Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Łęczna - Legia (PE), 20.05. o 17:30

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Pan Artysta
    co na placu robił Janczyk
    Przyjmował piłki na brzuch

W poprzedzającym rożnym Burkhardt uderzał tak samo tylko piłka leciała troche niżej i trafiła w obrońce gości, więc może aż tak wielki fart to nie był, co by nie mówić bramka bardzo ładna.

A najśmieszniejsze jest to że jak im się chce to jednak potrafią...
    ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

Najlepiej zaprezentował się dziś Grzelak - kilka akcji w ataku na prawdę udanych (mówimy o drugiej części drugiej połowy, pierwsze 60 minut należy przemilczeć) Bardzo dobrze zastawiał się z piłką i bardzo dobrze kiwał. Przy bramce Rogera też bardzo ładnie się złożył po dośrodkowaniu. Drugi z rzędu w mojej ocenie bardzo dobry mecz tego piłkarza, będą z niego ludzie.

Janczyk - DNO!
      Surma - DNO!
      Bury - DNO! (przyfarciło mu się z tą bramką)

Ogólnie z przesłabym Górnikiem Łęczna męczyliśmy się niemiłosiernie - WSTYD!

W ogóle im nie zależało żeby zagrac dobry mecz, było to widać w każdym zagraniu. Dramat.

Komentarz

mecz pod względem piłkarskim był dramatyczny.

połowa tej pierwszej jedenastki to miałaby problem z załapaniem się do rezerw...

Jędrzejczyk - wolny, słaby, głupi (on nawet ma problem z załapaniem się do rezerw)
        Surma - "kapitan" pełną gębą. za 150tys $ z ucałowaniem ręki go sprzedać
        Burkhardt - słaby mecz, jednak zapłacono za niego tylko pieniędzy, że trzeba dać mu kolejną szansę(tylko którą już???)
        Janczyk - dno. trzeba go wypożyczyć do beniaminka (Zagłębie? ) żeby się ograł chłopak i będzie z niego pożytek. musi ustablizowac formę

Bronowicki, Wysocki, Korzym, Grzelak, Szala - nie zachwycili.

jedyny plus - Smoliński

na temat Muchy się nie wypowiadam.

a mecz pod względem dopingu, choć słyszałem go tylko w TV, wydawał się całkiem spoko

Komentarz

Janczyk jest tak słaby, że aż żal dupę ściska...
          Nie wiem co się z niego zrobiło, ale dziś piłka się do niego odbijała, co tylko dostał piłkę, złą decyzja, zły drybling, czy niecelne podanie, strata
          TRAGEDIA!!!
          Liczba postów oraz ranga nie zawsze świadczą o poziomie usera

Komentarz

Zamieszczone przez ems
            w rewanzu - 1-2 albo 0-1 i mamy wakacje
            mają intertoto, więc wcale się nie zdziwię - i tak urlopiki krótkie

Jacek Zieliński :

Wysocki i Jędrzejczyk zagrali dobre zawody, mogą uznać ten występ za dość udany.
            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Surma nigdzie nie pójdzie za dobrze mu ,zresztą kto go kupi
              Nie mogę patrzeć na jego cyniczna gębę .Szczególnie wczoraj jak pod sektor podchodził .
              Janczyk -nie wiem ile on jeszcze potrzebuje czasu żeby pokazać talent.Przyszły sezon
              będzie chyba decydujący ,jak nie zacznie grac skończy jak setki "niespełnionych" talentów.

Bramka Burkharda bardzo ladna ,ale co z tego jak on slaby jak barszcz.
              Tylko Legia

Komentarz

Zamieszczone przez rydzo(L)
                Zamieszczone przez casual
                Ja tam po nim płakał nie będe foch

A dziś w Łęcznej typuje remis bramkowy, oby tylko burzy nie było
                Puściłeś dzisiaj totka?

Niee Remis trafiłem, burza była i to jaka :O ale nie w samej Łęcznej tylko w drodze
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Cholera jasna. Ja jak słucham wywiadów pomeczowych z Surmą to potem przez kilka dni mam traumę.

Do 60 minuty po prostu pokazali, gdzie mają tych wszystkich co za nimi przejechali we wtorek parę kilometrów aby dopingować.

Zamieszczone przez Grzegorz Bronowicki
                  Zabrakło nam kogoś, kto miałby autorytet w drużynie, poważanie, szacunek. Kogoś, kto w ciężkich momentach potrafi zmobilizować zespół, podnieść go na duchu
                  To Bronek na temat słabego sezonu. Panie kapitanie co Pan na to??
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

PE jest na zasadzie. Po co nam ten Puchar?

A jak przegramy to wstyd i hańba..

Nic nie rozumiem..

Komentarz

W tym momencie żeby sie zrewanżować Groclinowi czy potem Wiśle

Ktoś pisał że milion złotych za wygranie tak ?
                      W sumie co z tego ,wszystko pewnie pójdzie do kielni całej eskadry.
                      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Za wygranie 300 tyś, milion to cała pula nagród. Chyba
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jedzie nas Górnik Łęczna

Komentarz

Mucha,obrona

Komentarz

Zamieszczone przez daimos
                              Ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jedzie nas Górnik Łęczna

Nie przyzwyczaiłeś się??
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Vukovic to obecnie 50% drużyny. Jeśli nie więcej.
                                Reszta do kamieniołomów

Komentarz

Pracuję...
                                X