Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia bez Kredyt Banku...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia bez Kredyt Banku...

za sports.pl-

Logo Kredyt Banku zniknie z koszulek Legii Warszawa. Taką decyzję podjęły w tym tygodniu władze banku. Wolą windykować wierzytelności, niż odzyskać je w zamian za sponsoring - wynika z informacji uzyskanych przez gazetę giełdową "Parkiet". Według gazety, inne banki także nie chcą sponsorować Legii, ani innych klubów piłkarskich.
    "Jeszcze kilka dni temu Kredyt Bank rozważał sponsorowanie Legii w rundzie jesiennej. Jednak w ostatnich dniach zrezygnował z tego zamiaru. Jego logo pojawiło się na koszulkach stołecznego klubu rok temu. Bank zdecydował się wówczas na ten krok z powodu zadłużenia Legii (ok. 3 mln zł). W zamian za sponsoring rezygnował on z dochodzenia znacznej części wierzytelności. Było to korzystne dla banku, bo miał reklamę i jednocześnie mógł w ten sposób odzyskać część długu od klubu - podkreśla "Parkiet".
    Teraz - jak zaznacza gazeta - po rezygnacji ze sponsorowania - prawdopodobnie przystąpi do windykacji wierzytelności. Zadanie to może okazać się trudne do realizacji. Klub nie ma bowiem pieniędzy. Obecnie Legia szuka innego sponsora, który wyłożyłby jeden milion dolarów rocznie. Na tyle klub wycenia umieszczenie logo firmy na koszulkach piłkarzy oraz reklam na stadionie.

PAP

-mysle ze jak teraz L nie ma hajsu to mogli by troche zjechac z ceny /np dla firm zwiazanych z Warszawa/ albo sprzedawac reklame na koszulkach np tylko na jeden mecz / z Wisla,Widzewem,Leszkiem/...

co myslicie na ten temat/

ps.jesli juz jest podobny temat prosze o skasowanie..

pozdrawiam
    Legia & Zagłębie !!!

szkoda bo reklama Kredyt Banku na białych koszulkach (oczywiście starszy model) wyglądała bardzo ładnie
    Mam nadzieję że nie wpadną na pomysł reklamowania na koszulkach Skody - od PolMotu :> ho:

Komentarz

sprytnie kombinują
      przez rok i tak ich logo sie opatrzylo a teraz dodatkowo jeszcze troche kasy za dlug sciągną

Komentarz

No cóz od strony marketingowej napewno jest to lekki cios dla Legii

z kasa krucho a sponsorów nie widac na horyzoncie

teraz wg.mnie bedzie prawdziwy sprawdzian dla Engelosa . . .

ps. osobiście wolałbym aby nie było sponsora na naszych koszulkach a eLa dumnie była ''pokreslona'' na bieli lub zieleni lecz na to mogą sobie tylko pozwolic takie kluby jak Barcelona ,wiec niech lepiej ktoś sie skusi...
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

co do Engela to jest on dyrektorem do spraw sportowych,wiec raczej nie w jego gestii jest sciaganie sponsorow.

ale zastanawia mnie jedno,jest recesja a oni krzycza milion,przecierz teraz by sie przydal kazdy grosz /w sezonie bedzie 26 meczy ,czyli jak ktos wplaci milion wychodzi ok 40 tysiecy na mecz-moze mozna by bylo sprzedac chociarz miejsce na koszulkach na wybrane /lepsze gatunkowo/ mecze -zawsze wpadnie kilkadziesiat tysiecy.

ps.wie ktos moze ile Wisla dostanie hajsu od ery za caly sezon?

pozdro.
          Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Tak sobie myśle że mimo ze jest on dyrektorem sportowym to jestem prawie pewien iz jego wizerunek w pilkarskim swiadku był równiez brany pod uwage przy zatrudnieniu go do Legii i po cichu liczono ze swoją osobą przyciagnie on gotowe do współpracy firmny ..

