Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jacek Magiera

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jacek Magiera

Wszedł w tym sezonie pierwszy raz na nieco dłuższy okres gry (ponad pół godziny). Zaliczył asystę (grając jako obrońca), a był bliski zdobycia bramki. I od razu zrobiło się o nim głośno. w Rzeczpospolitej dziennikarz stwierdził, że Magiera miałby pewne miejsce w składzie, gdyby był Serbem. Wydaje się też (przynajmniej mi), że obecnie w podstawowym składzie Legii wybiega kilku zawodników od których Magiera prezentuje wyższy poziom, a Magic jest zawodnikiem jeszcze stosunkowo młodym. Ledwie rok starszy od Jarzębowskiego i Saganowskiego, w tym samym wieku co Surma, dwa lata młodszy od pierwszego rezerwowego, jakim jest Dudek, który notabene nie prezentuje nic wielkiego poza głupimi faulami. (w meczu z Odrą aż się prosił o czerwoną kartkę, w meczu z GKS powalił w polu karnym Jachuję (sedzia nie zauważył), a raz tuż przed polem karnym wjechał mu w nogi.
    Czy nie powinien Magic dostawać wiecej szans na pokazanie się? Wszak należy on do tych graczy, którzy już za rok - po zakończeniu kariery przez Zielka i Bereta (oby grali jak najdłuzej na jak najwyższym poziomie!!!) pownini tworzyć trzon Legii (wraz z Surmą, Jarzębowskim, Wróblewskim, Saganowskim, Borucem). Czy Magic nie jest marnowany? Gdy trener wypuścił wreszcie w pierwszym składzie Marka Saganowskiego, okazało się, że ten jest groźniejszy niż Svitlica. Może warto też dać sznasę Magierze?
    koko koko Skorza spoko...

Magic

Magic też "lubi głupio" sfaulować....ale nie o tym. W zasadzie to ja nawet nie wiem, w jakiej on jest formie teraz, bo za dużo nie gra, może w dobrej, może przydałoby mu się przynajmniej 45' w jednym meczu. Nie wiem. Bo do tej pory było tak, że jak powoli zaczynałem mieć go dość, to w którymś meczu miał nagle przebłyski geniuszu, i końcu sam głupiałem.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

sadze ze jednak Magiera powinnien zostac jak rezerwowy bo chyba w tej formie sprawdza sie najlepiej...

Komentarz

Jakby wyeliminował głupie faule to widziałbym go następcą Zielińskiego na libero (w młodzieżówce grał na takiej pozycji).

Komentarz

Zamieszczone przez legart
          Jakby wyeliminował głupie faule to widziałbym go następcą Zielińskiego na libero (w młodzieżówce grał na takiej pozycji).
          Do Legii był sprowadzany właśnie po to aby zastąpić po pewnym czasie Zielka!

Komentarz

Zamieszczone przez Lawy
            Do Legii był sprowadzany właśnie po to aby zastąpić po pewnym czasie Zielka!
            To ja nie rozumiem tych wszystkich trenerów Legii co go ustawiali na środku pomocy

Komentarz

To ja nie rozumiem tych wszystkich trenerów Legii co go ustawiali na środku pomocy
              Ja tam samo. To chyba przez to ze Janas w U-21 robil go pomocnikiem.
              ...

Komentarz

Ale zanim przyszedł do Legii to nie grał raczej jako obrońca, tylko gdzieś w środku i to dosyć ofensywnie.
                Mam troche mieszane uczucia co do niego. On chyba jest stworzony do roli "jokera". Jak gra od poczatku to po 30 minutach mam go dosyć. Ale z drugiej strony trochę szkoda chłopaka, bo podobno talent ma, no i jeszcze Okuka przed sezonem zapowiadał, że Magic będzie objawieniem tej rundy i w ogóle mu szansy nie daje. Można się podłamać, a zarazem spalić wchodząc na boisko.
                Only You

Komentarz

ja bym go wystawił w podstawowym na szczakowej
                  Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

Zamieszczone przez PRASKI
                    A ja bym go do Szczakowej oddał, nawet za darmo. Magiera przez te kilka lat nie pokazał nic na Łazienkowskiej. Inna sprawa, że niewiele szans dostawał. Ale jakby to był wybitny piłkarz, zdobyłby nasze zaufanie. A tak, jest zwykłym przeciętniakiem.
                    Legia
                    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                      Zamieszczone przez PRASKI
                      A ja bym go do Szczakowej oddał, nawet za darmo. Magiera przez te kilka lat nie pokazał nic na Łazienkowskiej. Inna sprawa, że niewiele szans dostawał. Ale jakby to był wybitny piłkarz, zdobyłby nasze zaufanie. A tak, jest zwykłym przeciętniakiem.

W pełni się z Tobą zgadzam! Magiera powinnien opuścić Legię jak najszybciej.
                      Cała Polska to widziała- Warszawa nie zapomniała! Legia mistrz 1993!

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/79.jpg

Komentarz

co ro mato ja tez mam mieszane uczucia napewnio wie jak w pilke sie gra bo to prosta gra hehe nioa le czasem ja tez jak widze co on wyprawia na boisku to szok i te jego ruchy jak jakis lewus sie porusza po boisku a tak an powaznie to mis ie wydaje ze on sie zby drewniany do pomocy w obronie moze by sie nadawal ale czy to bedzie w legii to juz zalezy od niego i dzialaczy!
                        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Magic... Generalnie jest słaby, ma mierną technikę, brak koordynacji, jest słaby psychicznie. Z drugiej strony jako jeden z nielicznych sensownie się wypowiada (znaczy myśli - good boy!!!) i ma całkiem niezłego speeda. (Pamiętam jak kiedyś gonił przez całe boisko jedego leszcza z Odry w pucharze ligi, nadrobił z 15 metrów i ściął go przed polem karnym). No cóż, wielki to on raczej nie będzie. Ale solidny ciągle może być. Ja bym jeszcze go nie skreślał....
                          For those about to rock,
                          I salut you!!!

Komentarz

Jak dla mnie nie jest on taki zły. Może popełnia czasami jakieś błędy, ale kto ich nie robi, szczególnie w obecnej formie Legii

Komentarz

Jacek Magiera dziś wynik Legii otwiera )

Osobiscie dalbym szanse Magierze na dluzsza gre w podstawowym skladzie. A noz moze sie polepszyl? Niedawny hatrick w rezerwach mowi sam za siebie :+: [/b]
                              Tylko Legia!
                              Ukochana Legia!
                              Dzis Warszawa czeka
                              Na zwycięstwo Twe....

Komentarz

Pracuję...
                              X