Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Górnik Łęczna - Legia (PE), 20.05. o 17:30

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

heh ale zdobyliśmy 2 bramki po rożnych

Komentarz

co na placu robił Janczyk

niech wy.......la łamaga
      Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Bury popatrzył w pole karne ,a biorąc zamach był wpatrzony w piłke.
        Jak na mój gust , 1000 razy gdyby tak chciał to by nie trafił ,a teraz ... przypadek ,choć chyba od razu nastawiał sie na mocną ''wkręte'' , kto wie ..
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

jako że nie mogłem pojechać, zająłem wygodne miejsce przed tv i prześledziłem grę naszych gwiazd.
          Mucha - szczerze? dla mnie to piłkarz podobny do Fabiańskiego - pewny, niby niezły, ale meczu nam nie obroni. generalnie na plus
          Wysocki - rocznik 89, lewy obrońca. jak dla mnie rozczarowanie. piłkarz niepewny, bojący się grać do przodu (zrzucam to na nerwy+przerażenie z faktu gry z I zespołem). ale niestety braku szybkości na nic już nie można zrzucić. może warto dać mu szansę na srodku obrony? wysoki chłopak, dobrze zbudowany, może lepiej sobie da radę. bo lewy obrońca w ustawieniu 4-4-2 to jak dla mnie taki pseudo-skrzydłowy, grający do przodu, dobry technicznie, szybki, z dobrym podaniem, dośrodkowaniem i przeglądem pola.
          Jędrzejczyk - niepewny, zwalił drugiego gola. pierwszego by nie było, gdyby nasza gwiazda-kapitan postanowił jednak skoczyć do piłki na 7m od bramki. w pierwszej połowie miał coś, co mnie doprowadzało do szewskiej pasji u Magiery - biegnie przeciwnik na bramkę, a ten obok, niepróbując na dobrą sprawę wybić mu piłki...
          Szala- jak Szala
          Bronowicki - kiepski. to nie jest piłkarz do Legii Warszawa. po meczu z Cracovią łudziłem się, teraz nadzieja mnie opuściła
          Smoła- ofensywny, niezły technicznie, gra na plus. szkoda kilku głupich strat.
          Surma - niech wypierdala
          Burkhardt - według mnie na plus i nie chodzi mi tu o gola. w pierwszej połowie bezbarwny, ale nie miał też z kim grać. po zmianach prowadził grę, ma duży zmysł do gry kombinacyjnej, szybkich dokładnych podań,do tego starał się, wracał po stratach
          Korzym - wolę go jako napastnika, nie wyróżniał się specjalnie w I połowie. widać że jest dobry technicznie i według mnie jest znacznie szybszy niż rok temu. będą mam nadzieję z niego ludzie
          Grzelak - od 65 min super piłkarz, z dobrym dryblingiem i strzałem. wcześniej słabo
          Janczyk - tragedia. piłkarz 4ligowy
          "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
          "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

Zamieszczone przez Laska
            Janczyk - tragedia. piłkarz 4ligowy

Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

chłopak poznaje Warszawę... dajmy mu 2 lata

Komentarz

A ja się tak spytam czysto praktycznie..czy ten puchar, oprócz kilku kilogramów złomu nam coś daje?
                http://www.portal-pisarski.pl

Komentarz

Zamieszczone przez Sagitarius
                  A ja się tak spytam czysto praktycznie..czy ten puchar, oprócz kilku kilogramów złomu nam coś daje?
                  Prestiż
                  Legia
                  wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

i podobno milion zł ale chyba dalej już nie zajedziemy z taką grą

Komentarz

i z takim zapałem jak Edson

Komentarz

Zamieszczone przez Aureliusz
                        Zamieszczone przez Sagitarius
                        Prestiż
                        :O

"Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

I prowadzenie w statystyce PE wsród zwyciężców, a zakładając, że Wisła odpadnie to nawet wśród finalistów

yyy ja bym sie nie napalal na ten puchar.. maja szczcescie ze trafili na Łęczna ktora nie wierzyla, ze moze wygrac. kazdy inny rywal w PE by ich zniszczył, a to co marnowali w 1 polowie strzelił by Włodarczyk, ba Janczyk
                          CAUSE IM A MONEY GETTER, ALSO A HONEY HITTER
                          YOU THNIK YOU NICE AS ME? HA HA,YOUSE A FUNNY NIGGA !
                          I FLOWS, SO ONE OF MY SHOWS, WOULDN'T BE CLEVER TO MISS
                          I'M LEAVIN COMPETTIROS PISSED
                          TO TELL YOU THE TRUTH, IT GETS NO BETTER THAN THIS !!

Komentarz

w rewanzu - 1-2 albo 0-1 i mamy wakacje

Komentarz

Na pewno trochę Burkhardtowi się przyfarciło, chyba jak każdemu kto strzela gola bezpośrednio z rożnego No ale jaką on ma lewą nogę to chyba każdy wie. Aby wreszcie jakiś dobry lekarz się nim zająl i wyeliminował te ciągłe kontuzje to bedzie z niego wiele pożytku w kolejnym sezonie...w to wierzę.
                              Nie wiem czemu wiele osób już go skreśliło, potem będzie sranie żarem jak po Jarzębowskim

co do meczu, bez emocji...na *** nam ten wiesniacki puchar

Komentarz

Mi to już nie chodzi o sam puchar ale żeby jebnęli najpierw Lubin ,a potem może Wisłe
                                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...
                                X