moze sie myle
            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

moze Kemps i masz racje,w sumie Engel do niczego nie byl potrzebny,byl/jest przecierz Oledzki,choc wg mnie Engel duzo stracil po ms w oczach opini publicznej wiec i z szukaniem sponsorow nie bedzie latwo. /a chyba o to chodzi z tym przyciaganiem sponsorow ze sie dobrze kojazy/

pozdro.
              Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                ps.wie ktos moze ile Wisła dostanie hajsu od ery za caly sezon?

pozdro.
                600 tys euro bez względu na wyniki
                400 tys za awans do LM
                500 tys za awans do drugiej rundy LM
                500 tys za MP
                AQUI VA UN SOLDADO DE AMERICA.

Komentarz

Zamieszczone przez jaksa
                  Zamieszczone przez rkwa

pozdro.
                  400 tys za awans do LM
                  500 tys za MP
                  ciekawie sie przedstawiaja sie liczby
                  ciekawe co nasi dzilacze wykombinowali i czyja reklame umieszcza na koszulkach bo bez sponsora to nie ciakwie wygladaja koszulki ho:

Komentarz

Koszulki Legii bez logo sponsora wyglądają kozacko. Za granicą może i by pomyśleli, że jesteśmy na tyle dumni i samowystarczalni iż nie potrzebujemy sponsora :fu: . Ale każdy wie jaka jest prawda - Legia potrzebuje jakiegokolwiek sponsora.
                    A krzyczeć cały czas milion PLN-ów za reklame na koszulkach gdy nikt nie chce się reklamować to lekka przesada. Powinni trochę spusicić z tonu bo inaczej nie będą mieli nawet złotówki za reklamę.
                    Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
                    http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Komentarz

Zamieszczone przez Ultra LW
                      A krzyczeć cały czas milion PLN-ów za reklame na koszulkach gdy nikt nie chce się reklamować to lekka przesada. Powinni trochę spusicić z tonu bo inaczej nie będą mieli nawet złotówki za reklamę.
                      Dolców, kolego. Dolców...
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

Tym gorzej dla nich (działaczy) 8o
                        Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
                        http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Komentarz

Zamieszczone przez jaksa
                          Zamieszczone przez rkwa

pozdro.
                          400 tys za awans do LM
                          500 tys za MP
                          jezeli Wisla-marka prawie wogole nie znana w Europie potrafila wynegocjowac takie hajsu / w przypadku sukcesu naprawde sporo/ to tylko utwierdza mnie w przekonanie ze nasza Legia steruja gamonie-

pozdro.
                          Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                            jezeli Wisła-marka prawie wogole nie znana w Europie potrafila wynegocjowac takie hajsu / w przypadku sukcesu naprawde sporo/ to tylko utwierdza mnie w przekonanie ze nasza Legia steruja gamonie-

pozdro.

Wcale nie jest znana - Schalke i Parma ostatnio same się wyeliminowały z PUEFA.
                            8- 8- 8-

To jest krajowy - jakbyś nie wiedział - sponsor, który ma zamiar bardziej się wypromować.

A co do ostatniego zdania trudno się nie zgodzić :>
                            Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                            Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                              Zamieszczone przez rkwa
                              jezeli Wisła-marka prawie wogole nie znana w Europie potrafila wynegocjowac takie hajsu / w przypadku sukcesu naprawde sporo/ to tylko utwierdza mnie w przekonanie ze nasza Legia steruja gamonie-

pozdro.

Wcale nie jest znana - Schalke i Parma ostatnio same się wyeliminowały z PUEFA.
                              8- 8- 8-

To jest krajowy - jakbyś nie wiedział - sponsor, który ma zamiar bardziej się wypromować.

A co do ostatniego zdania trudno się nie zgodzić :>

ze Wisla wyeliminowala szwabow czy Parme to wcale nie znaczy ze jest znana w Europie,popytaj sie ludzi jak bedziesz gdzies na zachodzie to sie przekonasz jak jest...

ps.sponsor zazwyczaj daje na cos hajs zeby sie wypromowac,a ze krajowy to chyba wszyscy wiedza.

pozdro.
                              Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Pracuję...
                              X