący i jeszcze sporo drużyn tam pogubi punkciki (i to wszystkie). Bardziej od wyniku czekam na ocenę jakości gry.
                      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Podsumowujac napisze ze podobała mi sie gra Legii w ofensywie.

Boruc - kurna no on jak dla mnie perfekcyjnie zagrał. Wyjał z 4 bramki.

Obrona - Jóźwiak zenada (moze dostać jeszcze jakas kare od PZPN za uderzenie w twarz - troche przypadkowe ale uderzenie - którego nie widzieli sedziowie) Zieliński zagrał tak sobie. Szala - tragicznie. Miał tylko jedną dobrą interewncje a reszta koszmarnie. Mam nadziej AndzejuZb że już nie bedziesz po tym meczu tak zagorzałym fanatykiem Szali. Dodam jeszcze że jego podania leciały gdzies niewiadomo gdzie. Jedynie Jarza mi się podobał który był i w obornie i w ofensywie. Magiera za krótko grał.

Pomoc - Sokołowski strzelił brame i grał nieźle (szkoda ze tak rzadko grała Legi prawa stroną), Vuko słabiutko, chyba brak formy. Surma rwał starał się. To samo Kiełbik tyle ze on jak ma sytuacje takie jak w tym meczu to powinien je wykorzystywać. Sokół II za krótko grał.

Atak - najbardziej mio sie podobał Wróbelek, ale tylko do momentu co faulował drugi raz i mógł za to dostac drugą żółta. Wtedy sie wystraszył i zniknał. Saganowski - nie grał źel ale tez nie tak jak nas przyzwyczaił. Wydaje mi sie że zasłużoną kartką byłaby druga żółta (sytuacja podobna jak z Kiełbikiem w meczu z Orlenem Płock). Czerwona niezasłużona. Svitlica nic nie pokazał.

Sędzia - jak dla mnie 3 błedy na niekorzyść Legii ewidentne.
                        1. Spalony Sagana w pierwszej połowie którego nie było i raczej byłaby bramka.
                        2. Ręka po której musiał faulować Zielek i dostał żółtą kartke.
                        3. Systuacja z Saganem.
                        Na niekorzysc Odry to ta z Jóźwiakiem i uderzeniem w twarz.
                        Szkoda że nie wykorzystalismy sytuacji bo moglismy wyfgrac, ale gdyby Odra wykorzystała to byśmy przegrali.

Komentarz

Szala , Vuko , Beret - cieniutko

reszta - w miarę

najlepszy - Boruc

Komentarz

dwa punkty stracone, Saganowski bedzie zwieszony. niezbyt dobry to poczatek sezonu, szczegolnie ze wisla i groclin wygraly. niby to dopiero poczatek, ale mnie to i tak :*
                            mam nadzieje, ze po nastepnym meczu beda 3 punkty
                            22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
                              Teren jest gorący i jeszcze sporo drużyn tam pogubi punkciki (i to wszystkie).
                              Wodzisław gorący teren? W jakim sensie? Drużyna nie jest jakaś rewelacyjna, jej nazwa nie powala na kolana, garstka kibiców na małym stadionie w małym mieście, na dodatek zawsze tam wygrywaliśmy. W jakim więc sensie gorący teren? To jak powiesz o grze na Widzewie, Lechu, Wiśle, GKSie, Górniku itd.?
                              Nieznani Sprawcy

Komentarz

a jeszcze jak sie popatrzy na czolowke tabeli rodzimej ekstraklasy (wiadomo ze poczatek seoznu, ale jednak) to tak troche dziwnie
                                ale tak pewnie po czterech kolejkach wszystko wroci do normy. oby tylko Legia wrocila do normy z mistrzowskiego sezonu
                                22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Pracuję...
                                X